Tema: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

S obzirom da flipamo sa velikim dijelom njegovog rangea (overcads+fd kao primjer) i da nas crusha sa monsterima (setovi,AJ,67ss itd.) inkliniran sam ovo foldati cak i u blind vs blind situaciji.

Fold je 0EV, a mene su ucili da je 0EV bolje od -EV.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Ostavit ću ovo pitanje još jedan tjedan pošto nitko ne odgovara.

00

4

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

ne znam, meni je opcenito malo glupo komentirat ove ankete jer di sam ja od nl200, al ajd kad je samo jedan komentar big_smile

ne bi ovo nikad callao, mislim da smo rijetko dobri u ovoj situaciji. jaci smo od QJ, J10 ak nisu spades i to je to. sve ostalo je coin flip ili smo beatani. znaci, osim ak nije nek totalni blef, mislim da se ne isplati call, a ne vjerujem da radi totalni blef sa ~220$ u pot od ~60$

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

iako mi njegov bet smrducka, fold... Mze imat u ruci stvarno svasta, a moj top paric i nije neko cudo da zguram cijeli stack... a i mozda nebi isao na reraise vec bi ga samo callao na flopu.... cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

iako sam novi u pokeru i svemu tome,ja bi rekao da ima nesto tipa as-10 u boji ili recimo 2 desetke pa oce tim all-inom otjerati cak i tvoju jaku ruku. i da ima 2 asa ili 2 babe,jos uvijek bi imao out-se,a za boju ili skalu si ga prakticki nadjacao sto bi znacilo da on tebe oce otjerati,ali u slucaju da ga call-as,da ipak ima 1:2 sanse tj. kakve-takve sanse. uglavnom,call.
oces reci nakraju sto je imao,stvarno me zanima,a i ostale vjerujem  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

posto je vrlo agresivan ja bi calla...

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Pitanje je dali smo spremni na veći ili manji variance protiv ovakvih igrača. Ako smo spremni više riskirat, onda call.

Zadnji popravljao salemetal (16-12-2009 21:13:57)

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

On zna da smo mi solidno agresivni, ne želi igrat van pozicije nego all in-om nas želi natjerat da bacimo slabog J (koji u ovom slučaju to nije). Složio bi se sa Salementalom, ako smo spremni na variance protiv ovakvih igrača, onda call, ako ćemo se lupati po glavi i tiltati u narednim igrama ako pokaže QQ, onda fold. 150 za 250,  za veliku većinu njegovog rangea imamo oddse, jedino smo mrtvi ako ima set, jako teškom mukom kažem call.

Za Božić bi mogla bit anketa da mi imamo AA, lik preflop gura all in, što da napravimo? Da se svi složimo kao obitelj..... smile

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Za Božić bi mogla bit anketa da mi imamo AA, lik preflop gura all in, što da napravimo? Da se svi složimo kao obitelj..... smile

Je, al fakker ti je opasan momak.

On bi situaciju zakomplicirao da je turnirska situacija, pred bubble i ispred sebe imas 5way all-in i drzis aseve, pa sad ti vidi - ili ces prakticki osvojit turnir ili ces otic doma bez icega smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

vrlo marginalna situacija... da nije napravio toliko velik continuation (skoro pot) instant foldao bih (jer nas vecina njegovog rangea pobjedjuje).
However, velicina njegovog beta na flopu snazno ukazuje da ga flop nije poboljsao i ja bi ga stavio na nekakav 99-TT ili 2 over karte. Flush draw je doduse na boardu pa se mozda boji toga sa nekim overparom ili je jednostavno slab pa beta jako (sto je ustvari logicno)
"Agresivni regular" nije opis koji previse govori... da sam vidio jos par handova kako je bettao OOP stvari bi bile puno jasnije.
Ipak, fold.

Zadnji popravljao Jermanzg (17-12-2009 13:57:42)

00

12

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Meni sve nekako miriši da ima  :card_spade Ax (možda  :card_spade Kx). Callao bih ga da se malo smiri s tim polublefovima, kad ga pik ne potrefi. Ne mogu protiv takvih igrat bunkericu i čekat bombetinu da ga dohvatim. Ako ovo foldam nakon hezitejšna, nastavit će gurat sve i svašta, nikad neću znati na čemu sam, pa ću od muke još doći u situaciju da ga callam i u slabijoj poziciji. Taj film ipak nećemo gledati. Poker nije igra za kukavice. Tanak call, pa da vidimo kom opanci...

Zadnji popravljao p0k7 (17-12-2009 14:11:16)

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Glasao sam za call.

Mislim da imamo dobre oddse na večinu njegovog rangea, a ako je on agresivan i imamo solidan history zna da možemo tu njega rejzat sa AT+, manjim pocketima, setovima, FD, ali i slabiji J, a isti range vrijedi i za njega, po čemu smo mi u prednosti.

00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

ja mislim da je fold najbolja opcija, iako smo ispred njegovog rangea mislim da je fold najbolja opcija...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

miroror napisao:

ja mislim da je fold najbolja opcija, iako smo ispred njegovog rangea mislim da je fold najbolja opcija...

kako moze bit fold ako mislis da smo ahead njegovog rangea?  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

mislim da je lik vrlo lako mogao pobrati dva para ili flush draw te nas J mi se cini kao da nije dovoljan... da nije board s dva pika vrlo vjerojatno bi callao....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

pa onda nismo ahead ili ti mislis na situaciju preflop? smile

Behind smo njegovog shipping rangea. Ako nismo onda flipamo.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

upravo tako.... viš ti poker proa... wink

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

miroror napisao:

upravo tako.... viš ti poker proa... wink

da barem jesam smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

20

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

evo riječ jednog amatera,nemojte me tući kasnije  big_smile
teško mi je zaključiti šta ima kad je ovo jedina njegova ruka koju vidim no ja bih foldao zasigurno,neke od stvari koje je imao po meni AJ,KJ 2 para il je čekao boju,no što god da je imao može mu se posrećiti na turnu i riiveru i izgubio si,osim ako mi nebi bilo žao izgubit te novce platio bi..

00

21

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Call. PFR sa SB je u velikoj vecini pokusaj steala.  Velicina CB mi na neki nacin ukazuje na njegovu slabost. Stavljam ga na 8x, J sa slabijim kickerom, FD ili SD

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

22

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

ima overpair, AA, KK ili QQ

00

23

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

e a kad cemo dobit tocan odgovr?

00

24

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

Odgovor: CALL

U blind protiv blind situaciji, igrač koji je najagresivniji najčešće dobiva. U ovoj situaciji bi i draw igrali isto. Zato kad protivnik rerejza, morate callati jer imate karte koje pokrivaju vaš jači dio range-a i vrlo je moguče da protivnik rerejza s drawom. Callajte i očekujte da ste jači.

00

25

Re: 17. Tjedan - 05.12. - 12.12.

jel se može vidjeti kako je završio hand? djeluje mi kao tipičan setup

00