Tema: Cash u talijanskim sobama

Pozz ljudi,

Kanim u svoj dnevni grind dodati malo 6max casha na enetu i možda dollaru, zanima me kakav je tamo winrate moguć, može li se na primjer uz pristojan rakeback zarađivati 1 buyin na sat na 10-tak stolova 6maxa ili full ringa. Počeo bih od 50nl i 100nl. Osim toga, nisam do sada igrao cash, samo HU, pa bih bio zahvalan ako tko ima kakav video za preporučiti za naštimavanje preflop rangeova

Zadnji popravljao Donkardinho (16-06-2012 20:40:01)

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Donkardinho napisao:

Pozz ljudi,

Kanim u svoj dnevni grind dodati malo 6max casha na enetu i možda dollaru, zanima me kakav je tamo winrate moguć, može li se na primjer uz pristojan rakeback zarađivati 1 buyin na sat na 10-tak stolova 6maxa ili full ringa. Počeo bih od 50nl i 100nl. Osim toga, nisam do sada igrao cash, samo HU, pa bih bio zahvalan ako tko ima kakav video za preporučiti za naštimavanje preflop rangeova

1 BI na sat na 10 stolova? Koliko je to po tebi bb/100? Meni se čini jako puno, vjerojatno >20 bb/100. Ako to pitaš, možda je i moguće najboljim igračima...

Nisam razumio za što trebaš video? Za range općenito ili misliš da je specifičan za talijanske sobe. Ja osobno igram maaalo više loose (18/14) PF jer sam zabrijao da to mogu overkompenzirati sa postflop igrom.

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Ma računao sam da je na starsu za 6max prosjek negdje 90-100 handova na sat po stolu, pa bi 10 stolova izašlo na oko 10-12bb/100 zajedno s rakeback-om, što mi izgleda realistično s obzirom da na Talijane. Makar istina, nemam pojma koliko je hands/hr održivo na enetu. ako igraš tamo i imaš PokerTracker koliko je tebi ako možeš.

Što se videa tiče, treba mi nešto općenito za 6max. postflop mislim da mi neće biti problem jer HU igram već više od godinu dana, a i rangeovi su u 6max puno više tight i lakše definirani, ali preflop vjerujem da bih previše loose igrao u početku i puno vremena izgubio na podešavanje statsa

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Donkardinho napisao:

Pozz ljudi,

Kanim u svoj dnevni grind dodati malo 6max casha na enetu i možda dollaru, zanima me kakav je tamo winrate moguć, može li se na primjer uz pristojan rakeback zarađivati 1 buyin na sat na 10-tak stolova 6maxa ili full ringa. Počeo bih od 50nl i 100nl. Osim toga, nisam do sada igrao cash, samo HU, pa bih bio zahvalan ako tko ima kakav video za preporučiti za naštimavanje preflop rangeova

Mislim da ne možeš imat jer: 1)te ubija rake 2)nećeš uvijek imati dovoljno akcije. Rake je 6%, a na BBJ stolovima mislim 9%, a glavnina akcije je upravo na tim stolovima.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Cash u talijanskim sobama

sinisaT5 napisao:

Mislim da ne možeš imat jer: 1)te ubija rake 2)nećeš uvijek imati dovoljno akcije. Rake je 6%, a na BBJ stolovima mislim 9%, a glavnina akcije je upravo na tim stolovima.

1) gledao sam malo stolove, izgleda da je na BBJ stolovima rake isto 6% samo što se uvijek na flopu uzme neka lova za BBJ. Izračunao sam da bi to na low stakes bilo oko 1-2bb/100 na 6maxu, ovisno koliko često dođemo do flopa, tako da rake sve skupa ne bi trebao prelaziti 11-12bb/100, a to nije puno više od rakea na Pokerstarsu za recimo 25nl

2) tu si u pravu, no igrao bi samo 1-2 sata na dan, valjda se u neko doba može naći dovoljno akcije na 50nl/100nl

00

Re: Cash u talijanskim sobama

što se tiče video ima na CR, DC i drugim coaching sitovima

evo nešto na što sam naletio na youtubu (neznam jel valja samo sam search-ao hand ranges for 6max)

neznam je li to išta valja , pa provjeri smile

00

Re: Cash u talijanskim sobama

chvarkesh napisao:

Ja osobno igram maaalo više loose (18/14) PF

lol  big_smile  lol

20

Re: Cash u talijanskim sobama

rounder1984 napisao:
chvarkesh napisao:

Ja osobno igram maaalo više loose (18/14) PF

lol  big_smile  lol

10

Re: Cash u talijanskim sobama

@ivica hm "nit reg" mi ne zvuči kao netko od kog bi htio savjete  lol al pogledat ću oba, možda je dobro. budem pogledao i coaching siteove ali tamo ima tona videa, to će potrajati neutral

hvala svima kaj ste se potrudili smile mislim da su mi očekivanja bedasta al vidjet ćemo već

00

Re: Cash u talijanskim sobama

rounder1984 napisao:
chvarkesh napisao:

Ja osobno igram maaalo više loose (18/14) PF

lol  big_smile  lol


A nije ni TAG bogami. Igram FR pa mislim da nije premali range. Naravno nije ni blizu klasičnog loose rangea, a li to nisam niti pokušavao reći.

