Tema: *** Euro 2012-komentari ***

Kao što naslov kaže,ovdje bismo mogli komentirati sve vezano uz nadolazeći Euro,da ne spamamo temu o kladionici.Komentirajte naše i sve ostale tekme i sve ostalo vezano uz najljepšu igru na svijetu(nije poker).http://img42.imageshack.us/img42/3469/davsuk1475921c.jpg

30

2

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Eto super. Ja sam mislio onu nesluzbenu temu preimenovati u chat temu,ali dobro je i ovako.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Što očekivati od naših?Činjenica je da od onog turskog horora to ne liči ninašto,ni igra ni atmosfera.Kada se skupe za neku tekmu bilo kvalifikacijsku ili prijateljsku meni oni odaju dojam kao da su došli samo kartati i pušiti travu i otići u Ludnicu ili sličan ćumez.Onda ih Bilić kazni pa im drugi dan oprosti itd.Mislim da je osim u redovitim ozljedama problem i u toj generacijskoj bliskosti izbornika i igrača kao i u Bilićevom preblagom karakteru i da njima treba stariji izbornik sa autoritetom ili neki "no eye contact" tiranin.Nekada je Ćiro zviznuo zlatni Rolex od zid i stjerao Cvitu kući prije prvenstva pa su ga slušale puno veće zvijezde od ovih današnjih.Ako budu igrali kao i do sada neće ni grupu proći ali kod naših nikada ne znaš,nadajmo se da će nas sve iznenaditi i da će to biti povjesna hrvatska večer 1.srpnja u Kijevu.Euro je mali turnir sa samo 16 momčadi i svatko ga može osvojiti,ako su mogle Čehoslovačka,Danska i oni antitalenti Grci onda može bilo tko.U boj!

Zadnji popravljao marac9 (07-06-2012 14:37:51)

10

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Iskreno, ja ne ocekujem previse bez obzira kako dobru ekipu imali! Sve mi to djeluje previse ne povezano, slabo uigrano...i imam dojam da je euforicnost u samoj ekipi daleko od generacije koja je igrala 1998., a bas ta euforicnost, zelja i adrenalin je nesto prijeko potrebno da bi se postigao uspijeh! Kada gledam npr. intervju s nekim od nasih i cujem nesto tipa: " Dat cemo sve od sebe pa kako bude" to mi djeluje tako slabo...bezvoljno, bez ikakve energije u toj recenici!

Ali s nasima se nikada ne zna...mogu otici kuci bez boda i ne bi me previse iznenadilo, a isto tako ne bi ostao zatecen da zaigramo finale!

Prvenstvo je danas takvo da nema slabih protivnika, samo jakih i jacih i moguce je da nas uhvati upswing, neka mala doza srece u kljucnim trenutcima i.....jednostavno osvojimo prvenstvo!

Kako god...pocinje pa budemo vidjeli!

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Renatto888 napisao:

to mi djeluje tako slabo...bezvoljno, bez ikakve energije

O tome i ja pričam,kao da je Bilićeva melankolija zarazila sve.

Renatto888 napisao:

Sve mi to djeluje previse ne povezano, slabo uigrano

+1.

Renatto888 napisao:

imam dojam da je euforicnost u samoj ekipi daleko od generacije koja je igrala 1998.

Da.Našu repku je uvijek krasio duh pokretan nacionalnim nabojem.Jozić je imao generaciju na zalasku,kod Barića svi bili antitalenti osim Prše,Mikija i Kovača al se uvijek borilo i na prvenstvo otišlo.

Renatto888 napisao:

moguce je da nas uhvati upswing

big_smile Like.

00

6

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ako je jamie gold osvojio WSOP ME, može i hrvatska Euro!

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
50

7

Re: *** Euro 2012-komentari ***

stu napisao:

ako je jamie gold osvojio WSOP ME, može i hrvatska Euro!

