26

Re: Project Omaha!

behemont napisao:

on raise 1.75, ja na 6, on zove...pot 12.75, ja betam 8...

meh, treba ti 40% equityja, a to protiv njegovog rangea uglavnom nemaš ako baš nije spewy; fold je to...

00

Re: Project Omaha!

dabac napisao:
behemont napisao:

on raise 1.75, ja na 6, on zove...pot 12.75, ja betam 8...

meh, treba ti 40% equityja, a to protiv njegovog rangea uglavnom nemaš ako baš nije spewy; fold je to...

da, i ja sam to brzo zakljucio nakon sto sam callao tu ruku smile
idemo sutra u nove pobjede...

00

Re: Project Omaha!

danas sam krenuo ujutro u 10 nadobudno, jer inace uopce nema stolova...no zacudo skupilo se ubrzo 6 komada, pa rekoh zasto ne odigrati...dosta nepoznate i nove ekipe, inace su mi poznata bar dvojica-trojica po stolu...igralo se cudno dosta, agresivno, svaka druga ruka je bio 3bet preflop...trebalo mi je malo da se priviknem, suzim range, no onda je islo ko po spagi...i flopovi me solidno gadali, mozda u nekoliko navrata nisam naplatio bas najbolje sto sam mogao, ali nije lose bilo...sve skupa +150...bilo je dosta zanimljivih ruku (dobro, ne bas masu, al sigurno 5,6 komada), al sam ih zaboravio napamet, a u kompu su mi spremljene u nekom xml formatu i neam pojma kako da ih kvalitetno predocim tu, pa bih priupitao za pomoc/savjet...
mozda se ipak ne budem morao vracati na PL20... smile

zapravo sjecam se jedne situacije:
na dealeru, foldano do mene, drzim AA29 single suited i otvorim, big blind 3beta. e sad problemcic je sto mi asevi nisu bas premium, 4bet mu kaze (u 95+ posto slucajeva) da drzim aseve, a obojica smo dosta deep (180bb-a). pa odlucih zvati samo...vjerujem da cete se tu slozit samnom...flop donosi 228 rainbow (idealno), on standardno cbeta oko 2/3 pota, ja zovem...turn nesto nebitno, nekakva desetka ili slicno (nije fd na stolu), i on checkira do mene...e sad, bet ili check? da vidim prvo razmisljanja pa cu se i ja izjasniti (da ne utjecem na vas tongue)

00

Re: Project Omaha!

Turn betat pola pota, pa valuebetat river malo jace od pola pota. Callaju te asevi i kraljevi cesto.

00

Re: Project Omaha!

@RememberMe99 Jel ti igras na Terminal pokeru pod nickom zigante90?

Poker is life!
00

Re: Project Omaha!

Igram slavo, vidim da si ti odustao od terminala ? hmm

00

Re: Project Omaha!

RememberMe99 napisao:

Igram slavo, vidim da si ti odustao od terminala ? hmm

Nisam,nego sam se fokusirao na DBG i jos neke bonuse sto cistim,kad to sredim vracam se tamo.:)

Poker is life!
00

Re: Project Omaha!

krepo mi komp... hmm tj windowsi se srusili, tako da cu na sigurno tjedan dana pauzirat...nadam se sto brzem povratku smile

00

Re: Project Omaha!

evo vratio se...jucer i danas malo igrao, juce me slabo islo, danas me ful dobro poggadale karte...trenutni br: 1340$
evo nekoliko zanimljivih ruku, ova je bila valjda treca ruka koja mi je danas podijeljena, malo me demoralizirala smile
dealer otvori, ja na bb-u 789t hh, standardan 3bet, on zove (ja sam 100bb deep, on 300bb)
flop nosi 4s 6d, 7d (pot 11.75), ja betam 8, on zove
turn je Jh (pot 27.75), ja potam, i on gura
river je Ad, on pokazuje 5h6hth7d i uzima...
call na flopu citam kao nesto tipa fd+gutshot ili par+gutshot, mozda cak i samo par..
turn guram jer je nerijetko ovdje na fd, mislim zapravo da je ovo push za value...