00

Re: Cash u talijanskim sobama

fishevi su grozni, ali ovoliko shortstackera u životu nisam vidio, a i software je smeće  mad bolje da dodam još koji stol HU

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Donkardinho napisao:

fishevi su grozni, ali ovoliko shortstackera u životu nisam vidio, a i software je smeće  mad bolje da dodam još koji stol HU

U kojoj sobi igraš? Ako imaš hrpu riba za stolom i još k tome puno shorteva probaj sa pushom preflop. Naravno, samo na premium handove.

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Pozdrav ekipa, ima li tko za preporucit talijansku sobu ali sa rake backom? Nesto slicno RR pokeru.... ili mozda nesto bolje  big_smile

00

14

Re: Cash u talijanskim sobama

igra li netko možda na v365 poker?

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Tutty napisao:

igra li netko možda na v365 poker?

Nisam jos igrao, ima li koliki rake back, koji je promet?  Znas li jos koju talijansku sobu gdje je dozvoljeno igrat a da nisi iz Italije?

00

16

Re: Cash u talijanskim sobama

ja sam se direktno registrirao na njihov sajt, 20%rb, neznam jel se moze na neki drugi nacin dobit vise, igraci su fishy, bude oko 1000-1500 igraca, nekad do 2k

neznam za druge

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Pazi dobro kod direktne registracije na talijanske siteove gdje depozitas preko MBa.
Nebi bio prvi koji nije mogao povući novce.

10

18

Re: Cash u talijanskim sobama

Nemoj zezat, zbog čega rade probleme?

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Malo guglaj, pa ces vidit.
Uglavnom, dok gubis lovu, bit ce sve ok, al ak budes dobar winner, nemoj se nadat previse isplatama vecim od rakea.
To se odnosi samo kad se "sam registriras".
Preko agenta su drugaciji odnosi.

Ak ti treba agent, javi se u PM, pa ti dam broj od mog.

00

Re: Cash u talijanskim sobama

rounder1984 napisao:

Malo guglaj, pa ces vidit.
Uglavnom, dok gubis lovu, bit ce sve ok, al ak budes dobar winner, nemoj se nadat previse isplatama vecim od rakea.
To se odnosi samo kad se "sam registriras".
Preko agenta su drugaciji odnosi.

Ak ti treba agent, javi se u PM, pa ti dam broj od mog.

ja povremeno igram na dollaru, zasada radim puno više profita nego rejka i nije bilo problema(naravno igram preko agenta)
al dns sam saznao da su blokirali sve ne talijanske igrače, do love možemo doć ali ne i nastavit igrat

riješenje je kupnja vpn, pa se može nastavit igrat..

00

21

Re: Cash u talijanskim sobama

Koliki rb imate preko agenta, na koju mrežu spada ovaj v365 poker?

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Bora tajter napisao:
rounder1984 napisao:

Malo guglaj, pa ces vidit.
Uglavnom, dok gubis lovu, bit ce sve ok, al ak budes dobar winner, nemoj se nadat previse isplatama vecim od rakea.
To se odnosi samo kad se "sam registriras".
Preko agenta su drugaciji odnosi.

Ak ti treba agent, javi se u PM, pa ti dam broj od mog.

ja povremeno igram na dollaru, zasada radim puno više profita nego rejka i nije bilo problema(naravno igram preko agenta)
al dns sam saznao da su blokirali sve ne talijanske igrače, do love možemo doć ali ne i nastavit igrat

riješenje je kupnja vpn, pa se može nastavit igrat..

Oprosti mozes li mi pojasnit kako mislis kupnja vpn?

00

Re: Cash u talijanskim sobama

kupiš talijansku ip adresu

www.morevpn.com/italy-dedicated-ip-vpn/

ja prek svog agenta imam 40%

00

Re: Cash u talijanskim sobama

Bora tajter napisao:

kupiš talijansku ip adresu

www.morevpn.com/italy-dedicated-ip-vpn/

ja prek svog agenta imam 40%

  OK, hvala smile   Dali je to 40% na dollaru?

Reci mi dali imas problema pri isplati ako koristis vpn, tj. ako ti traze dokumente i vide da nisi talijan? Thnx

00

Re: Cash u talijanskim sobama

lol  big_smile  lol  big_smile  lol

Nema trazenja nikakvih dokumenata preko talijana...  cool

00