Tema: Hoće li netko HEM popola?

P.S. Može li se HEM 1 s instalirat s tim kodom od HEM-a 2?

00

Re: Hoće li netko HEM popola?

kolko ja znam ne

ja npr imam popust ak upgradeam s HEM1 na HEM2 , i kad sam im slao upit, rekli su d dobijem novi serial, s tim da mi hem1 vrijedi još nekih (ne sječam se točno) 6 mj. , a poslije toga ga ukinu i ostane ti samo hem2

tak da ono neznam kak bi onda ovo šljakalo kaj ti pitaš

00

Re: Hoće li netko HEM popola?

aha... šteta
jer imam trial dvojku i gasi mi se komp stalno kad igram s njim, inače se ne gasi, pa su rekli ljudi da možda jer je dvojka "prejaka"... ću da vidim

00

Re: Hoće li netko HEM popola?

cgreen napisao:

kolko ja znam ne

ja npr imam popust ak upgradeam s HEM1 na HEM2 , i kad sam im slao upit, rekli su d dobijem novi serial, s tim da mi hem1 vrijedi još nekih (ne sječam se točno) 6 mj. , a poslije toga ga ukinu i ostane ti samo hem2

tak da ono neznam kak bi onda ovo šljakalo kaj ti pitaš

Skužio sam da daju neki popust za upgrade. Jel znaš kolki je? Meni je uostalom preglupo da se mora plaćati za upgrade. Ako sam već platio punu cijenu za neki SW zar ne bi novije verzije trebale biti mukte?? Meni se ti čini kao čista pljačka.

Po tebi, jel se uopće isplati imati HM2, ja po forumu od HM-a samo čitam o silnim problemima ljudi koji su prešli na HM2. Puno bugova i slično.

00

5

Re: Hoće li netko HEM popola?

Mene zanima hoce li kat tad biti obavezno imati HM2 ili ce se moci HM1 i dalje koristiti?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Hoće li netko HEM popola?

@chvarkesh

ulogiraj se na hem stranici (ak nemaš acc , registriraj se), gore desno će ti odma pisat kolki popust imaš.
Ja imam 30$, ali ja sam ga davno kupio, možda ti imaš više, ili đabe...

Dal se isplati neznam, ima ljudi koji su zadovljni, ima koji kažu da je još uvijek bugovit ili prezahtjevan za slabije mašine, dok treći jednostavno tolko se dobro služe jedinicom da nemaju potrebu za promjenom

meni osobno je zanimljiva statistika vs hero (iako neznam što sve spada pod to) , opet misklim da to nije tolko bitno bar do nl100, tj. nekog ozbiljnijeg limita i pod uvijetom da se misli duže tamo grindat, zbog samplea mislim jer na nižim limitima se player pool prebrzo mijenja

trbalo bi uzet/pričekat pt4, evo ti link usporedbe, a i spominju se mane hem dvojke
http://forumserver.twoplustwo.com/32/be … y-1143772/

@Bile

pito sam prije jednog cr coacha, on je reko "nemam pojma a trebo bi znat kad mi surađujemo", al opet prema tome ak se nigdje ne spominje gašenje supporta onda smo vjerujem sigurni još jedno vrijeme...

00

Re: Hoće li netko HEM popola?

koristim pt4 betu od pocetka i program je odlican, i stabilan. jako sam zadovoljan i sa ui-em

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00