Tema: HEM1 ili prijeći na HEM2

Koristim već godinama HEM1 i zanima me da li se isplati prijeći na dvojku ako se mislim ozbiljnije baviti pokerom. Koliko vremena treba za prilagodbu i da li je toliko bolji da bi me zanimao. Konkretno u čemu je bolji? Što mislite koliko ih danas koristi dvojku, recimo ako ste vidjeli negdje taj podatak ili razgovarali s frendovima o tome koji koriste.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: HEM1 ili prijeći na HEM2

Imam i 1 i 2. Koristim i dalje jedinicu, preglednija, jednostavnija i ne šteka. Eto ukratko.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: HEM1 ili prijeći na HEM2

Ako imas dobar kompjuter hem2 je bolji barem meni je bolji. Imas note caddy na hem2 koji je super dobar dodatak, mada ogranicen je na samo 7 notova (mada mozes i kupiti premium varijantu koja nema ogranicenja), takodjer svidjaju mi se vsHero statsi koji su izuzetno korisni da vidis kako pojedini igraci igraju protiv tebe. Jos jedna bitna stvar, iz hem-a su najavili da ce za hem1 izbacivati samo bitne update i da ce se fokusirati na hem2. U prevodu svaki  bitniji update ce ti kasniti pa i do mjesec dana sto su i dosad pokazali.

00