Tema: ZADAR - poker

Da li ima gdje u Zadru igrati kakav turnir ili cash ali za male pare? cca 100-150kn? Našao sam samo Poker Club Flash ali ništa više o tome što i kada organiziraju.

00

Re: ZADAR - poker

kole1108 napisao:

Da li ima gdje u Zadru igrati kakav turnir ili cash ali za male pare? cca 100-150kn? Našao sam samo Poker Club Flash ali ništa više o tome što i kada organiziraju.

Evo broj telefona organizatora igre, pa provjeri: Alen - 095 905 9715

00

Re: ZADAR - poker

sad ti se preko ljeta slabije igra,mislim da ima 3 turnira tjedna,od 20-50kn rebuy,ovisi koji dan,poslije toga imaš cash, 1-2,2-4 se većinom igra...preko zime ima dosta više toga organiziranog,turnira,liga...a otiđi tamo pa vidi malo,raspitaj,milsim da ti od 9 nadalje rade

00

Re: ZADAR - poker

sejmen napisao:

sad ti se preko ljeta slabije igra,mislim da ima 3 turnira tjedna,od 20-50kn rebuy,ovisi koji dan,poslije toga imaš cash, 1-2,2-4 se većinom igra...preko zime ima dosta više toga organiziranog,turnira,liga...a otiđi tamo pa vidi malo,raspitaj,milsim da ti od 9 nadalje rade

A gdje se to tocno nalazi? Idem u Diklo i kako onda do tamo? smile Bar ulicu pa ću naći na netu gdje je ulica.

00

Re: ZADAR - poker

haha,kakvo Diklo...Flash ti se nalazi na Kolovorama,ispod bolnice...sa live strane ti je u prizemlju zgrade,na jednoj strani su ti kafići,a klub ti je sa druge strane

00