Tema: Moj graf i statsi

Pozdrav svima, već nekoliko mjeseci povremeno igram omahu, do sada nisam koristio nikakav program za pomoć već sam igrao 3-4 stola na "osjećaj", dosta sam selectao s kime igram i u biti tražio sam samo fisheve za stolom, prije neki dan sam instalirao poker tracker4 na probni rok pa mi je on importao ruke koje sam imao na kompu i dobio sam nekakav graf i statistiku svoje dosadašnje igre
većina igre je sa ipoker mreže i PLO10 i PLO20

Molija bi ako netko ima volje da mi malo prokomentira moje statse, posebno veliki minus na SB, dali je to normalno ili...?


Koliko ja vidim, trebao bih smanjiti limpanje a povećati pre flop raise  hmm

http://i46.tinypic.com/2ijqan6.jpg
http://i48.tinypic.com/5ui9nq.jpg

00

Re: Moj graf i statsi

Logicno je da BB ima najveci minus. A ti si tu u plusu sto je jaaaaako rijetko. Vjerojatno ima puno limpanih potova gdje ulazis u igru i post flop ih trgas. Problem je u SBu sto igras najvise handova na toj poziciji (47/14) koja je najgora za igrat. Na flopu si uvijek prvi i naravno OOP pa si tu postflop los. Logicno je da najvise otvaras sa B i CO jer si poziciji postflop. Znaci samo  "zamjeni" rangeve SB i B.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

3

Re: Moj graf i statsi

Tnx, suzio sam sad maksimalno range na SB smile

00

Re: Moj graf i statsi

VPIP ti je generalno previsok...no mozda ako bas biras stolove gdje su ribetine i mozes imati malo siri range, ali onda mozda da ulazis malo agresivnije u handove, jer je razlika VPIP i PFR prevelika. dakle ovo sto si i sam zakljucio, povecaj PFR...i mislim da moras manje igrati sa EP, sto se ranije naucis cijeniti igru IP to bolje...
igra na SB te dosta kosta izgleda...to mozes smanjiti jednostavno da foldas marginalne  ruke i pozdravis se sa tih 0.05$ ili 0.1$, rade nego da ostavljas na stolu vise..
PFR ti je isti sa svih pozicija, a trebao bi rasti sa EP prema buttonu...

Zadnji popravljao behemont (25-08-2012 20:37:06)

00

5

Re: Moj graf i statsi

a pokušat ću sad malo promijenit neke navike u igri pa ću vidit kako će utjecat na rezultat, mada sam i ovako dosta zadovoljan

00