Tema: OPREZ PREVARANT

evo ovako..lik me je izvaljao za $220..
Njegov nick na forumu je Saaša11...

Sve je pocelo prosli vikend kada sam ja trebao napraviti cashout od $220..novci su mi trebali sto prije, jer se selim..i dogovorio sam se s njim da ce mi uplatiti 1300kn na tekuci racun..
U ponedjeljak ujutro dobio sam sms od njega da su novci uplaceni..ja sam mu htjeo izacu u susret da ne mora cekati da provjerim kada ce sjesti novci ( jer mi je bankomat udaljen 10km..a nemam vozacku dozvolu)..pa sam mu rekao da mi samo posalje uplatnicu ili na skype, mms ili na mail..da bi on izaso sa pricom kako trenutno to ne moze..( nema skener..ovo ono..)/..ali da ima skeniranu putovnicu kada je morao verificirati poker racun..to mi je poslao..tako da sam imao njegovu putovnicu, broj mob.. skype, fb..

Jako sam se zurio u OS..pa reko ajde..nije valjda idiot, tj. koji bi kreten dao sve svoje podatke pa da me onda sjebe..itako sam ja njemu poslao $ na ps account..a on me i dalje uvjeravao kako je sve uplaceno i da ec novci biti na racunu u roku od 24h..

Sutra dan sam otisao na bankomat..medjutim nista nije bilo uplaceno..ja sam mu javio. On si i dalje pravio mangup..sa spikom, nezz kako..sve je uplaceno, idem sutra u banku pa cu provjeriti..
U srijedu sam ponovno otisao na bankomat medjutim nista nije bilo na racunu..da bih ga opet kontaktirao i onje rekao da je bio u banci..da je transakcija odbijena jer je ona sto radi na salteru upisala krivi broj racuna ( tu sam si vec stao i znao da me mulja..ali sto sam mogao...rekoa sam jade dobro ..pricekat cu jos malo pa cemo viditi..)

U cetrtak ..naravno nista nema na racunu..u petak ujutro opet nista..ja sam ga ponovno kontaktirao i on je izasao sa pricom kao evo sada sam ti uplatio u drugoj banci..pa ce sjesti, a ako slucajno sjednu oni novci sto je prije uplatio ..da mu sendam na pokerstars..ono wtf.
naravno kada sam mi rekao da me prestane napokon muljati i da kaze sto se dogadaj..da mi samo posalje adresu i mjesto stanovanja koje je dobio na uplatnici..on mi je samo poslao poruku.. NEMAM VISE NA RACUNU.dalje mi se nije javljao


imam sve poruku i na skypu i na mobu.. imam sve njegove podatke sa skenirane putovnice, imam njegov kucni broj, fb profil..
cak i fb profil njegove majke, koju sam jutros kontaktirao   tongue

ne bih jos iznosio sve te podatke..dat cu mu jos priliku da mi se javi i da rijesimo to na civiliziran nacin..
Ukoliko to ne ucini..ja cu iznjeti sve podatke koje posjedujem o njemu...
otici cu i na policiju da vidim moze li se sto uciniti..pa cemo vidit

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (22-09-2012 08:20:23)

10

Re: OPREZ PREVARANT

i ja sam sa njime htio transakciju napraviti al kao  on je ocekivao da cu ja njemu uplatiti prvi pa ce on meni sutradan il tako nesto

uglavnom,reko ajde bok

00

Re: OPREZ PREVARANT

BuffaloBill44 napisao:

cak i fb profil njegove majke, koju sam jutros kontaktirao

predobro big_smile hahaha

20

Re: OPREZ PREVARANT

a sto cu..to mi je bio jedini nacin kako da dodjem do kucnog broja...
a mozda mu stara pomogne da se odluci napraviti pravu stvar..
iako sumnjam, lik ima 24 god

00

Re: OPREZ PREVARANT

Nakon neznam već kolko prevara (čak neke i od "starijih" članova), tebe uspije prevarit lik koji je tek došao na forum. Dajte ljudi, učite na primjeru drugih, a ne da se svi moraju naučiti na svojoj koži.
Ako radite transakcije s novim članovima foruma, tražite posrednika (nekog tko je pouzdan). Ja sam uvijek tu i mogu biti posrednik. Pa makar bila mizerna cifra.

