Tema: Microgaming

Jel igra netko na microgamingu?

Koliko stolova mozete max otvorit?

Meni je max broj 2!!!  yikes

00

Re: Microgaming

Ja sam igrao na Ladbrokes , igrao sam 6-8 stolova , sve radilo bez problema , jedina stvar koja je bila problem je HUD jer mi je trebao zadnji update hem-a 1.12.10 , mislim da je taj.

00

Re: Microgaming

Ja sam isto igrao do prije 8h 6 stolova skroz normalno i sad prije grinda vidim neki update poslije kojeg mogu otvorit max 2 stola.

Evo gledam bas sad na 2+2. Kazu svi da im je limitiran broj stolova na 2 ili 4.

Na ladbrokesu se navodno i prije moglo 20 stolova,dok na ovom skinu di ja igram 10 max.

Pizdarije,odmah cashout,ode online pkr u kurac lagano.

00

Re: Microgaming

9, ali je rigged pitaj Milca   mad

00

Re: Microgaming

hendrixjimmi napisao:

9, ali je rigged pitaj Milca   mad

Na kojem skinu mozes 9?

Meni je bilo ok dok je trajalo,ne daj boze da sad moram na entraction,tek tamo je rigged smile Ne znam covjeka koji runna po EV-u u toj divljini.

00

Re: Microgaming

lol 2 stola maks, malo su poludili  big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Microgaming

Stavili su max 2 stola na sobama koje nude under the table dealove. Vjerojatno nije tamo sigurno igrati jer će puno grindera sada tražiti novi skin i cashoutati, a kako je tim sobama većina rakea od grindera, moguće je da se ponovi scenarij Purple Lounge

00

Re: Microgaming

Donkardinho napisao:

Stavili su max 2 stola na sobama koje nude under the table dealove. Vjerojatno nije tamo sigurno igrati jer će puno grindera sada tražiti novi skin i cashoutati, a kako je tim sobama većina rakea od grindera, moguće je da se ponovi scenarij Purple Lounge

5050 poker jucer...

00

Re: Microgaming

RufMichAn666 napisao:
hendrixjimmi napisao:

9, ali je rigged pitaj Milca   mad

Na kojem skinu mozes 9?

Meni je bilo ok dok je trajalo,ne daj boze da sad moram na entraction,tek tamo je rigged smile Ne znam covjeka koji runna po EV-u u toj divljini.

Dobro za entraction, to je confirmed..
Igrao sam na diamond betu...

00

Re: Microgaming

evo danas sam saznao da su navodno limitirali na 4 stola max.. Na HU, sad ne znam kako je na 6max

00

Re: Microgaming

Navodno su limitirali sve str gdje su vecina winning igraci s ilegalnim rb dealovima. 5050pkr su suspendirali.

00