Tema: bonus

skinuo sam lucky ace poker ali prilikom registracije nigdje nisam vidio opciju gdje mogu upisati bonus kod. kako to?

00

2

Re: bonus

djuma napisao:

skinuo sam lucky ace poker ali prilikom registracije nigdje nisam vidio opciju gdje mogu upisati bonus kod. kako to?

Bonus kod PROCOMHR se upiše samo tu

Kod depozita ne trebaš upisivati bonus code jer je sam bonus avtomatiziran.

00

3

Re: bonus

ne kužim?! gdje tu? to je link na njihovu stranicu

00

Re: bonus

Htio je reći da ne treba upisivati bonus kod jer se automatski on upise.

00

5

Re: bonus

nisam nigdje našao pa da pitam. na koji način i kada mi se vraća rake?

00

Re: bonus

Skupljaš VIP bodove i mjenjaš ih za cash: http://www.luckyacepoker.com/en-GB/poke … r-rewards/

00

7

Re: bonus

Dobio sam danas ovaj mail:

Your LuckyAcePoker.com Bonus is here!

Dear xy,

Deposit at least $50 into your LuckyAcePoker.com account and receive a one-time $50 bonus!

Don't miss out, deposit today!

(Please note bonuses may take up to 48 hours to reflect in your account).

Check our Promotions site at: http://www.luckyacepoker.com/en-GB/play … sClub.aspx for a list of our other exciting and upcoming events too!

And remember, xy for assistance, or to make a deposit, our Member Support Department is on hand and ready to serve you over the phone or via e-mail 24 hours a day, 7 days a week.

See you at the tables!

Important! Before you close this mail and start playing, please add our email address (Promotions@email.luckyacepoker.com) to your contacts list, to ensure our e-mails reach you.

Amanda Brown
Promotions Manager

Ako uplatim tih 50$ jel dobivam automatski još 50 na račun ili za tih 50$ moram skupiti dovoljan broj bodova?

00

8

Re: bonus

Najverovatnije trebaš skupiti bodove, u 99% slučajeva kod reload bonusa trebaš prvo skupiti bodove i onda primiš bonus. Ako želiš biti 100% siguran, onda jim pošalji mail.

00

9

Re: bonus

Ok, hvala.

Još nešto me zanima. Taj rakeback što mogu dobiti pretvaranjem bodova u cash. Jel ne bi to imao i da nisam preko vaše stranice skinuo software?

00

10

Re: bonus

Da, imao bi. Ali ako željiš možemo ti i poslati jednu Lucky Ace košulju ak si se registrirao prek našeg sajta.

00

11

Re: bonus

može smile

a kad dobivam onaj pokerbility?

Zadnji popravljao djuma (10-12-2009 20:19:23)

00