Nadam se da ćeš uspjet dobit lovu natrag. Trebao si lovu što prije, a sad je više možda nećeš vidjeti.

50

Re: OPREZ PREVARANT

roba59 napisao:

Nakon neznam već kolko prevara (čak neke i od "starijih" članova), tebe uspije prevarit lik koji je tek došao na forum. Dajte ljudi, učite na primjeru drugih, a ne da se svi moraju naučiti na svojoj koži.
Ako radite transakcije s novim članovima foruma, tražite posrednika (nekog tko je pouzdan). Ja sam uvijek tu i mogu biti posrednik. Pa makar bila mizerna cifra.

Nadam se da ćeš uspjet dobit lovu natrag. Trebao si lovu što prije, a sad je više možda nećeš vidjeti.

da..Roba, sve mi je jasno.
sam sam sebi kriv..ali jbg..stvarno nisam mislio da b to napravio kada mi je poslo i skeniranu putovnicu i fb i broj moba..
ja sam njemu htjeo samo izaci u susret..i paff..
ali stoji, da sam sam sebi kriv..jbg

00

Re: OPREZ PREVARANT

kako vidim..$ je vec zdonko
mtt
http://www.easilysharing.com/images/16931753887442483201.gif

sng
http://www.easilysharing.com/images/31503924674006916554.gif

00

8

Re: OPREZ PREVARANT

Pa ako trebas hitno novac stavi malo povoljniji tečaj i uvijek će ti se javiti neki stariji pouzdani član.

Ako je 1$=6kn i staviš da dajes 200$ za 1200kn tesko da će ti netko uletiti samo da ti napravi uslugu. Traži npr. 1150kn i netko će ti sigurno uletiti. To ako ti je hitno...a ako nije staviš po 6kn i kad uleti uleti...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: OPREZ PREVARANT

Najgore ti je kada saljes nekom lovu prije a nema povijest na forumu a i niti ga jedan clan foruma osobno ne poznaje.
Treba ima povjerenja u ljude ako ne ovaj svijet bi isao u k.... ali ovako slat nekom prvi bez da ima neku proslost nema smisla....
Ja mislim da ces nekako doc do svoje love, samo nemoj odustati...

Poz

EDIT: btw. meni se par puta desilo da sam fulao tekuci ili predbroj banke, jednostavno ako radis puno transakcija sva paznja svijeta ti ne moze pomoc. Pa malo zaba, pa pbz, pa erste, fulas onaj predbroj i ode.
Lik ti posalje tekuci a ono stalno radis pbz i automatski saljes na pbz a ono zaba bila.
Evo meni nedavno lova zavrsila na racun koje je od inozemnog vlasnika jer sam fulao jedan broj u tekucem, samo to su mi mogli rec i procedura je bila da ga oni moraju kontaktirati jer da on mora osobno potpisati taj dokument da odobrava povrat sredstava na moj racun  lol
Bolje da ti ne pricam koliko sam cekao  i isao u zabu 100 puta da ih pitam da kako je to moguce i sl.

Poz2  tongue

Zadnji popravljao masterboy (22-09-2012 11:41:56)

00

Re: OPREZ PREVARANT

eeto ..uspio sam ga dobiti danas..
uglavnom rekao je da ima problema sa kockom..ali da nikom nece ostati duzan nikakve novce..da ce novce uplatiti u ponedjeljak..
sacekat cu..pa cemo vidit..ako je opet slagao ( a nadam se da nije..jer ni ja ne bih to htjeo )..objavit cu sve njegove podatke i obavijestit cu policiju

EDIT- znam da ces sigurno procitati ovo..budi iskren i pokusat cemo nesto rijesiti..laganje ti sigurno nece pomoci

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (22-09-2012 11:51:40)

10

Re: OPREZ PREVARANT

Ja sam imao jednu transakciju sa tim članom - prodao sam mu određen iznos dolara (ne sječam se točno) za 1900 kn. Bila je slicna spika da je uplatio i kad sam išao na bankomat nije se upalta vidjela.
Reko je da moze poslat uplatnicu i osobnu i onda sam mu reko nek mi da kucni broj telefona i nek me nazove na mob da vidim jel to to.
Poslao sam mu 100 $ taj dan dok jos nisam vidio uplatu i ostatak drugi dan kad je lova sjela. Nakon par dana pitao me dali jos imam.

