Tema: Kako zadržati notes window on top

Jebeno me tilta kad pišem note u prozorčić a aktiviraju mi se stolovi i onda mi se automatski deaktivira note, pa moram uvjek clickat ponovo na prozorčić.

Jel ima u windowsima kakva opcija za to? Razmišljao sam i da možda  postoji neka generička AHK skripta nevezana za poker, ali nemogu naći rješenje.

Igram na entractionu i koristim win xp ako je to bitno, notes koristim onaj od njihovog softvera.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Kako zadržati notes window on top

mislim da nema tak nešto, mene isto to tilta

na nekim mrežama je manji problem di je sporija akcija, ali na nekima me je znalo ubijati

neznam dalli ima veze pop up window, znači da ti iskače stol na kome je akcija, nisam godinama igro na entractionu tak da sam zaboravil ali probaj pogledat jel ima ta opcija pod setings pa se probaj malo igrat

btw. nije se entraction zatvorila, provjeri to isto kolko znam bila je neka obavjest, ono možda trebaš cashoutat....

također imaš jednu opciju koji i neki jako dobri mid stakes igrači koriste a to je da markaš handove i nakon sessiona prođeš kroz njih i staviš noteove, za neke kompliciranije handove, a ono možeš i za sve (ove kraće kao npr. " flat AA utg" mislim da možeš uvijek ukucat)

hand markaš tak da klikneš na last hand i staviš gore kvačicu s lijeva, vidjet ćeš

prednosti su da s tim načinom odma i vježbaš, pregledavaš handove/sessione i poboljšavaš igru, također imaš više vremena da napišeš bolje noteove tj smislenije, s druge strane manje je dekoncetracije za vrijeme igre

ali moraš onda bit temeljit, meni se znalo nakupit ruku i po par sessiona jer mi se nije uvjek dalo pa onda imam nakon par dana jako puno posla

00

Re: Kako zadržati notes window on top

Notepad pa copy paste.