This!!! LOL

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
01

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Bog te vidio još malo pa neće imati tko istrčati protiv Irske. Jesu oni išli na Pearl Harbor ili na pripreme sad ?

30

Re: *** Euro 2012-komentari ***

stu napisao:

ako je jamie gold osvojio WSOP ME, može i hrvatska Euro!

ahahaha big_smile

00

10

Re: *** Euro 2012-komentari ***

.

Zadnji popravljao marac9 (08-06-2012 15:03:28)

00

11

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Tribute legendama,BG vatreni,quad aces.Hristo Stoičkov,Emil Kostadinov,Jordan Lečkov,Trifon Ivanov                                                                                                                                                                  http://img854.imageshack.us/img854/4047/stoikov.jpg                                                                                    http://img534.imageshack.us/img534/1002/kostadinov.jpg                                                                                                                                                                                                                                                         http://img341.imageshack.us/img341/8641/lekov.jpg                                                                                                                                                                                                                                                               http://img402.imageshack.us/img402/7115/ivanov.jpg                                                                                                                         To su pravi muži i fudbaleri a ne Cristina i Fernanda. lol

Zadnji popravljao marac9 (08-06-2012 15:23:51)

10

12

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Mislim da hendrixjimmy (a mozda jos netko) nije stavio rezultate za danas,pa ako ga netko poznaje nek mu javi i jos ima vremena prijaviti rez bar za onu u 20:00.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

13

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Kako da ja pogodim ista kad su sudci retardi....

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

14

Re: *** Euro 2012-komentari ***

lol, poljaci su tribali vodit 4:0

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

kakvi su ovi poljaci pacovi, imali su sve i nakraju skoro izgube, vidi se da su zeleni još, dok su ovi grci iskusniji i strpljiviji makar ih mrzim jer igraju antinogomet ali zasluženo su remizirali.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

16

Re: *** Euro 2012-komentari ***

@marac: haha ovaj trifon ivanov.. razvalim se od smijeha svaki put kad ga ugledam

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

17

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Dal bi se netko usudio zakleti da će se odreći pokera ako Grci ponovo osvoje?Ja ne.  lol 

stu napisao:

@marac: haha ovaj trifon ivanov.. razvalim se od smijeha svaki put kad ga ugledam

big_smile

00

18

Re: *** Euro 2012-komentari ***

JustFighter napisao:

nizozemska, benzema, shipnem na stars next week ak nije problem.
poljska-grcka 1-1
rusija-ceska 4-1

skidam kapu

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
30

Re: *** Euro 2012-komentari ***

kad pobjedimo irsku bit ce sljedeci dan u svim novinama

Like taking candy from the baby...
20

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Koliko kalukalcija, 3x sam skoro zaspao za vrijeme utakmice.. Portugal, savršeno u obrani, kukavički u napadu. Nije baš tolika razlika između te dvije reprezentacije da su morali takavu "Murinho zonu" igrati.. Ne sjećam se je Portugal ikada igrao bunker ?
..bez obzira na zadnjih 10 minuta, Švabe zasluženo  cool

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Na koju foru naši misle igrati sa Španjolcima i Talijanima sad ???

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Tika taka obv

00

23

Re: *** Euro 2012-komentari ***

bravo hrvatska, zadovoljan sam igrom, nismo dobili bezveze, već smo dobili i još k tome imali kontrolu utakmice i dodatne prilike, udarce s 20 metara kad se otvorilo.. sve u svemu lijepa igra i samo mi je to bilo bitno, da se imamo pravo nadati prolasku. malo nam remi u prvoj utakmici ne ide na ruku, ali ko ga jebe, ajmo dobit talijane pa nek se drugi misle kako će do četvrtfinala..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

24

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Jos da imamo malo bolju obranu...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

25

Re: *** Euro 2012-komentari ***

ako shifo bude na nivou primit cemo samo 2 od spanjolaca i talijana, tako da ima nade da remiziramo...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub