Tema: NL30

ne znam zasto ne mogu konvertirat ruku pa evo link:

http://www.handconverter.com/hands/1834842

Sta bi ste vi napravili?
call/ fold?

nemam nikakav info o igracu..odigrali smo niti po ure

00

2

Re: NL30

meni je to 100% uvik push..ak ima jaći set jebadiga
al nek bolji igraći kažu, ne slušaj mene, možda griješim

00

Re: NL30

Call , vjerojatno je pokupio 2para ili neki combo draw , moguće da si i drawing dead al svejedno call

-zanima me da li ti je sizing za cbet uvijek oko 50% ( u handu sa AK si betao 0.7$ u 1.2$) , je li smatraš da je to optimalno , da li mjenjaš sizing ovisno o fishu ili regu s kojim si u handu.

00

Re: NL30

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8854

Mislim da je u full ringu to fold preflop. Sad je teško foldat set.

00

Re: NL30

definitivno fold preflop, as played call .. nemoš ovo više foldat!

00

Re: NL30

ako je u blindovima whale ili iza tebe ok je mislim ovo openat.
zasto pola pota bet na flopu? betaj vise i ne foldam poslije

00

7

Re: NL30

ivica5261 napisao:

Call , vjerojatno je pokupio 2para ili neki combo draw , moguće da si i drawing dead al svejedno call

-zanima me da li ti je sizing za cbet uvijek oko 50% ( u handu sa AK si betao 0.7$ u 1.2$) , je li smatraš da je to optimalno , da li mjenjaš sizing ovisno o fishu ili regu s kojim si u handu.

sve ovisi sta se dogadalo do tada..ako sam dobija bez sd par ruku prije toga i to samo cb-etom..onda cu mozda nizi cbet izabrat cisto da induciram blef..na dry board mozda veci cisto jer nema logike da betam vise na dry board pa da neko ide otet..sve ovisi s kim sam u handu..ali uvik promislit koliko cu betat i zasto...

00

8

Re: NL30

roba59 napisao:

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8854

Mislim da je u full ringu to fold preflop. Sad je teško foldat set.

u potpunosti se slazem..opena sam cisto jer mi je bia tight image pa sam konta ako flopam 3 mogla bi bit dobra isplata

00

9

Re: NL30

Andre_787 napisao:

ako je u blindovima whale ili iza tebe ok je mislim ovo openat.
zasto pola pota bet na flopu? betaj vise i ne foldam poslije

htio sam da ispadne weak lead tako da neko floata ili pokusa ukrast na turnu..do tada mi je bia tight image tako da nema sanse da me netko moze stavit u 33 ( bar sam tako vidia situaciju)

00

Re: NL30

sasa napisao:

do tada mi je bia tight image tako da nema sanse da me netko moze stavit u 33

da svi prate kakav ti image imas na nl30, ovaj put si ih zajebo al pazi drugi put imas image zajebanta zbog ovog

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
31

11

Re: NL30

NisiPazio napisao:
sasa napisao:

do tada mi je bia tight image tako da nema sanse da me netko moze stavit u 33

da svi prate kakav ti image imas na nl30, ovaj put si ih zajebo al pazi drugi put imas image zajebanta zbog ovog

lol..pokusavam skuzit sta si napisa al ne kontam:D

00

Re: NL30

sasa napisao:
NisiPazio napisao:
sasa napisao:

do tada mi je bia tight image tako da nema sanse da me netko moze stavit u 33

da svi prate kakav ti image imas na nl30, ovaj put si ih zajebo al pazi drugi put imas image zajebanta zbog ovog

lol..pokusavam skuzit sta si napisa al ne kontam:D

Napisao je da na NL30 ljudi ne gledaju kakav je tvoj image lol

Uostalom lijepo si napisao da si slabo betao da ti netko ukrade pot i sad ti ga ovaj tip pokusava ukrasti i onda pocnes kukati.

