Tema: pitanja

u kojem postotku se vraća stejkano? i sto treba sve znati prije nego sto se baci u poduzetnicke vode? big_smile

00

Re: pitanja

mrc99 napisao:

u kojem postotku se vraća stejkano?

evo ovako..ajmo reci ti si mene stejkao u iznosu od $100.. dogovorili smo deal 30- 70 u tvoju korist..i ja sam igrajuci zaradio $100..
sada je roll $200 i ti si odlucio da je to to..da ti shipam tvoje..( znaci, vracam ti stake $100 + 70% od profita tj. jos $70 )

mrc99 napisao:

sto treba sve znati prije nego sto se baci u poduzetnicke vode?

nikada, ama bas nikada nemoj nekog stejkati a da nezz tko je ta osoba.. ( makar i fb, skype )..ako stejkas nekog, zahtjevaj da se pridrzava uvjeta kojih ste se dogovorili, da redovito updeta i da te obavjestava svako malo o tome kako tece stake..itd

00

3

Re: pitanja

razumijem to. da preformuliram pitanje. ako stejkam jednu osobu za 10 turnira kolike su mogucnosti da ta osoba dobro prodje na turniru i da mi se vrate te pare + profit?

00

Re: pitanja

mrc99 napisao:

razumijem to. da preformuliram pitanje. ako stejkam jednu osobu za 10 turnira kolike su mogucnosti da ta osoba dobro prodje na turniru i da mi se vrate te pare + profit?

10 tunira nije nista..varijanca je ogromna ( pogotova za micro turnire, gdje ima vise od 4k igraca po turu, a sam FT donosi profit )..ali naći pouzdanog igraca sa dobrim rez. i stejkat ga za nekih $20-50 je isplativo..( kao sto je bilo nedavno u slucaju naseg Iveka  wink  )

00

Re: pitanja

Pozdrav,
Po mom misljenju trebas imati bar 50 turnira nakon kojih mozes podvuci crtu i videti da li je igrac profitabilan po tebe ili ne.
Kratkorocna ulaganja se isplate iskljucivo ako stejkas nekog za npr. SundayMillion.Jedan turnir koji ce ti doneti profit cak i od samog ulaska ITM(u novac).
Najvaznije:Nema pravila po kom se neko stejka,to je izmedju igraca i investitora.
npr.Rusi ulazu u igraca i daju mu 10% od profita.
Opet zavisi da li je full stake ili delimican,opet ponavljam sve je u dogovoru!

Re: pitanja

ja ti predlazen da odes na stranicu koja se zove part time poker ili ti ga ptp.(moras znat engleski) .
to je site koji se bavi iskljucivo stejkanjem..dakle tu igraci stejkaju jedni druge..imas tamo i forum i doci ces do svih informacija koje te zanimaju..kad se registriras tamo oni ce te primit u roku 48sati..
ili ako znas nekoga ko se bavi stim,neka ponese laptop covikako ima vrimena i sve ce ti objasnit..
pozdrav

next year at this time i will be milionar....a vrime je..