Tema: PLO HU spot

58/33/10.7, AF 0.8, dakle TPA, vjerojatno 3beta samo AAxx, dobre KKxx i možda pokoji suited rundown...
Znam da se mogu zastackat na flopu, ali as played, jel semiblefam turn i, ako calla, jel barrelam blank river?

neka je greška s konvertanjem ovog handa, pa moram stavit ovak...

Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1839145
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): $51.77
BB: $56.69

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 5 club 8 :spade: J heart 6 :spade:
Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

Flop: ($9.00) 4 club 2 :spade: 7 :diamond: (2 players)
BB bets $6.38, Hero calls $6.38

Turn: ($21.76) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero ???

Zadnji popravljao dabac (30-07-2012 00:52:59)

00

2

Re: PLO HU spot

kad stavljas statse za HU, jako korisno je napisat SB vpip i BB vpip, ovaj pfr/vpip stat u HU se bas ne koristi, nema veze.
As played river bi giveupo i nebi barrelao taj river. Takve stvari cu pokusat barrelat samo ako stvarno imam history s nekim i mislim da protivnik moze shvatit da je moj range ovdje prilicno jak kad jammam river... Buduci da nemas history (nisi nista napisao i stacksizes) nebi tu random fisha nikad skidao s overpara.

I da, mislim da je flop stackoff puno puno bolji od bilo cega drugoga jer tvoj equity protiv svega je skoro isti (ne crushas nista/nista tebe ne crusha, imas protiv svega oko 45-60%). Buduci da flipas protiv vise manje svega trebas pokusat isfoldat sto vise handova a to ces najlakse napravit na flopu. Handovi tipa AKJQ, KQJ9 i takvi slicni rundowni mogu pokupit TP na turnu ili neki FD i samo ti spotat turn u glavu i onda si u crap shapeu, a flop bi morali isfoldat. S druge strane kad dode neki "scary" turn mozda moze na turnu lakse foldat overpar nego na flopu, ali svi "scary" turnovi vise manje tebi daju nuts tako da to i nije nesto cemu bi se veselio. Uglavnom, easy raise/stackoff flop i nije uopce close nicemu drugom... I druga je stvar sto takve flopove kasnije zelis raiseat kad ste deeper jer mu je tesko nastavit/stackat se i to zelis raditi i s tim handovima jer inace stvarno premalo repas...

Zadnji popravljao knez (30-07-2012 01:25:17)

10