00

Re: Project Omaha!

jos jedna ruka, ovdje me zapravo zanimaju misljenja...
utg otvori, utg+1 zove, ja na dealeru As7s8s5c zovem, sb dize na 3$, ovi koji su vec unutra zovu ostali foldaju.
flop Kd7d7h, pot12.15$
sb check, utg bet 6.5$, utg+1 call, ja call
turn Tc, pot 31.65$
svi check...ovdje sam odlucio pot control, ruka mi je predobra za bet fold, a bet call mislim da je debeli -EV...
turn Qd (ovdje je jasno da sam los, foldam na value bet)

P.S. jel ima kakav efikasan nacin da convertam ruke u malo ljepsi format? nemam nikakav softveric za to, dakle samo hand history folder, i ruke su spremljene u nekom xml formatu...

Zadnji popravljao behemont (02-08-2012 23:25:04)

00

36

Re: Project Omaha!

www.pokerhand.org

00

Re: Project Omaha!

trebao bi stavit stackove

ja bi na turnu b/f jer ako te rejza u tom spotu i onako te ima crushanog  i u najboljm slucaju drawas samo na A. Mislim da bi betao 10-12$ jer moras protectat protiv radnom guttera i fd.

Ovisno o tome kakvi su igraci mozes na riveru pretvorit ruku u blef jer je mala sansa da netko c ful 2 streeta a i ti imas blockera, no jedino ako mislis da bi mogli baciti a high flush na pot bet.

00

Re: Project Omaha!

uuu, sta mi je danas radio e, prestrasno...2 puta all in na flopu u razmaku od 2 minute sa top odnosno middle set, ekipa me na turnu overset-a...
jedan all in na flopu top pair i nut flush draw, tip zove sa open ender i 2nd nut flush draw, otvara mu se set na turnu i riveru
jednom u 3betanom potu preflop naletim sa K high flush na A high flush
nisam zadovoljan...sreca jedino da me jednom tip blefao kad sam imao nutse, i jednom sam uspio 4betat sa asevima i dici tipu stack, pa sam se uspio vratiti na POZITIVNU nulu nekako...
i dalje igram, al sam imao potrebu tu se izjadati da ne tiltam tamo smile

EDIT: eo zavrsio session, dosta uspjesno na kraju, malo se sreca okrenula (jednom oversetao, jednom mi na riveru uletio kerpo a pajdo imao top boat), tako da se necu bunit...danas mi je dosta profita dobio thin value bet na riveru, pogledao sam jedan video u kojem je to dosta apostrofirano, jer ljudi ocito nesto ful kopka da plate manju svotu na riveru...
current br: 1609$

Zadnji popravljao behemont (03-08-2012 23:45:19)

10

39

Re: Project Omaha!

pod kojim nickom igraš

00

Re: Project Omaha!

Tutty napisao:

pod kojim nickom igraš

pozdravio sam te danas za stolom ali ti sutis smile
nick je (iako se vjerojatno sjecas) lidibogovic

00

41

Re: Project Omaha!

behemont napisao:
Tutty napisao:

pod kojim nickom igraš

pozdravio sam te danas za stolom ali ti sutis smile
nick je (iako se vjerojatno sjecas) lidibogovic


a to si ti, nisam primjetio da si napisao, vjerojatno sam bio na drugom stolu smile

00

Re: Project Omaha!

bemti, danas mi bozica fortua nije bas bila naklonjena hmm
jedan all in pre full stack 80:20 favorit, jedan all in na flopu 240bb-a 75-25 favorit, jedan all in preflop 140bb-a 60:40 favorit...i to sve u razmaku od 3 minute smile no zadnja dva dana me sasvim solidno gadalo, tako da sam i ocekivao ovako nesto
jos cu probat malo igrat, pa ako ne bude islo se gubim...br cu updejtat kad zavrsim session...

