Tema: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

Naslov sve kaže, trebam $35  na MB, dajem za 10 dana kad mi sjedne lova s online servisa gdje radim - 250kn. Ne znam kako se to tu garantira, ali vraćam sigurno.

00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

garantira se kad imaš iza sebe već nekoliko uspješnih transakcija, većih, ali u principu mislim da niti u tom slučaju nećeš uspjet posudit pare od nekog koga ne poznaješ osobno, posebice kad u zadnje vrijeme ima sve više scamera koji uzimaju sve manje svote tako da u principu mislim da ti se niko neće javit - ne želim te ureknut ili nešto, ali možda je bolje da budeš toga svjestan i da razmisliš o nekom drugom načinu kak da dođeš do para...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

aha, hvala na savjetu. ali da bi mogao imati par uspješnih transakcija, treba se dogoditi i prva  big_smile ne znam, ako ima tko ovdje da nije sumnjičav prejako, nek mi se javi. može si zaradit za tri kave od tog  smile u svakom slučaju, moja ponuda stoji, pa nemam pojma, možda netko bude zainteresiran. volio bi garantirat, ali eto, nemam pojma na koji način.. vidim da ovdje svi traže, i isto mi nije jasno kako su garantirali. ok, pozdrav

00

4

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

daj osobne podatke, adresu, tel doma, video chat sa osobnom pokraj glave etc..

00

5

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

jonsnow napisao:

Ne znam kako se to tu garantira, ali vraćam sigurno.

  big_smile

Sretno s transakcijom, ako niš drugo mene si uspio nasmijat s ovim gore (niš osobno naravno)

Zadnji popravljao Tonac (29-09-2012 20:28:34)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

A dobro.. vidio sam da drugi traže pa sam mislio da nema povlastica, ali očito ima.  Sorry, očito sam naivan.

00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

jonsnow napisao:

A dobro.. vidio sam da drugi traže pa sam mislio da nema povlastica, ali očito ima.  Sorry, očito sam naivan.

razlika je "tražiti" i "dobiti"

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

ok  neutral

00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

Ma niko više neda nikom na "dodjem ti". Na cijelom forumu ima možda 20 ljudi kojima se tako može dati, a njima u pravilu nikad ni ne treba.

00

10

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

ako neki "stariji" član foruma moze garantirat za tebe mozda ti neko uleti al ovak prvi post trazenje posudbe tesko da ce ti neko pomoc
welcome smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Trebam $35 na MB, dajem 250kn za 10 dana

a ne poznam ljude s foruma.. tak da očito niš od toga.

00