Tema: PROJEKT: MTTSNG 180s

Pozz svima...

Imam velikih problema s motivacijom pa cu probati ovim projektom natjerati svoje lijeno dupe na grind...


Projekt:

  • Igrat cu 8s i 3.5r 180s ...move up po dogovoru sa stejkerima

  • Bankroll mi je prakticki neogranicen jer sam pod caoching staking dealom

  • Cilj mi je odigrati barem 1K turova mjesecno s pocetka i progresivno povecavati dok se ta brojka ne zaustavi na 2K/mj.

  • Pocinjem s 9 stolova tile i progresivno cu to povecavati dok ne dodjem max 16 odjednom



Probat cu biti azuran, postati zanimljive handove, mjesecne grafove, snimiti pokoji video svoje igre i naravno raditi profit ( nista lakse jel!?  big_smile  ) etc....

Pocinjem vcrs ili sutra...gl to me

20

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

big_smile big_smile big_smile  big_smile
gl coach

Zadnji popravljao keyser soze (24-07-2012 19:59:53)

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Gl s volumenom i projektom.

00

4

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

gl

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

brejk a leg smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

GL!

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

sretno s projektom
nevidim zašto nebi igrao više od 16 stolova i zašto mjesečno nebi radio više od 2K turova

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Ajd napokon gl gl gl

00

9

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Gl

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

gl frende smile

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

gl gl

00

12

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Pozz ...

Prosao je ovaj mjesec. Kako sam poceo tek 25.07. ovo je kratki period i nije bilo nista posebno zanimljivo. Volumen je i dalje big fail ali veseli zadnja sesija u kojoj sam odigrao "ČAK" 42 turnira (   cool  ) pa se nadam da ce se to samo progresivno povecavati. Promijeniom sam i vrijeme kada igram pa cu umjesto jedne vecernje igrati dvije sesije dnevno tako da 50tak turnira u dane kada igram vise nece biti problem odigrati...Ne mogu igrati bas svaki dan i poker mi nije core business tako da je sve to za mene jos uvijek samo proces ucenja i stvaranja rolla za buducnost....Na 180s je i dalje brutalno, svaku sesiju koj odigram imam par turnira di sam top 3 stack kada prilazimo ITM bubbleu i nekim cudom 80% slucajeva zavrsim van ITMa...Svaki taj turnir prolazim s coachom i nije moja greska vec me PS "jako voli" ovih dana...nvm, okrenut ce se to...zadnja sesija mi je bila u pon navecer di sam upalio hot 5.5 i FTao ga...ispao 7th za 320$! Razocaran sam tim turnirom takodjer jer sam ga trebao shipati ali sto je tu je, bit ce bolje...inace, na njemu sam imao srece koliko sam imao nesrece na ostalim toga dana ..potezi su bili ok, samo sam uvijek nalijetao na njihov top range i pogadjao! Ispod prilazem ovaj massive graf( bez smijanja molim  big_smile  )..Pocinje 8mj, cijeli cu biti na obali i to ce mi biti dodatni izazov za moj ionako jadan volumen....Gl svima koji igraju i cujemo se....

http://img857.imageshack.us/img857/103/gi19851stzaprojekt.jpg

20

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

sta rec,volume ti je mocan big_smile jesi isprobal stackandtile ? steta za mtt,iste si srece ko i ja izgleda hmm

00

14

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

ma volumen je boli glava..samo proovi imaju takav tjedni volumen...katastrofa jaca!! Ali evo 2 sesije zaredom su vece i jedna veca od druge tako da se nasam da cu to sada odrzavati i progresivno povecavati...nisam ga jos isporbao, ali budem ovih dana!!

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

http://i1006.photobucket.com/albums/af181/sxdrgsvlnce/Android%20Forums%20stuff/BUMP.jpg smile

00

16

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Mali update: 8mj. je dobro poceo..osvojio sam 2x 3.5r i bio 2nd na 8s i jos par FTa na oba levela...otisao sam na more i to ce biti dodatni izazov za moj volumen buduci da sam dolje iducih mjesec dana ali nedam se ja!! Igrao sam samo 3 dana u ovom mjesecu i volumen mi je vec kao pola iz prosla tri mjeseca u nekakvom prosjeku ( dakle napredujem   big_smile )...nadam se nastavku ove serije dobrih rezultata i da cu konacno prezivjet s monsterom vs crap na hot 11 pred ITM! Imam video jedan u planu snimiti iducih par dana pa cu ga uploadati cim bude gotov...Gl za stolovima i inace..

20

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

kakva je situacija na 3.5r,jel sve zatrpano regovima il se jos da igrat? kolko si ih odigrao kod svojih do sad? veliki swingovi(u odnosu na 45man,di ja imam svaki treci tjedan down od 100-150 komada smile ?

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (07-08-2012 08:51:02)

00

18

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

a moj volumen jos nije mjerilo nikakvo ( ni blizu ), ali po meni je ta igra jos uvijek jako soft...nezz, vidjet cemo s vremenom! Obv nije kao prije ali je i dalje ok...na njima i na 8s ima oko 30tak regova po turniru u vecernjim satima, izjutra i puno manje ali se jako sporo pune, pogotovo 8s...po tome jos uvijek ima 150 non regova..a i neki regovi su upitne kvalitete....varijanca je brutalna ali ako se s tim mozes nositi bude sve kako treba, obv pod uvjetom da znas sta radis, a ja se volim vjeravat da znam..lol

00

19

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Koji je vas bottom range vs tight igraca koji UTG iako je 6handed pomno bira ruke koje ce zashavat...

