Tema: Stars - cashout

Imam problem što se tiče isplate ssa starsa. Kada odem na cashout uopće mi nije ponuđena opcija isplate na VISA electron karticu preko koje sam vršio uplate. Javio sam se supportu i dobio slijedeći odgovor:


We offer the option to receive credits to your Visa card. The 'Visa' option will only be available in the Cash Out screen if:

- you have used a Visa card to make a deposit into your PokerStars account in the last 6 months
- your Visa card has not expired, nor is it due to expire this month
- the bank that issued your Visa allows gambling credits
- you make a cashout request to receive $100.00 to $6,500.00

Ispunjavam sve zahtjeve, jedino za treći nisam siguran. Radi se o pbz banci. Zna li tko je li pbz banka podržava "gambling credits".

Nadalje, ukoliko ne budem mogao isplatiti ovim putem, zanima me što je to zapravo "direct bank transfer"? Je li to isplata na tekući račun?

Hvala na odgovorima!

00

Re: Stars - cashout

Ja sam par puta radio direct bank transfer na devizni i nisam imao nikakvih problema

Yes, but have much do you lose?!?
00

Re: Stars - cashout

Problem je što nemam devizni račun. Jel ima tko kakvih iskustava sa isplatom putem čeka?

00

Re: Stars - cashout

krkinho napisao:

Problem je što nemam devizni račun. Jel ima tko kakvih iskustava sa isplatom putem čeka?

Za cek ne znam, vjerujem da traje puno duze i veca je provizija mozda. Otvaranje deviznog racuna traje 2-5 minuta. Ne razumijem zasto ljudi izbjegavaju jednostavnu formulu devizni racun+visa electron+net banking.

1.Sve zajedno kosta 5 kuna mjesecno
2. erste salje mail cim ti obrade uplatu (znas tko, kada i gdje je napravaio transakciju u banci+broj telefona)
3. u 3 godine nisam imao nikakvih neugodnih iskusatava
4. max cekanje na novac je 2-3 dana. U zadnje vrijeme je 24 sata.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Stars - cashout

krkinho napisao:

Problem je što nemam devizni račun.

Kako nemaš devizni, a imaš Visu Electron koja ide uz njega? Uz žiro ide VBE

Re: Stars - cashout

Imam odgovor za pitanje putem svih nacina isplate.
Ne mozes isplatiti na svoju VISA karticu jer nemas vezan devizni racun uz nju,sto mozes uraditi u svojoj banci u roku od 2 minuta.
Euro je ok.
Uplatu na stars mozes da izvrsis preko tvoje Visa kartice sa bilo kojom valutom jer ih oni konvertuju i uzmu proviziju,sto se isplate tice moras imati vezan racun sa devizama bilo kojim od 4 na koje stars isplacuje US dolar,CAN dolar Funta ili Euro.
Direkt preko banke ti omogucava jedino povljacenje vece sume do 49.999$ ali to ti samo pravi problem jer ces biti prinudjen da platis porez drzavi i duze se ceka isplata.Naravno mozes povlaciti i manji iznos ali kao sto ti kazem duze traje i ide preko ziro racuna banke pa onda na tvoj racun,sto nije slucaj sa direknim povlacenjem preko Visa kartice koja je najbolji moguci nacin.
Cek moras da proveris sa bankom da li prihvataju,moja recimo ne prihvata u pitanju je OTP banka.

Moji primeri:
1:preko VISA kartice cekam 2 radna dana i niko me nista ne pita.
2:preko banke sa Svift i IBAN podatcima je realno zajebavanje bez potrebe i uz to ti traze poreklo novca.(Bila je veca suma)verovatno zato.
MoneyBookers je ok samo je malo duza procedura isplate od 3-5 radnih dana.Sem ako naravno nemas Frenda kome prebacis sa MB na njegov MB a on ti da kes!