Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

jel tko zna jel mogu tražit starse da oni povuku nazad te novce ili moram čekat da im moja banka sama pošalje???
pa da si isplatim na drugi račun

očigledno se radi o sporadičnim problemima kada se svega par ljudi žali na probleme. Našao si se u jako nezahvalnoj situaciji ili točnije nisi imao sreće. hmm

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

rutiner napisao:
maxmax0 napisao:

jel tko zna jel mogu tražit starse da oni povuku nazad te novce ili moram čekat da im moja banka sama pošalje???
pa da si isplatim na drugi račun

očigledno se radi o sporadičnim problemima kada se svega par ljudi žali na probleme. Našao si se u jako nezahvalnoj situaciji ili točnije nisi imao sreće. hmm

Mene je strah da je ovo samo pocetak i da bi u buducnosti mogli svima zabranjivati deposite na poker stranice

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

jel tko zna jel mogu tražit starse da oni povuku nazad te novce ili moram čekat da im moja banka sama pošalje???
pa da si isplatim na drugi račun

To i mene zanima, trenutno nemam na Starsima novce ali za dalje me zanima. Jer kod njih ne mozes isplatit razlicitom metodom od one kojom si radio depozit. Znaci ako je zadnja uplata bila Visom onda treba biti i isplata na Visu.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

ma samo vi njih zaraađujte, a već će se nekako isplatiti wink
ovako, odokativno bi savjetovao da si isplaćujete u manjim "komadima", a ne svote koje kada zapnu utječu na vašu igru/život.

Zadnji popravljao rutiner (19-07-2012 19:34:52)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

rutiner ako nemaš kaj pametno za reč i dat neki savjet vezano za temu molio bih te da ne spamaš više

21

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Kakvo je stanje sa deviznom visom? Jeli mogu na nju isplatit, oce li lova uredno sjest ili ce bit problema?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

rutiner ako nemaš kaj pametno za reč i dat neki savjet vezano za temu molio bih te da ne spamaš više

Pa šta sam ti krivo rekao? znam da ti nije do pametovanja ali nakon ovih stvari sigurno nije pametno povlačiti lovu koja će te "uzdrmati"...barem ne odjednom i u komadu. Ako ti je to jako glupo onda se ispričavam.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

pantelija1 napisao:

Kakvo je stanje sa deviznom visom? Jeli mogu na nju isplatit, oce li lova uredno sjest ili ce bit problema?

Sve sjeda normalno na deviznu.

http://www.mmstaking.com/
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

rutiner napisao:
maxmax0 napisao:

rutiner ako nemaš kaj pametno za reč i dat neki savjet vezano za temu molio bih te da ne spamaš više

Pa šta sam ti krivo rekao? znam da ti nije do pametovanja ali nakon ovih stvari sigurno nije pametno povlačiti lovu koja će te "uzdrmati"...barem ne odjednom i u komadu. Ako ti je to jako glupo onda se ispričavam.

budi bez brige, znam ja kaj radim i kolko isplačujem..
nisam baš tolko glup da se dovedem u takvu situaciju

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

novosti:
danas zvao službu za korisnike pbz i nakon nekoliko prespajanja dobio odjel za kartice ili tako nešto
rekli su da več imaju dosta prijava i da istražuju o čemu se radi i da pošaljem mail na info@pbzcard.hr
i tamo napišem kakav problem imam i da priložim mail koji su mi poslali starsi..
tako da i vi koji imate isti problem kao i ja šaljite im mail

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Meni dva cashouta stigla bez problema svaki za tri dana na PBZ Visa Electron.

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

slahwooi napisao:

Meni dva cashouta stigla bez problema svaki za tri dana na PBZ Visa Electron.

od kud si isplačivao? sa starsa? visa electron na kakvom računu, tekuči,žiro ili devizni?

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

od kud si isplačivao? sa starsa? visa electron na kakvom računu, tekuči,žiro ili devizni?

Devizni račun. Jedna isplata je bila sa Starsa na Visu, druga sa Skrilla na Visu.

89

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

stvarno ste dosadni, obicna visa nefunkcionira ocito, a visa electron , radi normalno, a tko si je isplacivao na ziro racun je blesav, a na kraju budu vam vratili novce samo budete se načekali

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

zakaj čitaš ovo ak smo ti tak dosadni???

00

91

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

povukao s MB na pbz u uto popodne i sjelo danas

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

šta ste se stisli, ko uopce normalan povlaci na žiro. pa to ni bianca matković nije kad je placala decke za ivu sanadera

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
20

93

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

BoyFromBalkans napisao:

šta ste se stisli, ko uopce normalan povlaci na žiro. pa to ni bianca matković nije kad je placala decke za ivu sanadera

Hehe,dečkiće mu je sređivao buraz,don Vinko.

00

94

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Sjelo za 3 dana...STARS---VISA PBZ ( devizni )

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Poštovani gospodine,

proteklih dana su zbog sistemskog održavanja postojali manji problemi na relaciji VISA – PayPal, pa zbog toga nisu prolazile sve transakcije.

Od petka 20.07.2012 su ponovo uspostavljene sve linije i transakcije normalno prolaze.

Ispričavamo se ako je to utjecalo na Vaše neometano poslovanje s Paypal-om.
Nadamo se da ćemo i ubuduće uspješno surađivati na obostrano zadovoljstvo.

Srdačan pozdrav,

Mail od pbz-a,znaci imali su problema ali je sve rijeseno

20

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

super ako su riješili problem al i sam si reko da nisi isplačivao preko paypala nego direkt na pbz
al isto tako mi nije jasno kak su tebi sjeli novci a meni još nisu
nadam se da budu do kraja tjedna

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

evo dobio i ja danas odgovor od pbz card suporta

zahvaljujemo na Vašem strpljenju pri čekanju na odgovor.

Želimo Vas obavijestiti da je poteškoća prosljeđivanja uplata sredstava sa PayPala otklonjena. Platni servis možete koristiti na uobičajeni način.

Zahvaljujemo na razumijevanju.



S poštovanjem,

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile 
po ovom mailu ispada da će sutra bit novčićiiiii
smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile   smile

10

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Maki napisao:

Sjelo za 3 dana...STARS---VISA PBZ ( devizni )

Jel uzimaju proviziju za transakciju ili dobiješ čisti iznos koji si isplatio?

00

100

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

chvarkesh napisao:
Maki napisao:

Sjelo za 3 dana...STARS---VISA PBZ ( devizni )

Jel uzimaju proviziju za transakciju ili dobiješ čisti iznos koji si isplatio?

Nema nikakve provizije...

00