Tema: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

hand prije toga: utg open , ja call na mp s KJs, ovaj isti fish ship i svi fold

odma poslije toga je ovaj hand i fish odma insta shipa

reg je 20/18 4bet range 2,4,  3bet 11, resteal 19, 3bet vs utg 3%, vs mp 9....relativno agro ali imam par spewy noteova

1) na CO 4bet bluff moj resteal sa A4s, 78Ktt bet 3/4 i call shove
2) sq ATs i min 5bet / call shove vs fish
3) open AJs na BTN, pasive fish 3bet ja cold call on snap shove
4)open KTo, 729dd cr vs 1/2pot size bet, turn Qd for flush, bet big i call shove sa Kd

možda je onda bil na tilu al mi izgleda to nekak spewy

trebam 38%, malo sam stoveal i nije baš neki +EV

MP2  37.76%  36.49%  1.27% QQ
MP3  40.21%  38.14%  2.07% JJ+, AKs, AKo
CO  22.03%  20.62%  1.41% 55+, ATs+, AJo+

mislim da kad fish ima vec 50bb i ja sam na utg-u, da on tu ima jači range, također da je nekak u ljudskoj prirodi da shipaju tu AK recimo, možda da fish ima 30bb i manje mogu vidjet da tu nađe AQ i slabije s namjerom ne callat moj ship, ali ovdije briejem ne

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.25
Big Blind: $0.50

MP ($27.5)
CO ($46.07)
BTN ($130.42)
SB ($30.3)
BB ($47)
UTG (hero) ($49.5)

Dealt to UTG (hero)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QS.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QD.png

Preflop: (Pot is: $0.75)

UTG (hero) raises to $1.5, MP raises to $27.5 (All-In), CO folds, BTN calls $27.5, SB & BB fold

Flop: (Pot is $57.25, 3 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is $57.25, 3 players, 1 all-in)


River: (Pot is $57.25, 3 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: $57.25 | Rake: $57.25



00

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

ak je ovaj reg ovako spewy onda bi naso shove. mislim da tu fisha uzimas i flipas sa regom. iako me malo muci ovaj cold call rega, kad tako callam ribu cesto imam jeben hend JJ+/AK, osim ak je ovaj reg spreman ovo radit sa ATs. neam pojma. na kraju price bas ono sto si reko;

nije baš neki +EV  big_smile

00

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

Ja nebi ovo foldal. Protiv tog range-a od rega si flip, al imas dead money nutra. A može i puno šire tu scallati ak misli da fish puno šire gura.

00

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

no brainer call. Ako misliš da reg ima samo premium moraš callati jer fish može gurati svašta. Callao bih i bez noteova na regu uvijek.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

Rear_Admiral napisao:

no brainer call. Ako misliš da reg ima samo premium moraš callati jer fish može gurati svašta. Callao bih i bez noteova na regu uvijek.

Ako  samo callas pfr, kaj radis na flopu?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

lol, my bad. Ship. Krivo sam napisao.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: QQ vs 50bb fish 3bet shove and reg cold call

To zguram uvijek. Mislim da bi reg rejzao čak i KK. Jedino bi AA callao od jačih handova.

00