Tema: Alat za raspoređivanje prozora

Dobar dan. Dosad sam igrao na stranici di je max. 6 stolova, pa mi nije ni trebao tool za raspoređivanje više od tolko prozora po desktopu. Sad mi treba.

Jel znate neki, poželjno bi bilo da mogu fino automatski složit 10-12 stolova?

Hvala

00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Pokusaj sa ovim: http://sourceforge.net/projects/placemint/ freeware je program, mozes sa njim rasporediti kako god hoces stolove da ti stoje. Imas na youtub kako se podesava doduse video je na spanskom ali mozes sve pofatati. Samo na youtube ukucaj placemint.

10

3

Re: Alat za raspoređivanje prozora

danke!
idem probat...

00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Odlična stvar

Thanx

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

5

Re: Alat za raspoređivanje prozora

nemrem skužit kaj je ono regular expression list i slot list
roll

Zadnji popravljao TVex (08-10-2012 22:10:28)

00

6

Re: Alat za raspoređivanje prozora

jel to uopće radi za sve poker sobe? kak dobijem taj fajl regular expression list?

00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Odi na Edit RegEx List i napisi neki title samo i ispod toga nesto tipa Pokerstars Cash, onda ti se to pojavi na listi

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

8

Re: Alat za raspoređivanje prozora

ne, ne mogu, jednostavno ne uspjevam

skinuo sam regex list za poker, označio sam nekaj, i kaj sad!?!!?

pokrenem program, i ništa, ne otvara mi prozore kak treba

00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Ajde budem ti napisao step-by-steb

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

1. Izbriši sve što si imao do sad od fajlova, tak da ti u folderu ostane samo Placemint.exe i PlaceMintManager.dll

2. Pokreneš program i pod tools ideš na configure (klikneš dvaput OK da se pojavi prozor)

3. Add New Group (Promjeni title npr. Pokerstars)

4. Sad idi na Edit RegEx list i napiši pod title npr. Pokerstars i pod Regular Expression npr. Pokerstars

5. Klikni Show Details Grabber pa Click to Select window i onda samo klikni na jedan otvoreni stol, i ugasi Grabber

6. U configure prozoru pod tabom Title RegEx stavi checkmark na Pokerstars (koji si sam kreirao)

7. Pod slot prozorom Add new slot, pa checkiraš Show sample slot da ti se pojavi onaj prozorcic i odabereš poziciju i velicinu koju hoceš

8. Poslije toga kloniraš te prozore istim postupkom

9. Gore desno klikni Save i izadi iz configure windows group prozora i pojavit ce ti se Pokerstars dropdown meni u glavnom prozoru sa slobodnim slotovima

10. Kad pališ stolove trebali bi se automatski stavljat u slobodne slotove

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
10

11

Re: Alat za raspoređivanje prozora

puno ti fala na trudu

napravio sam sve, ali sad mi se dogodi da mi automatski resizea lobby (kojeg nemrem ručno resizati), a kad otvaram stolove , ne događa se kaj bi se trebalo sad

e jebemu sve

00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Igraj se malo s onim Regular Expression. Kolko sam skužio to je ono što povezuje slot i odrređenu vrstu prozora, pa probaj umjesto Pokerstars napisat ime nekog stola

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Thx za tool!
@TVex

skini http://sourceforge.net/projects/placemi … %20Rev.18/
paste-aj u folder di ti je instalirano
TOOLS-options browse regular expression list i odaberi RegexList_Poker.xml kojeg si skinuo
TOOLS-configuraton - title regex odaberi PokerStars (ili sta god koristis)
Class RegEx odaberi PokerStars Table Class

Ako ti jos nece probaj oznacit u checkboxu F5. Ako ti jos lobby zajebava pogledaj ona 2 videa na youtubu

EDIT: ako igras cash /tourney / sng odaberi accordingly

Zadnji popravljao ssectore (09-10-2012 13:30:18)

00

14

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Ma jebo mu pas mater, neće i neće sad

Nekakve poruke mi javlja pri pokretanju, možda je zato

00

15

Re: Alat za raspoređivanje prozora

Kako napraviti u placemintu da mi poveća prozor s akcijom ?
Npr. igram 6 stolova a imam mali monitor tongue i  hocu da mi prozor s akcijom poveća za 2 puta

00