To sto si naletio ne znaci da trebas foldati. Situacije kada na dry boardovima mozes foldat set u holdemu sa 100bb su iznimno rijetke, a na NL30 gdje ima masu spazzova  nepostojeće.

Zadnji popravljao martingale666 (26-07-2012 13:48:58)

20

13

Re: NL30

martingale666 napisao:
sasa napisao:
NisiPazio napisao:

da svi prate kakav ti image imas na nl30, ovaj put si ih zajebo al pazi drugi put imas image zajebanta zbog ovog

lol..pokusavam skuzit sta si napisa al ne kontam:D

Napisao je da na NL30 ljudi ne gledaju kakav je tvoj image lol

Uostalom lijepo si napisao da si slabo betao da ti netko ukrade pot i sad ti ga ovaj tip pokusava ukrasti i onda pocnes kukati.

To sto si naletio ne znaci da trebas foldati. Situacije kada na dry boardovima mozes foldat set u holdemu sa 100bb su iznimno rijetke, a na NL30 gdje ima masu spazzova  nepostojeće.

pa nisam posta da bi kuka nego da vidim kako bi drugi odigrali..kako drugi igraci razmisljaju..cuj kukat?
p.s calla sam to i tip je ima JJ..

00

Re: NL30

sasa napisao:

p.s calla sam to i tip je ima JJ..

obv da si izgubio to je odmah bilo jasno

sto mislis da li bi otvorio ovu temu da je imao J10 i da si dobio pot?

00

15

Re: NL30

martingale666 napisao:
sasa napisao:

p.s calla sam to i tip je ima JJ..

obv da si izgubio to je odmah bilo jasno

sto mislis da li bi otvorio ovu temu da je imao J10 i da si dobio pot?

a ocito je da ti i nemas pametnija posla cim si dosa ovde podjebavat.ako imas sta za napisat u vezi pokera i ruke, pisi, u protivnom vozi na neciju drugu temu

20

Re: NL30

sasa napisao:

a ocito je da ti i nemas pametnija posla cim si dosa ovde podjebavat.ako imas sta za napisat u vezi pokera i ruke, pisi, u protivnom vozi na neciju drugu temu

sta se odmah vrijedas? Lijepo sam ti napisao sto mislim o handu i pitao te da li mislis da li bi postao hand da je tip imao J10?

I dalje me zanima tvoj odgovor...

01

17

Re: NL30

martingale666 napisao:
sasa napisao:

a ocito je da ti i nemas pametnija posla cim si dosa ovde podjebavat.ako imas sta za napisat u vezi pokera i ruke, pisi, u protivnom vozi na neciju drugu temu

sta se odmah vrijedas? Lijepo sam ti napisao sto mislim o handu i pitao te da li mislis da li bi postao hand da je tip imao J10?

I dalje me zanima tvoj odgovor...

dobro ti je reko čovjek

00

18

Re: NL30

TVex napisao:
martingale666 napisao:
sasa napisao:

a ocito je da ti i nemas pametnija posla cim si dosa ovde podjebavat.ako imas sta za napisat u vezi pokera i ruke, pisi, u protivnom vozi na neciju drugu temu

sta se odmah vrijedas? Lijepo sam ti napisao sto mislim o handu i pitao te da li mislis da li bi postao hand da je tip imao J10?

I dalje me zanima tvoj odgovor...

dobro ti je reko čovjek

sta mi je dobro reka? pa cu stvarno se spustat na ti nivo i ic odgovarat? pa to je totalno deplasirano pitanje..
odvuc temu u taj smjer je prva stvar neozbiljno a druga, nikakve koristi nece niko imat od ovog foruma ako se razgovori budu odvijali na tom nivou..

00

Re: NL30

sasa napisao:

spustat na ti nivo i ic odgovarat? pa to je totalno deplasirano pitanje..
odvuc temu u taj smjer je prva stvar neozbiljno a druga, nikakve koristi nece niko imat od ovog foruma ako se razgovori budu odvijali na tom nivou..

lol o cemu ti pricas? Pojasni malo? O kojem to nivou pricas?

