Tema: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

imam problem sa isplatom sa starsa na pbz
radi se o sljedečem
1.7. napravio isplatu od 1588$ isti dan sam dobio mail potvrde da su poslali novce (čeka se 3-10 dana)
11.7. novci nisu sjeli na pbz i radim novu isplatu jer mi trebaju novci
nova isplata 1000$ dobivam mail da je transakcija odbijena i da su novci (1000$) vračeni na starse
ok, pitam ih zašto je odbijeno odgovaraju da nemogu isplatit na visu
gledam onak i nevjerujem
kartica nije istekla i sve je s njom ok a i prošli mjesec sam napravio isplatu i uredno su mi novci sjeli
istina sa par dana zakašnjenja al su sjeli
pitam njihov support di su novci iz prve isplate (1588$) koja je bila 1.7.
odgovaraju da su novci pušteni prema meni i da su več trebali bit na mom pbz računu
odgovaram im da nisu sjeli na pbz a i da ih nema na računu na starsu
i pitam di je nastao problem i di su novci
i tu počinju komplikacije
traže ispis iz banke za sve transakcije u 7. mj
da ga skeniram i mailam im
u banci fino objasnim situaciju i da sam prošli mj dobio novce od njih i da je transakcija prošla bez problema
službenica u pbzu mi odgovara da je nemoguče da oni nemogu poslat meni novce na njihovu visu jer je to međunarodna kartica isto kao i master... bila je jako ljubazna i stvarno je htjela pomoč...
e sad tko je zajebo??? pbz tvrdi da nije i da je kod njih sve ok
a starsi tvrde da su poslali $$ i da je kod njih sve ok
hahahahaahahahahahaha
tko tu sad koga jebe??? ipak ne radi se o malo novaca, 9500kn nije malo
ima tko kakav pametan savjet ili neko riješenje za ovo sranje koje mi se dogodilo

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Imao sam ja problem prije par dana. Uplacujem/isplacujem s Visom normalno, tj prije sam, i prije 6-7 dana pokusao uplatit s Visom i ne ide. Pitam support sta je i kazu da nema na kartici dovoljno novaca, no na kartici je bilo puno vise nego sam ja pokusao uplatiti, kad sam im to objasnio  onda su mi rekli da provjerim da nije kartica istekla. Kazem im da nije, da kartice istjece tek za 3 godine. Pa onda da je kartica mozda blokirana za online kupovine a nije ni to... Nisam uspio uplatit s Visom, na kraju sam uplatio to sto mi je trebalo preko MB-a a ostatak uplatio bez problema na iPoker. Radi se o Visi, Erste banka.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

očito starsi nežele više surađivat sa visom ili ???
al to mi baš nema logike

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Sličan problem i kod mene.U nedjelju sam napravio malu isplatu,kao i uvijek na PBZ Visa electron.Lova je odmah skinuta sa Starsa a kako nisam uključio Stars nekoliko dana a ni mail ne čekiram redovno nisam ni skužio da mi je lova vraćena natrag na Starse.Primjetio sam tek sinoć,provjerim mail u kojem piše da mi je lova vraćena jer "
financial institution was unable to accept cashouts" i da kontaktiram banku za objašnjenje.Također na Starsima više nemam pod cashout opcijama Visu.Niš mi nije jasno,kartica je valjana još 2 god i nije u minusu.Idem u banku ujutro ili u pon.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Evo sto sam ja dobio na mail

Ako koristite Prepaid ili Gift Card, molimo pobrinite se da je prošao aktivacijski period kartice prije slanja novog pologa.

Ako su informacije o vašoj kartici ispravno unesene i imate dovoljno raspoloživih sredstava vaša transakcija najvjerojatnije je odbijena uslijed ograničenja na igre na sreću izdavatelja vaše kartice.

Ako je netko radio s Visom u zadnjih tjedan dva uplate/isplate neka napise.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

po svemu kaj ste napisali izgleda da starsi stvarno prekidaju mogučnost isplate na visu pbz

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

ako prekidaju isplatu na vizu pbz, ne znam zasto ne prekidaju uplatu. uplatio sam prije par sati u roku pol sekunde  big_smile

10

8

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

06.07. sam isplatil na pbz visu, sve proslo ok ko i inace

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

mislim da ti je problem u pbzu. ja sam s moneybookersa cashoutao prije 15ak dana i jos uvijek cekam. bio sam u pbzu i love nema. od MB-a sam dobio potvrdu da je isplaceno i čak su moj mail proslijedili svom payments teamu da lociraju sredstva.

onda sam dobio potvrdu da su sredstva uplaćena i čak su mi ispisali taj neki ARN broj kojim bi moja banka mogla to provjerit da je ipak uplaćeno na PBZ račun , i naravno u banci su me blijedo gledali kakav mi je to broj i sada to tako stoji u zraku.

da bi mi onda mutava gospodja koja jedva zna ukljucit monitor i misli da je windows vrsta tipkovnice rekla da je 1.7. doslo do nekih promjena te da je puno ljudi uložilo žalbu da im sredstva nisu stigla na račun s paypala i sličnih sajtova, dakle MB i ostale strane tvrtke.