Sad kad pogledam ja sam maksimalno oprezan a mogao je i mene sjebati čovjek je očito kockar i nažalost zbog kocke ljudi rade loše stvari.

Od sad ću još opreznije ak nije netko 100 % siguran.  Jbg. pazite maksimalno i to je to jer u večini slučajeva kupac je prevarant a ne prodavatelj....

club  heart  diamond  spade
00

12

Re: OPREZ PREVARANT

a jbt kolko scammera na ovom forumu...buffalo u akciju nez kaj jos cekas...dobro ti pokerzagreb kaze...mislim da tu nema vise se kaj cekat big_smile

00

Re: OPREZ PREVARANT

nema potrebe za ovakim komentarima..( pogotovo od tebe cmpup koji samo bezveze lupas postove kako bi skupio dovoljan broj da posaljes pm )

20

14

Re: OPREZ PREVARANT

BuffaloBill44 napisao:

nema potrebe za ovakim komentarima..( pogotovo od tebe cmpup koji samo bezveze lupas postove kako bi skupio dovoljan broj da posaljes pm )

cool

05

Re: OPREZ PREVARANT

perozelina napisao:

Ja sam imao jednu transakciju sa tim članom - prodao sam mu određen iznos dolara (ne sječam se točno) za 1900 kn. Bila je slicna spika da je uplatio i kad sam išao na bankomat nije se upalta vidjela.
Reko je da moze poslat uplatnicu i osobnu i onda sam mu reko nek mi da kucni broj telefona i nek me nazove na mob da vidim jel to to.
Poslao sam mu 100 $ taj dan dok jos nisam vidio uplatu i ostatak drugi dan kad je lova sjela. Nakon par dana pitao me dali jos imam.

Sad kad pogledam ja sam maksimalno oprezan a mogao je i mene sjebati čovjek je očito kockar i nažalost zbog kocke ljudi rade loše stvari.

Od sad ću još opreznije ak nije netko 100 % siguran.  Jbg. pazite maksimalno i to je to jer u večini slučajeva kupac je prevarant a ne prodavatelj....

Ajde nemoj srat sve sam ti poslao i nisam te zajebo kao ni nikog do sad

03

Re: OPREZ PREVARANT

BuffaloBill44 napisao:

eeto ..uspio sam ga dobiti danas..
uglavnom rekao je da ima problema sa kockom..ali da nikom nece ostati duzan nikakve novce..da ce novce uplatiti u ponedjeljak..
sacekat cu..pa cemo vidit..ako je opet slagao ( a nadam se da nije..jer ni ja ne bih to htjeo )..objavit cu sve njegove podatke i obavijestit cu policiju

EDIT- znam da ces sigurno procitati ovo..budi iskren i pokusat cemo nesto rijesiti..laganje ti sigurno nece pomoci

Nisam nikome ostao duzan novce pa necu ni tebi imao sam nekih problema i rijesit cu i reko sam da cu vise poslat zbog tih par dana cekanja a ti odmah pravis dramu!

03

Re: OPREZ PREVARANT

Saaša11 napisao:
BuffaloBill44 napisao:

eeto ..uspio sam ga dobiti danas..
uglavnom rekao je da ima problema sa kockom..ali da nikom nece ostati duzan nikakve novce..da ce novce uplatiti u ponedjeljak..
sacekat cu..pa cemo vidit..ako je opet slagao ( a nadam se da nije..jer ni ja ne bih to htjeo )..objavit cu sve njegove podatke i obavijestit cu policiju

EDIT- znam da ces sigurno procitati ovo..budi iskren i pokusat cemo nesto rijesiti..laganje ti sigurno nece pomoci

Nisam nikome ostao duzan novce pa necu ni tebi imao sam nekih problema i rijesit cu i reko sam da cu vise poslat zbog tih par dana cekanja a ti odmah pravis dramu!