Ne kuzim zasto i dalje odbijas odg na pitanje, gdje te ja u njemu vrijedam ili nesto "nizeg nivoa"?  roll

00

20

Re: NL30

sasa napisao:
TVex napisao:
martingale666 napisao:

sta se odmah vrijedas? Lijepo sam ti napisao sto mislim o handu i pitao te da li mislis da li bi postao hand da je tip imao J10?

I dalje me zanima tvoj odgovor...

dobro ti je reko čovjek

sta mi je dobro reka? pa cu stvarno se spustat na ti nivo i ic odgovarat? pa to je totalno deplasirano pitanje..
odvuc temu u taj smjer je prva stvar neozbiljno a druga, nikakve koristi nece niko imat od ovog foruma ako se razgovori budu odvijali na tom nivou..

Pobogu pa kvotao sam njega sad
Rekao sam mu da si mu dobro rekao... wtf  smile

00

21

Re: NL30

martingale666 napisao:
sasa napisao:

spustat na ti nivo i ic odgovarat? pa to je totalno deplasirano pitanje..
odvuc temu u taj smjer je prva stvar neozbiljno a druga, nikakve koristi nece niko imat od ovog foruma ako se razgovori budu odvijali na tom nivou..

lol o cemu ti pricas? Pojasni malo? O kojem to nivou pricas?

Ne kuzim zasto i dalje odbijas odg na pitanje, gdje te ja u njemu vrijedam ili nesto "nizeg nivoa"?  roll

evo objasnit cu ti primjerom: uzmimo da neki tip piše članak o wsop-u i onda ti uletis s glupavim pitanjem kao što je:
"ti očito nisi na wsop-u čim tu pišeš"..i onda jos pocnes upirat da ti covik odgovori na to.

nadam se da si skuzia;)

00

22

Re: NL30

TVex napisao:
sasa napisao:
TVex napisao:

dobro ti je reko čovjek

sta mi je dobro reka? pa cu stvarno se spustat na ti nivo i ic odgovarat? pa to je totalno deplasirano pitanje..
odvuc temu u taj smjer je prva stvar neozbiljno a druga, nikakve koristi nece niko imat od ovog foruma ako se razgovori budu odvijali na tom nivou..

Pobogu pa kvotao sam njega sad
Rekao sam mu da si mu dobro rekao... wtf  smile

joj oprosti!!! haha konta sam pa nije valjda jos jedan ujaha:DDDD

00

Re: NL30

sasa napisao:

evo objasnit cu ti primjerom: uzmimo da neki tip piše članak o wsop-u i onda ti uletis s glupavim pitanjem kao što je:
"ti očito nisi na wsop-u čim tu pišeš"..i onda jos pocnes upirat da ti covik odgovori na to.

nadam se da si skuzia;)

lol nemam pojma o cemu pricas

Ja te pitam da li mislis da li je to sto si izgubio hand bio glavni razlog sto si stavio ga na forum

Vidim da ne razumijes koncept da bi se hand trebao staviti kada ne znas sto uciniti, a ne jer je  bio cooler odnosno zelim reci da ishod ruke ne bi trebao imati nikakav utjecaj da stavis hand ili ne.
Pogledaj malo i HH i vidi da li si ikada callao 3b s malim PP sa 100bb i stackao protivnika. Ako da zasto ne bi stavio taj hand koji pokazuje puno veci leak nego ovaj

spoiler

jer si ga dobio

10

Re: NL30

TVex napisao:

dobro ti je reko čovjek

jucer sam imao set na set i izvukao sam poker. reportaj me da sam superuser  roll

00

25

Re: NL30

@sasa
Ne obaziri se na takve komentare.. Uvijek će biti trollova, nije on jedini ni zadnji...

@martingale666
Ti si očito high stakes player kad u svakoj situaciji znaš što napraviti... To zaključujem pošto ne postaš handove.

40