eto ,, neznam šta bude s toga, uložio sam žalbu i reklamaciju pa budemo vidjeli. eto, al imao sam filing da moram podijelit ovo s vama big_smile

00

10

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

nest su oni sjebali nemam pojima, niti meni bas nije jasno, ja sam isto neki problema s ipokerom, a danas sam bas probal bezveze neku cifru uplatit s visom na ps da vidim dal bude islo, i s kreditne kartice nije proslo, a s devizne je odma prosla uplatu, malo cudno jer dugo nisam korstil tu opciju na ps ali se sjecam da prije sam mogao normalno radit uplatu s oba dvije
a isplate s mb sam imao zadnju 11.7 i proslo normalno

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

S obzirom da ja imam Visu u Erste banci, ja sam sada pogledao i ne pise nigdje da postoje neka ogranicenja za igre na srecu.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

kaj onda ispada da su novci u pbzu al ih ne žele pustit na moj račun?
taj pbz stalno neki problemi s njima
za par dana mi dolazi devizna u zabi, nadam se da i tamo neče bit takvih gluposti
kako doć do novaca? ako ih smradovi ne žele pustit na račun
čekat ili ih gnjavit?
jer danas kad sam bio u pbzu oni tvrde da novci nisu stigli a kao internet transakcije traju max 7 dana kod njih
mamicu im njihovu

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

kaj onda ispada da su novci u pbzu al ih ne žele pustit na moj račun?
taj pbz stalno neki problemi s njima
za par dana mi dolazi devizna u zabi, nadam se da i tamo neče bit takvih gluposti
kako doć do novaca? ako ih smradovi ne žele pustit na račun
čekat ili ih gnjavit?
jer danas kad sam bio u pbzu oni tvrde da novci nisu stigli a kao internet transakcije traju max 7 dana kod njih
mamicu im njihovu

nisam siguran, al mislim da je tako nešt u pitanju. jer kad sam danas predao žalbu i reklamaciju onda je pisala to nekom njihovom timu da kao provijere gdje je taj novac,, onda očito ispada da je negdje ili kod nekog posrednika ili kod nekoga tko surađuje s pbzom pa ne žele pustit na račun. bar pretpostavljam da je tako kad oni sami mi nisu mogli dati ni jedan jedini konkretan odgovor.

probao sam još kontaktirat MB dali postoji mogućnost da se taj iznos vrati na MB i naravno ni od njih još nema odgovora hmm za sada ni ja isto kao i ti nemam nikakvo konkretno rješenje hmm al naravno da ću ih gnjavit, to definitivno big_smile

Zadnji popravljao MMmystery (14-07-2012 00:44:56)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

MMmystery napisao:

mislim da ti je problem u pbzu. ja sam s moneybookersa cashoutao prije 15ak dana i jos uvijek cekam. bio sam u pbzu i love nema. od MB-a sam dobio potvrdu da je isplaceno i čak su moj mail proslijedili svom payments teamu da lociraju sredstva.

onda sam dobio potvrdu da su sredstva uplaćena i čak su mi ispisali taj neki ARN broj kojim bi moja banka mogla to provjerit da je ipak uplaćeno na PBZ račun , i naravno u banci su me blijedo gledali kakav mi je to broj i sada to tako stoji u zraku.

da bi mi onda mutava gospodja koja jedva zna ukljucit monitor i misli da je windows vrsta tipkovnice rekla da je 1.7. doslo do nekih promjena te da je puno ljudi uložilo žalbu da im sredstva nisu stigla na račun s paypala i sličnih sajtova, dakle MB i ostale strane tvrtke.

eto ,, neznam šta bude s toga, uložio sam žalbu i reklamaciju pa budemo vidjeli. eto, al imao sam filing da moram podijelit ovo s vama big_smile

kak si uložio žalbu i reklamaciju? u pon idem i ja to napravit samo me zanima kaj si točno napravio

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:
MMmystery napisao:

mislim da ti je problem u pbzu. ja sam s moneybookersa cashoutao prije 15ak dana i jos uvijek cekam. bio sam u pbzu i love nema. od MB-a sam dobio potvrdu da je isplaceno i čak su moj mail proslijedili svom payments teamu da lociraju sredstva.

onda sam dobio potvrdu da su sredstva uplaćena i čak su mi ispisali taj neki ARN broj kojim bi moja banka mogla to provjerit da je ipak uplaćeno na PBZ račun , i naravno u banci su me blijedo gledali kakav mi je to broj i sada to tako stoji u zraku.

da bi mi onda mutava gospodja koja jedva zna ukljucit monitor i misli da je windows vrsta tipkovnice rekla da je 1.7. doslo do nekih promjena te da je puno ljudi uložilo žalbu da im sredstva nisu stigla na račun s paypala i sličnih sajtova, dakle MB i ostale strane tvrtke.

