76

Re: OPREZ PREVARANT

Od ovih slika koje imas..

00

Re: OPREZ PREVARANT

Daj jestel normalni.Ne mozete ismijavat lika zbog frizure,govorit mu da cudno izgleda i radit show od toga.Prevario je nekog,recite mu da je govno i supak a ne ovakve gluposti.

19

78

Re: OPREZ PREVARANT

Prije dosta vremena sam bio predlozio da napravimo neki photoshop natjecanje,pa sad imamo materijala...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: OPREZ PREVARANT

croman19 napisao:

Daj jestel normalni.Ne mozete ismijavat lika zbog frizure,govorit mu da cudno izgleda i radit show od toga.Prevario je nekog,recite mu da je govno i supak a ne ovakve gluposti.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaahahahahahahahahahahahahaha

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20

Re: OPREZ PREVARANT

Koji kurac.Kako nitko ne osjeca kao ja?

40

81

Re: OPREZ PREVARANT

slazem se. kakve veze ima frizura, nek frajer ima i 3x goru frizuru (ak je to moguce) ako je normalan i nije smece. dijelite neke uvrede ko djeca

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
30

Re: OPREZ PREVARANT

milac napisao:

slazem se.

      -------->     

milac napisao:

nek frajer ima i 3x goru frizuru (ak je to moguce)

    lol

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
30

83

Re: OPREZ PREVARANT

jbga, fakat mu je frizura u kurcu. ak cemo tak, ima i visak kilograma, velike podocnjake, rijetke obrve, kratke trepavice, sicusne oci, nepravilan nos, tanka usta i moonface al to nije poanta niti se tome treba rugat. covjek je scamer i to je problem

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
50

Re: OPREZ PREVARANT

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

10

Re: OPREZ PREVARANT

Milac briljantno! smile
+1 croman

00

Re: OPREZ PREVARANT

croman19 napisao:

Daj jestel normalni.Ne mozete ismijavat lika zbog frizure,govorit mu da cudno izgleda i radit show od toga.Prevario je nekog,recite mu da je govno i supak a ne ovakve gluposti.

this

13

87

Re: OPREZ PREVARANT

http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg

http://s10.postimage.org/6fw5hatix/croman.jpg


croman19 napisao:

Daj jestel normalni.Ne mozete ismijavat lika zbog frizure,govorit mu da cudno izgleda i radit show od toga.Prevario je nekog,recite mu da je govno i supak a ne ovakve gluposti.

big_smile

180

Re: OPREZ PREVARANT

hahahahaha

Nisam zbog toga napiso nego nije lijepo stavit necije slike negdje i onda 20 ljudi pocne pisat kako ima krive oci,velak nos,da je debel itd...

20

Re: OPREZ PREVARANT

Ne zajebavajte dečka, otišao je u Švedsku napraviti Izildurku big_smile

Zadnji popravljao Hannibal (28-11-2012 15:45:49)

10

Re: OPREZ PREVARANT

croman19 napisao:

Daj jestel normalni.Ne mozete ismijavat lika zbog frizure,govorit mu da cudno izgleda i radit show od toga.Prevario je nekog,recite mu da je govno i supak a ne ovakve gluposti.

Decko je jadan prevarant i treba ga izvrijedjat na bilo koji nacin koji ce mu barem malo poljuljat ego..Nama je to gust a on je i vise nego zasluzio..

I zato mi nije bilo jasno zakaj izigravas neku moralnu vertikalu..



Tilt napisao:

http://www.easilysharing.com/images/73026170564142131222.jpg

http://s10.postimage.org/6fw5hatix/croman.jpg

big_smile

Dok nisam vidio ovo..

hahahahhahahahah x749

I'm so broke, I can't even pay attention.
61

Re: OPREZ PREVARANT

Komentiro sam zbog ovakvog i slicnih komentara "zalosno kaj te ovakav za jbe,daj ga vidi" a ne zato sto sam cito vrijedanja o frizuri pa sam pomislio jebote pa i ja imam slicnu frizuru,moram nesto napisat da prestanu komentirat.
Kako bi se ti osjeco da neko napise tako nesto o tebi.Nebi bas cvao.

Ne dozvolite da vas sotona obuzme i da vam duse gore u paklu.
Ljubite i postujte svoje bliznje a ne ih vrijedati i govoriti kako imaju lose frizure.
Mir neka vlada vasim domovima.

12

Re: OPREZ PREVARANT

Croman a da se ošišaš?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
11

Re: OPREZ PREVARANT

ajspingvin napisao:

Croman a da se ošišaš?

ma jesi ti normalan, u svedskoj je to -EV  big_smile
jbt,jedva cekam ic doma za Bozic da se osisam dole, izgledam ko cudoviste iz mocvare

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
20