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t2000
Big Blind: t4000
Ante: t400

BB (gi1985) (t53305)
UTG (t25510)
MP (t67478)
CO (t79035)
BTN (t19512)
SB (t25160)

BB (gi1985) has M value 6.35

Dealt to BB (gi1985)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/7D.png

Preflop: (Pot is: t8400)

UTG raises to t25110 (All-In), MP & CO & BTN & SB fold

Flop: (Pot is t33510, 2 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t33510, 2 players, 1 all-in)


River: (Pot is t33510, 2 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t33510 | Rake: t33510

00

20

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

Evo jedna interesantna situacija koja me zbunila zesce iz nekog razloga...wizz kaze ship i to puno sire od ovoga..hm....

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t100
Big Blind: t200

CO (gi1985) (t1830)
BTN (t1505)
SB (t2815)
BB (t2740)
UTG (t1720)
UTG+1 (t2415)
MP (t1280)
MP+1 (t3423)

CO (gi1985) has M value 6.1

Dealt to CO (gi1985)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8H.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8C.png

Preflop: (Pot is: t300)

UTG raises to t400, UTG+1 calls t400, MP folds, MP+1 calls t400

Flop: (Pot is t1500, 7 players)


Turn: (Pot is t1500, 7 players)


River: (Pot is t1500, 7 players)


                                                                     
Total Pot: t1500 | Rake: t1500




00

21

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

...e sad nesto reci u vezi igre me stid vise...igrao sam 3 sesije zadnjih tjedan dana jer sam jos na moru i to me koci..necu odustati nikako i nadam se da cu to promijeniti kad prodje taj godisnji...ako nista barem je krenulo i sve 3 sesije su bile pozitivne i sto me najvise veseli konacno sam poceo deepat 8s!!

00

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

1.hand mi je fold,samo me zanima dal je to FT 8$ 180 ili 3,5 rebay pre bubble? ovo mi je fold jer velika vecina igraca na tim limitima ceka ruke koje ce gurat,pogotovo neregulari,a cak i masa regova gura puno pre tight <15BB-a...BTN i SB snapam obv..

2.hand je 8$ protpostavljam po stacku smile zajeban spot a na prvi pogled jednostavan..utg sa 8,5BBa min raisea i dobiva call od UTG+1 sa 12BBa(ocito fishevi),MP tu i nije tak bitan,zajebano posto nemas skoro nista FE-a i smrdi na monster hmm mislim da ni fold ni ship nije pogresan i vjerovatno bi odlucio nesto na temelju villaina...

EDIT: i u drugom hendu je bitno kolko mislis da ce UTG+1 foldati(ili dal ce ikad foldat)..

opet edit: kog ja jebem,nefoldam ovo s 9BBa nikad big_smile a i mislim da nemozes jer dobivas dobre oddse i protiv dvojice,pogotovo ak je UTG fish pa onda on moze ovo radit i sa AJ+ i 77+ i KJ+...

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (15-08-2012 18:44:04)

00

23

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

oba handa su sa 8s.vjerovatno je ovaj gore FT bubble bio...cak mi nesto u glavi zvoni da je bio igrac koji je imao oko 2BBs i vukao se stalno i da je na kraju i usao na FT! Prvi hand sam foldao jer isto mislim da taj igrac neigra u toj fazi dovoljno siroko, a drugi sam callao, ali me zbunio wizz koji tu predlaze 44+ sta se PPa tice...ja nevidim tu FE bas i nekako sa 44 mi je to cisto kockanje pa sam ga postao da vidim sta ce ekipa reci...mislim da bih tu isao najvise sa 88+ kako je i bilo u ovom spotu...

00

24

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

ole....evo godisnji gotov! Cijeli mjesec blizina mora nije pomogla u mom pokusaju da se uozbiljim i pocnem igrat kako treba...Mjesec je gotov i iako sam rezultatom poprilicno zadovoljan to je sve vise manje peglanje varijance od proslih mjeseci cemu sugerira i masivni roi od 177% za ovaj mjesec ( obv na uzorku od ni 200 turnira )...Necemo se predati, 9mj. je mozda moj, nema mora niti icega vise pa je grind realna opcija, valjda...nemam sto pametno za reci kad nisam ni igrao osim da sam odigrao prvi live turnir u zivotu ( 24 igraca, top 3 ITM zavrsio 3rd nakon sta sam izgubio dva massive pota s AA vs T3o i JJ vs T9o --naravno oba vs istog igraca )...ispod ide graf sa zeljom da ne bude ovako jadan volumen iducih mjeseci jer ovakav roi necu moci odrzati ( ili hocu  lol  )...

http://img713.imageshack.us/img713/9468/picturex2.png

10

Re: PROJEKT: MTTSNG 180s

htio bumpat al tek sad vidio ovaj post O.O

sick smile kad moveup-as ? big_smile

pitanje,jel jos igras kod ovih svojih il si krenuo sam ?

00