Tema: Propbet Fantasy Draft- ONE DROP 1M BI

e ovako

Pala mi je na pamet ideja da napravimo fantasy draft za ovaj mtt. Iznos sidebeta bi bio simboličan (10$ npr)  . Broj igrača koji sudjeluju u bet-u bi bio ograničen s obzirom koliko je prijavljenih za ONE DROP.

-Znači ovaj turnir ima CAP na 48 igrača ali će biti par anonyimus na koje se nećemo kladiti .
-Ako u ovom betu npr. sudjeluje 8 igrača oni će moći raditi draft za npr. 40 igrača i svak će imati tim od 5 igrača.

-Svaki sudionik beta ima na raspolaganju 100 bodova za licitiranje za igrače sa popisa:
1-Andrew Robl
2-Andy Beal
3-Arnaud Mimran
4-Bertrand “ElkY” Grospellier
5-Bobby Baldwin
6-Cary Katz
7-Daniel Negreanu
8-Daniel Shak
9-David Peat "viffer"
10-Erik Seidel
11-Eugene Katchalov
12-Frédéric Banjout
13-Giovanni "Malibu" Guarascio
14-Gus Hansen
15-Guy Laliberté
16-Haralabos Voulgaris
17-Jason Mercier
18-Jens Kyllönen
19-John Morgan
20-Johnny Chan
21-Jonathan Duhamel
22-Justin Smith
23-Nick Schulman
24-Patrik Antonius
25-Paul Newey
26-Paul Phua
27-Phil Ruffin
28-Richard Yong
29-Roger Teska
30-Sam Trickett
31-Tom Dwan
32-Tony Guoga
33-Vivek Rajkumar

34- Bob Bright

još bi se ovoj listi trebali priključiti Phil Hellmuth i Phil Ivey ali to još nije potvrđeno , tako da ćemo licitiranje započeti tek kad se lista definira
http://allinforonedrop.com/en/players/complete-list
Ovo je lista s dosada poznatim igračima koji sudjeluju , ovisno o broju ljudi koji će sudjelovati u betu ćemo se dogovoriti koliko će svak imati u svom timu . Više o tome preko skjpa.

-BODOVANJE: po mjestima

1.mj  100
2.mj  90
3.mj  80
4.mj  70
5.mj  65
6.mj  60
7 mj  55
8mj   50
9mj   45
10mj  40
11mj  35
12mj  30
13-18 25
18-48 0 bodova

- Svi koji bi sudjelovali u ovakvom fantasy draftu nek mi na PM pošalju svoj skjp nick pa ću napravit skjp grupu u kojoj čemo licitirat i kupovati igrače.

BI za ovaj sidebet nek bude 10$ ako se slažete jer je bitna zajebancija a ne toliko zarada jer sigurno nisu svi pri nekoj lovi.

-Raspodjela nagrada : 1mj 70% , 2mj 30%

p.s. svaki prijedlog u vezi ovoga je dobrodošao (način bodovanja i ostali detalji) razmišljao sam i da eventualno igrače koji igraju ONE DROP podijelimo u skupine : cashpro, mtt-pro , biznismeni , ribe itd pa da se licitira po jednoga iz grupe

u svakom slučaju , ovdje pišite prijedloge , a na PM mi šaljite skjp nick pa kad se odredi broj igrača u sidebetu onda ćemo početi s licitiranjem.

CAP za ovaj sidebet je 8 igrača imo , jer onda svak može barem 4-5 igrača izabrat

ako bude više zainteresiranih neka otvore novu grupu i tamo licitiraju.

-Nadam se da ste donekle razumjeli ovaj konfuzni post , malo sam mutavo ovo sve napisao jer nikad nešto slično nisam radio

LP

Zadnji popravljao ivica5261 (29-06-2012 15:46:01)

00

Re: Propbet Fantasy Draft- ONE DROP 1M BI

nešto slično ali s puno većom lovom (25k Fantasy League) u igri igraju mnogi na ovogodišnjem wsoop .

- malo samo zakasnili da to radimo za wsop ali barem može za ovaj mtt .

igrače bi definitivno podjelili u grupe : PRo - Biznismani itd i svatko bi imao jednaki broj i jednih i drugih tako da se ne dogodi da netko ima 5 kineskih biznismana u timu a netko 5 mtt pro-ova  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (29-06-2012 18:30:10)

00

Re: Propbet Fantasy Draft- ONE DROP 1M BI

I`m in!

00

Re: Propbet Fantasy Draft- ONE DROP 1M BI

vjekan napisao:

I`m in!

me 2

00

Re: Propbet Fantasy Draft- ONE DROP 1M BI

http://i47.tinypic.com/hvovo1.png

6 ljudi je sudjelovalo u sidebetu

čestitke pobjedniku

20