00

43

Re: Project Omaha!

kaj ste to imali da si uspio strpat preflop s 80% equitya

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Project Omaha!

@butko: ja sam imao double suited aseve a on gole nepovezane kraljeve..sad kad gledam precizno, bilo je 78.5:12.5, ono 80:20 sam odokativno napisao...

evo ruka zanimljiva...
mid pos otvori, ja sa cutoffa 3betam sa KcQcKh6h (stackovi ja 199bb-a, on 51)
flop 5s7sTc, pot cca 12$
check check...b/c mislim da sam los, b/f mi se ne svida jer ipak imam taj backdoor fd, pa sam se odlucio za pot control..
turn je 2c, checkirano do mene, ja se kladim 8$, i on dosta brzo dize na 32...
e sad, ako je pogodio neko sranje tipa 22 tu ne mogu nista...jel moguce da ima set od flopa i da ga ovako igra? mislim da i nije bas prevelika sansa...stvarno nisam znao na sta da ga ovdje stavim, a i dobro bi mi dosla koja sekundica vise da razmislim (blesavi ipoker nema timebank...)...a buduci da bi ja svoje jace ruke betao na flopu, rekoh mozda me isao blefat jer moja igra pokazuje sve samo ne jaku ruku, pa odlucih zvat...
on pokazuke aseve sa trefom, i odnosi...mislim da je on super odigrao...

to je to za danas, na kraju je br 1646$, pao sam nekih 220bb-a danas, cime nisam ni zadovoljan niti nezadovoljan...neke spotove sam slabije odigrao, al to pred kraj sessiona pa sam skuzio da mi ej pala koncentracija i oso ca...

00

Re: Project Omaha!

danas je islo sve sto jucer nije...trenutno na 1850$ i dosta zadovoljan...ovo sam jedino mozda mogao i bolje, mada kad opet razmislim, isto bih odigrao...
sb (120$)raise, ja na bb (140$) 3bet sa Ac Tc As 6d, pot 9$
flop Ah 4s 6h
sb pot bet 9$, a ja?
zvao sam da sakrijem ruku...ima li argumenata za instant reraise?
nazalost turn je Th, pa sam na pot bet foldao...

00

46

Re: Project Omaha!

a ovisi protiv kakvog si protivnika igrao, ja bi osobno reraisao zato što ste dosta deep + mogući flush draw

Zadnji popravljao Tutty (10-08-2012 11:54:09)

00

Re: Project Omaha!

zadnja 2 dana dosta mirno, bez nekih velikih swingowa, br je 1910$...no cini mi se da kad imam dobar session, recimo 200bb+ up, da mi se preflop calling range malo prosiri...ima li jos tko takvih simptoma? morat cu na to pripaziti...

00

48

Re: Project Omaha!

ja baš i nemam, čak štoviše kad sam deep na nekom stolu još više suzim range i igram samo top handove

00

Re: Project Omaha!

mali update...trenutni br je 2110$...danas me brutalno isla karta...nerijetko sam na svih 6 stolova bio u akciji odjednom, od toga su 2 bila turbo, dakle cca 10 sekundi za potez, pa sam blago receno bio pogubljen (trenutno sam u malinskoj gdje je mali monitor  big_smile )
imam filing inace da me dosta dobro ide karta, pa potrajalo to sto duze smile

00

Re: Project Omaha!

i dalje me karta sluzi..br oko 2430$
evo jedna situacija, ne znam nista o vilianu...
oba imamo 60$ stack, foldano do mene na dealeru ja dizem na 1.75$ sa Js9sJc2d, sb zove
flop Jh 6s 2s, pot 4$
cek, ja se kladim 3$, call
turn Qc, pot 10$
cek, ja betam 7$, call
river Kc, on u mene 24$??

Zadnji popravljao behemont (17-08-2012 21:11:42)

00