hah.. jesam ja sta slago..?
covjece boziji..sto bih trebao... 4 dana si me uvjeravao da si uplatio novce..
Izlazim ti u susret maksimalno... nisam niti jedan tvoj podatak objavio, samo sam upozorio ljude da se ne zaletavaju..da znaju sto se dogadja..
opet si mi u petak rekao da ces novce danas uplatiti.. javio si mi da ne mozes..
jesam sada napravio kakvu dramu?

dobio si vremena do 1.10.. imas dovoljno vremena da rijesis taj problem i da mi uplatis novce..
a nakon toga..ako novci ne budu uplaceni, rekao sam ti sto slijedi

10

Re: OPREZ PREVARANT

Strašno je kako su ovi novi sve arogantniji. Lažu ljude u oči,muljaju, varaju, patološki lažu i onda se još na forumu ljute na ljude kojima duguju. Stari moj ja bi ti za 200$ došao autom kući sa ljudima , polomio noge, uzeo opremu u kući u vrijednosti onoga što duguješ i još za ono koliko me gorivo i cestarina izađu, pa ti kukaj.

90

19

Re: OPREZ PREVARANT

Ako nemas ne kartaj poker, ako nemas $ ne posudjuj ono sto neces moc vratit i Amen.

30

Re: OPREZ PREVARANT

evo ovako...
bio sam mu dao rok do 1.11 i on je opet naravno tvrdio ( i meni privatno i tu na forumu ) da ce mi poslati novce..
javio mi se, rekao ja da navodno ide raditi u inozemstvo, da ga nece biti pa da ce mi poslati novce wesrternunionom..
opet sam mu izasao u susret , i reko dobro..ajde

da bi mi se javio , kao nema tamo odakle poslati westernunionom..itd, itd
poceo me je ucjenjivati kao.,. dobit ces svoje novce, ali ako objavis sta na forumu ( podatke ) ili ako budem iso na policiju, zvao mu kuci,...da onda mogu zaboraviti pare..

uglavnom, on je kao sada u njemackoj, i dolazi sada ovaj tjedan za vikend..pa ce mi navodno uplatiti..

i onda sam mu jucer rekao okk, ajde to sada objavi na forum..i kaze, dada, naravno nema problema.. dodjem danas na forum, nema nista..
odem, na fb, kada on online, i opet mu kazem da objavi,..kao objavit ce kada bude online ( hahah, kao preko moba je pa kada dodje na komp..  lol  )..mislim ono, nisam budala wink
reko sam mu da ima 20 min, da objavi, medjutim, nista..proslo je vec vise od pola sata..

tako da sam ovaj put skroz ozbiljan..boli me vise kurac, ja se necu s nikim zajebavati..
imas do srijede( ne ove sada , vec iduce ) vremena ( taman fino, mozes se i napiti za vikend kada dodjes doma, biti mortus 2 dana ..ali svoje pare na racunu ocu da imam..i to do 12.00h )

nakon toga..boli me kurac, sve , ama bas sveeee o tebi objavljujem u ovoj temi..
ako treba zvat cu svaki dan kod tebe doma....

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (07-10-2012 14:37:00)

00

21

Re: OPREZ PREVARANT

slušaj,kod takvih ti je isto ova ili ona druga srida,da ti namjerava vratit vec bi ih vratio...skupiš 2-3 prijatelja,platiš in  par piva i medica big_smile i adresu imaš...nije ona zakurac da je batina iz raja izašla

Zadnji popravljao sejmen (07-10-2012 15:57:12)