eto ,, neznam šta bude s toga, uložio sam žalbu i reklamaciju pa budemo vidjeli. eto, al imao sam filing da moram podijelit ovo s vama big_smile

kak si uložio žalbu i reklamaciju? u pon idem i ja to napravit samo me zanima kaj si točno napravio

samo dođeš u banku i pitaš opet za taj račun i sredstva i to sve. ja sam imao sa sobom kopiju s MB-a , potvrdu da je poslano, broj itd itd ... i nakon što nije znala ništa napravit ni pomoći mi rekla je da mogu reklamirat tu transakciju ili na besplatni njihov broj ili da mi ona napiše tu reklamaciju tamo na licu mejsta.

i onda je otipkala moju izjavu da sam zatražio isplatu tad i tad, od MB-a , ID transakcije taj i taj, da kasni 15 dana i sve te sitnice i poteškoće, to sam potpisao , naravo gore ti zapišu broj moba itd. i onda bi ona to kao trebala predat nekom njihovom timu i čekaš da ti se jave dok probaju utvrdit šta je s novcem.

znači ako ti bude opet ista stvar kažeš da želiš napravit reklamaciju i možeš onda to putem telefona ili neka ti ona napravi pismeno. kako ti više odgovara.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

kaj onda ispada da su novci u pbzu al ih ne žele pustit na moj račun?
taj pbz stalno neki problemi s njima
za par dana mi dolazi devizna u zabi, nadam se da i tamo neče bit takvih gluposti
kako doć do novaca? ako ih smradovi ne žele pustit na račun
čekat ili ih gnjavit?
jer danas kad sam bio u pbzu oni tvrde da novci nisu stigli a kao internet transakcije traju max 7 dana kod njih
mamicu im njihovu

ovako sa zabinom tj zagrebačke banke visom nećeš moći uplačivati sigurno jer sam ja probao i na moneybookers i na starse i ne može jer zag banka odjebala nas po tom pitanju nema gemblanja sa isplatom ne znam al sa moneybookersa na devizni račun u zagrebačku banku je prije išlo isplačivao sam . sad ne znam kako je u zadnje vrijeme jer baš u zadnje vrijeme nisam ispalčivao tako ako ti ovo pomogne vidi.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

imam informaciju da se normalno isplačuje na devizni u zabu bez ikakvih problema

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

imam informaciju da se normalno isplačuje na devizni u zabu bez ikakvih problema

pazi samo da nebude kao sa rajfajzenom. ja sam prvo tamo otvorio devizni i napravio isplatu direktno preko bank transfera. to radi odlicno sa svih stranica i MB-a. ali kad su mi napravili vizu elektron na taj racun preko nje nisam mogo napravit ni uplatu ni isplatu. bank transfer i dalje radi.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

I ja imam sa PokerSens isplatom problema. Do sad su 3i dan nakon isplate novci bili na kartici,a sad ih nema ni nakon tjedan dana. Sigurno je do PBZ-a

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

imam informaciju da se normalno isplačuje na devizni u zabu bez ikakvih problema

pokusavao sam ja prosle god sa zaba deviznog racuna uplatiti na stars i nisam mogao... valjda zaba to ne podrzava ali mi je sluzbenica u banci rekla da se radi na tome i da ce u buduce moci, al sam ja presao na drugu banku pa sad neznam je moze sa zabe

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Dali možda za isplatu koristite Visu Electron od tekućeg ili žiro računa u PBZ-u? Ako da, onda je to razlog zašto vam novci ne dolaze jer priča se po forumima da PBZ odnedavno ne dopušta primanje sredstava iz inozemstva na te kartice nego samo na karticu od deviznog računa. Ja sam zadnji put podizao lovu 4.7. s MB-a na karticu od deviznog i isplata mi je uredno stigla nekoliko dana kasnije.

00

22

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

friskis napisao:

Dali možda za isplatu koristite Visu Electron od tekućeg ili žiro računa u PBZ-u? Ako da, onda je to razlog zašto vam novci ne dolaze jer priča se po forumima da PBZ odnedavno ne dopušta primanje sredstava iz inozemstva na te kartice nego samo na karticu od deviznog računa. Ja sam zadnji put podizao lovu 4.7. s MB-a na karticu od deviznog i isplata mi je uredno stigla nekoliko dana kasnije.

Moja je žiro.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

moja je devizna i sa mb uredno idu isplate

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

vjerovatno je u tome problem što nije devizna
al nije mi jasno kak u poslovnici to neznaju, još sam tražio šeficu i ona da nema pojma
wtf pa kaj onda zna
očito tam samo sjede ko kokoši ali su kokoši inteligentnije od njih  big_smile

10

25

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Uplatio sam 30.6 na InterPoker odredjenu svotu i 7.7 sam zatrazio dio ukupnog iznosa natrag, još nije ništa sjelo.
Uplaćivao sam Visom Electron od PBZ žiro računa, isplata također na nju. Što predlažete za buduće isplate? PBZ deviznu?Nešto drugo?
Što da radim po pitanju isplate ove love sa Intera?

00