Tema: hu sng chop vs reg?

u zadnje vrijeme igrajuci na starsima husng 15$ svako malo me neki reg pita za chop (pushnut prvi hand pa ko dobi salje gubitniku pola). jos nikad nisam pristao na chop jer sam donekle skeptican oko postenja protivnika. Jel ima tko kakva iskustva s ovakvim dogovorima, jel bilo varanja il je ekipa postena?

00

Re: hu sng chop vs reg?

Vjerojatno sam idiot sto pitam, al zasto bi to neko radio?

00

3

Re: hu sng chop vs reg?

ja radin chopove protiv boljih regova i nikad dosad nisan ima problema na buy inovima od 30 do100$

00

Re: hu sng chop vs reg?

ak mislis da si s njim 50:50, a igras na par stolova hu, ovaj samo bespotrebno jede koncetraciju i vrijeme. ovak samo prihvatis gubitak za rake i igraj dalje(po mogucnosti s fishom  big_smile ).   vecinom ovi koji pitaju za chop imaju stabilan uzlazni graf, tak da im je vrijeme=novac

10

Re: hu sng chop vs reg?

igrao sam dosta omahu husng 2 i 4 players...

sami koncept choppanja protiv EV-  protivnika mogu razumjeti (kao sto je spomenuto, gubitak koncentracije, vremena...)
ali samo u 4 player turniru... kad dodjes do finala uzmes po pola i amen...
ali u single matchu da se to ide radit nema mi logike.
ne znam tko je kome sjeo u husng, ali pravi reg trebao bi imati bazu podataka, notes, i ne sjedati drugim regovima ako vec ne misli s njim onda i odigrati taj mec... to je moje misljenje. provjerit lobby prije sjedanja. a ak nije protivnik provjerio kome sjeda, kazni ga  big_smile
btw ako dogovorite chop , ne vjerujem da bi te sjebali, mene nije nitko nikad

00

Re: hu sng chop vs reg?

DaleDavis32 napisao:

ne znam tko je kome sjeo u husng, ali pravi reg trebao bi imati bazu podataka, notes, i ne sjedati drugim regovima ako vec ne misli s njim onda i odigrati taj mec... to je moje misljenje. provjerit lobby prije sjedanja. a ak nije protivnik provjerio kome sjeda, kazni ga 

sve to stoji ako je netko od regova prvi sjeo, al puno puta se desi da se 2 rega registriraju u isto vrrijeme (unutar 1 sec oba sjednu),a onda je gotovo jer je u tom trenu nastao EV-, pa biraj oces potrosit nekih 20ak min u prosjeku za 50% sanse da ces ga dobit, il ces si istih tih 50% odmah uzet

10

7

Re: hu sng chop vs reg?

desavalo se meni na levelima od 30 i 60, nisam nikad imao problema.

00

Re: hu sng chop vs reg?

Ranije sam imao par situacija da sam chopao na 4man shootout kad smo na finalnom stolu i uvek je bilo sve ok.. do malopre!

nick: bosna316 (Croatia)

Ko će zajebati nego Hrvat! Dabog da mu za lek zafalilo!

10

Re: hu sng chop vs reg?

rademar napisao:

Dabog da mu za lek zafalilo!

hahaha

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: hu sng chop vs reg?

bolje ti je ne chopat sa igracima koji su od same igre u minusu, veca je sansa da ce te sjebat, a osim toga ga se i vjerovatno da nadigrat

00