Tema: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Nakon kraceg igranja casha na partypokeru i dizanju nekih 800$ , presao sam na pokerstars da okusam srecu u velikim turnirima...
Nakon sto to nije islo , igrao sam nesto sit n go-ovga 9 man 1.5$ buy in i 3.5$ buy in.

I nedavno nakon sto sam popizdio igrajuci i gledajuci sta se desava tipa flop 692 ranbow gdje igrac allina sa poceket 10 , a ja ga callam sa pocket Q i river lupi 10!!! fsihjgndihjfg , gdje igraci allinaju A2 i suoce se vs mojih AK i pojedu me , gdje se desavaju stvari koje jebemu sunce NISU moguce. Znaci ne pricam o stvarima tipa KK all in pa se odbis od AA , makar i takvih stvari ima po mom misljenju previse....

I tako nakon sto sam popizdio dodje mail da mi odredjeni poker portal daje 5th free na 50$ na Williamhill pokeru , i tako ja sav sretan krenuo igrat i tamo i reko ajde sad cu upalit vise stolova i idem odigrat malo bolji session cahs game-a.... nakon cca 2 i pol sata igre ugasio sam komp i pitao sam sebe dali sam ja lud ili wtf? zar je svaka poker platforma takav scam gdje jebeni idioti dobivaju sa takvim under kartama gdje ne pogadjajuci nista na folpu niti imaju ikakav DRAW OSIM JEDNOG PARA , i dalje guraju cjeli roll na tom stolu i dobivaju na riveru.... pa eo odigrao sam 1.5k ruku i dozivio sam cca 30 handova gdje sam jebeno ispred na preflopu ili flopu ili TURNU a seljacine onda pobjede.... mislim dali mene to netko zajebava ili je to namjesteno???????? najgore mi je bilo AK vs ?? flop A 3 K , all inamo se na flopu on pokaze 89 i turn 9 river 9........

Mislim nemogu da ne napisem komentar da mi ovo sve vise i vise SMRDI

56

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

http://i1213.photobucket.com/albums/cc474/jimmyram70/dis-gon-b-gud.gif

50

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ne bi se štel mešat. lol

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

http://img546.imageshack.us/img546/7247/anotheronebitesthedustq.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ako je tako ostavi se pokera dok je na vrijeme. Cuvaj zdravlje, trebat ce ti snaga za druge poslove... gl

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

rigged

00

7

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Da 692 je poznati flop, ne mozes to prezivjet nikako, na tom flopu uvijek slabija ruka na kraju pobijedi. Najbolje ti je ic sa slabim rukama pa kad vidis taj flop ti lijepo all in i ne mozes izgubit

50

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Vristim!  lol

Poker is life!
10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

gospodine mico jeste to vi?

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Full Tilt je bia jedina poštena soba. Zato ga i jesu zatvorili sad

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

1.5k ruku??? wow seems serious problem

ili jesi ili nisi
00

12

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Nisi ti nista vidio u svojoj "poker karijeri" vjeruj mi smile al dobro ispucaj se tu na forumu bar to mozes...

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

guraj jednu malu jednu veliku, i 44 preflop, to dokazano skida urok

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

14

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ja ne znam ljudi stvarno koji je vama q?
kao da vam je netko gadno isprao mozgove... ok nemorate se slagat, možete pušiti propagandne fore, možete imati gadan poremećaj percepcije i godinama ne primijetiti neke brutalne podudarnosti koje su NAOČIGLED primjetive...

...ali zašto se isprdavati iz ljudi koji to mogu primijetiti i dodatno ih natiltavati?

kao, rigged teme su dosadne - ja mislim da su infitezimalno dosadnije supernerdovske rekacije na te teme

31

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Riggy!

00

16

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

ja ne znam ljudi stvarno koji je vama q?
kao da vam je netko gadno isprao mozgove... ok nemorate se slagat, možete pušiti propagandne fore, možete imati gadan poremećaj percepcije i godinama ne primijetiti neke brutalne podudarnosti koje su NAOČIGLED primjetive...

+100.U matrixu su.Naučeni na objašnjenja mainstreama poker zajednice kao što su mali volume,varijanca...svako ko izlazi izvan  granica uvriježenih normi u bilo čemu nije normalan i uvijek je predmet sprdnje.

Zadnji popravljao marac9 (05-07-2012 22:16:18)

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

marac9 napisao:
TVex napisao:

ja ne znam ljudi stvarno koji je vama q?
kao da vam je netko gadno isprao mozgove... ok nemorate se slagat, možete pušiti propagandne fore, možete imati gadan poremećaj percepcije i godinama ne primijetiti neke brutalne podudarnosti koje su NAOČIGLED primjetive...

+100.

+1000

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

ja ne znam ljudi stvarno koji je vama q?

http://oi43.tinypic.com/x2kya1.jpg

TVex napisao:

možete imati gadan poremećaj percepcije i godinama ne primijetiti neke brutalne podudarnosti koje su NAOČIGLED primjetive...

http://img213.imageshack.us/img213/9797/sn3vu.gif

TVex napisao:

kao, rigged teme su dosadne - ja mislim da su infitezimalno dosadnije supernerdovske rekacije na te teme

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m65qeiOmN51qdlh1io1_250.gif

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Jedina noramlna tema u vezi lošeg runna i natkupa je http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8674 gdje @wejn -50BI ispod EV.

Nema smisla da svak zasebno otvara temu kad mu netko 5-6 puta pogodi dva outa .

Bilo bi dobro da admin sve teme vezane za rigged poker smjesti u jedan thread ili nešto slično.

21

20

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Andre, 40 minuta si tražio gifiće?
Mogu ti reć da ti zavidim...

Zadnji popravljao TVex (05-07-2012 23:10:48)

10

21

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ne slusaj ove hejtere sto zaraduju vec godinama, misle da znaju a curi ih vec miljune handove... covjek je sve objasnio...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

22

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

kakve veze ima zarada s rigged činjenicom?
kao i uvijek, praviš se pametan di ne bi trebao

edit: ima neke veze, ali mislim da većina ovdje ni ne zna što se zapravo misli pod "rigged"
al ovo je bezveze, zapravo više frustrirajuće od 40 sessiona na talijanskom sajtu koji je "odlučio" da je vrijeme za vraćanje dijela love nazad
aka "downswing"
big_smile

sam sebe ću banirat
evo jesam

Zadnji popravljao TVex (05-07-2012 23:27:38)

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Sta vi mislite da se bas poker kuca urotila protiv vas.. ahaa sada je on u potu pa cemo ga malo *****  hmm
Onda se prilagodite  takvoj igri..odes na NL10k, ides svaki hand preflop allin..i kada te callaju ti im pokupis $ , jer je takav setup i jer je sve rigged.. Dugorocno gledano..najisplativije  big_smile

00

24

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

I ja sam nedavno igrao ne jednoj takvoj stranici i nije me bas islo,ali sam to pripisao downswingu,losoj prilagodbi na 4max i greskama u igri...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

25

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ma daj idi u pičku materinu

I na kraju bude " HARAŠO"
90