Tema: hello

Pozdrav svima ja sam Tomislav i igram poker oko godinu dana, svaki put uplatim 100-200 kn te se znam dici na 500-600 kn ali to jako kratko traje te sve popusim! Zelim poboljšti svoju poker igru te prijeci na neku konstantnu zaradu!

Zanima me kako poceti igrati, koliko uplatiti i koje levele igrati znam da je tu jako bitan BM, i zanima me kako su roba59 i ostali poker igraći krenuli u poker, koliko im je bila prva uplata i kako su se dizali??
Ako imate koji dobar savjet molim vas recite mi! Hvala

00

Re: hello

pozz

-imaš intervju od robe pa pogledaj kako je krenio s igorm

-ti si izgubio jer igraš izvan granica bankroll managementa , ulati 100$ i igraj nl2/nl5 to bi trebalo biti dosta ako igraš cash , ako igraš sngo onda igraj one do 2$

-imaš puno informacija na forumu pa pogldaj prije nego kreneš igrat , glgl

00

Re: hello

hvala ivce pogledat cu, vidim da si ti dobar u turnirima kako tebi ide...jesi li procitao knjigu od herringtona i jeli ti pomogla? pozz

00

Re: hello

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: hello

harringtona nisam čitao , al neke druge knjige jesam. koju god da pročitaš sigurno ti neće odmoć

na turnirima me krenulo prije 5dana  big_smile , prije toga slabo , al jbg i ćorava kokoš zrno ubode wink

GLGL

20

Re: hello

00

Re: hello

hehe bravo...ja nemogu igrati na poker starsu više jer sam sa prijateljem igro na istom stolu i skužili su nas i više nemam pravo igrat na poker starsu jedino kad bi promjenio mjesto stanovanja i karticu bi vjerojatno mogo , baš me sjebalo to jer su tamo najbolji turniri za male novce a na ostalim sajtovima nema baš toliko velikih turnira za male novce!

00

Re: hello

i da zanima me di bi mogao nabaviti HEM skinuo sam ga sta njihove stranice al mi treba neki crack a svi crackovi za skinut imaju virus!?
dali mi je jedina opcija kupiti ga??

00