10

Re: OPREZ PREVARANT

Nerazumim odakle toliko agresivaca. Pa neko ko mulja da bi se ogreba za pare, se nece prestravit ni par masaša golih glava da mu se pojave na vratima. Takvi ljudi u vecini slucajeva bi vratili pare da imaju, samo zbog kockarskih problema nikad nemaju, i doc sa "ljudima" u kucu toj osobi je njoj sasvim indiferentno, i ne postize se nista, cisto iz razloga jer te osobe nemaju sta izgubit u zivotu. Nikakva tuča ili zakidanje robe u vrijednosti od 1000kn (nije cifra zbog koje bi se dovodia u takve situacije) nije rjesenje. Kako vidimo Buffalo je bio i vise nego maksimalno tolerantan, a da su mu pare prehitno trebale i nije ima di nabavit onda ok, mozes otic na vrata, ali situacija nije takva. Jebes tisucu kuna kad te neko ucine pizdom, nije to do tih 1000kn, nije to cijena koja moze platit psiholosku sadisfakciju . Ako si dovoljno pametan da se neideš tuč prijavi ga policiji za prevaru. Sve dokaze imas. I samo nastavis pijuckat cedevitu i grindat, a ko je kriv neka se trese.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
30

23

Re: OPREZ PREVARANT

pa da, grozne stavri, trbali bi negdje stavit neku sticky temu u svezi svega toga, neznam ni sam šta, ali bar za mlađe članove da se ne opeku

ja neznam šta ne koristite escrow kak je roba reko, i boli te patka

ono u zadnje vrijeme su se baš okomili, ko muha na govno, jebiga lakše scamat iz fotelje nek ić okolo po gradu, jer jebiga večina nas gleda 200$ ko šta ja znam dio rolla il nešt takvog, al njima je to 1200kn, stari treba pokrast i preprodat tolko po gradu, a kakvih likova smo mi ovdije imali, pa lik je jebote drmno kosilicu u mom kvartu i pješke je vozio po kvartovima preko pola grada, to ti je predanost poslu lol

vjerojatno nisam dobro napisao misli, al uglavnom, treba se maks zaštit jer sve ih je više

ma jebote poslo bi prvi pare valda 5 ljudi s foruma....., a ovima s 20 postova, pa to još ni ne gledaš ko člana , nema on šta slat osima ak ne šalje prvi i točka

recimo ja čak ne bi s ljudima koje neznam ni radio transakciju uzmimo prek skrilla, neznaš ko je , nek radi sranja i zatvore mu račun onda jebu i sve  skojima je vršio transkaciju, pa da meni zatvore acc na mj. dana i sl, aha , za šta.....

00

Re: OPREZ PREVARANT

ok sad mi je jasno zaš meni nitko nije htio posudit pare  big_smile na kraju sam pričekao da mi sjednu moji i sad su već utrostručeni  tongue

11

Re: OPREZ PREVARANT

chillin napisao:

Nerazumim odakle toliko agresivaca. Pa neko ko mulja da bi se ogreba za pare, se nece prestravit ni par masaša golih glava da mu se pojave na vratima. Takvi ljudi u vecini slucajeva bi vratili pare da imaju, samo zbog kockarskih problema nikad nemaju, i doc sa "ljudima" u kucu toj osobi je njoj sasvim indiferentno, i ne postize se nista, cisto iz razloga jer te osobe nemaju sta izgubit u zivotu. Nikakva tuča ili zakidanje robe u vrijednosti od 1000kn (nije cifra zbog koje bi se dovodia u takve situacije) nije rjesenje. Kako vidimo Buffalo je bio i vise nego maksimalno tolerantan, a da su mu pare prehitno trebale i nije ima di nabavit onda ok, mozes otic na vrata, ali situacija nije takva. Jebes tisucu kuna kad te neko ucine pizdom, nije to do tih 1000kn, nije to cijena koja moze platit psiholosku sadisfakciju . Ako si dovoljno pametan da se neideš tuč prijavi ga policiji za prevaru. Sve dokaze imas. I samo nastavis pijuckat cedevitu i grindat, a ko je kriv neka se trese.

apsolutno se slazem s tobom...
kao prvo, ja nisam takva osoba koja bi nesto rijeavala silom..to sam rekao i njemu, ali isto tako necu mu oprostiti te novce..
kada sam radio transakciju ti novci su mi bili veoma potrebni, zato sam mu i poslo bez da sam provjerio dal su sjeli na racun..jer mi je rekao da je uplatio..jos mi je prije toga poslo skeniranu osobnu..

kao sto si rekao..sto ja tu mogu uciniti? jednostavno, dao sam mu priliku ( jos jednu )..a poslje toga.. neutral

00