Tema: mobilni internet

pozz..
posto se uskoro selim u stan ( fax  big_smile  ) a u stanu nema internet prikljucak..pa me zanima koja je najbnolja opcija za mene sto se tice mobilnog interneta.. sto se tice interneta, treba mi uglavnom samo za surfanje ( fb, skype..itd ) te za igranje online pokera..

Pa ako bi mi mogao tko preporuciti sto bi bilo najbolje da uzmem, jer nisam nikada koristio taj internet na stick..:D

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (02-08-2012 13:45:10)

00

Re: mobilni internet

a trebam li potpisati onda i ugovor sa tele2 ?..jer sam nacuo negdje da se ugovor potpisuje na 2 godine sto mi nikako ne odgovara..
I da.. npr da uzmem od tele2 stick 20gb..moze li se onda i frend preko wirlessa prikljuciti ili je to samo za 1 komp..?

00

Re: mobilni internet

Mislim da ti se svakako isplati uzeti i na ugovor, jer imaš mogučnost nako nekog vremena se spustiti na manji paket ako ti više ne treba veliki promet (npr. dok si doma). Ovako uvijek imaš osim dok si u stanu uz sebe internet bilo gdje u Hrvatskoj dok čekaš bus,avion ili vlak (ili se voziš u autu ili kafiću kraj faksa), naravno ako imaš laptop sa sobom  tongue .
Ja imam Vip-ov i koristim ga doma, na poslu, na selu i na moru i svugdje su mi signal i brzina odlični, a kako imam mobilni Wi-Fi čak sam i odjavio svoj stari fiksni internet doma jer se na ovaj mogu priključiti nekoliko kompa ili laptopa pa mi se više nije isplatilo imati i fiksni kod kuće.
Najbolje ti je da si uzmeš malo vremena i truda pa prosurfaj po stranicama Vip-a,Tele 2 i T-com-a i pogledaj i uspoređuj što se i po kojoj cijeni i uvjetima nudi, sve ti piše na njihovim stranicama i izaberi sebi najbolju i najisplativiju opciju.

00

Re: mobilni internet

pogledat cu malo sto se nudi.. a jel se trosi puno MB dok igramo online poker?  tongue
jer za surfanje mislim da se samo nesto sitno trosi ili??

00

Re: mobilni internet

ja sam imao do prije pol godine tele2 stick pretplatu za 100kn. veza zadovoljavajuca. rokal sam samo poker i skajp i nikad nije preslo 100kn tak da ovo kaj ti lion veli za 20gb nemres potrosit ni da oces.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: mobilni internet

možeš računati odokativno igranje+čitanje novina,foruma+tu i tamo skype u pravilu ne više od 100 mb/dan

00

Re: mobilni internet

ja sam nekih dva tjedna igrao preko sticka i kak KresimirS kaže računaj si oko 100mb/dan
al to ti je bez youtube-a, skidanja filmova, znači samo poker i nešto sitno forum, novine i skype
uostalom otvoriš si i vidiš kolko trošiš i uvijek imaš kontrolu

00