Tema: BR Stake za Micro Mtt!

Pozdrav svima,

Plan mi je da igram micro turnire od 2.20$ do 5.50$ buy in do 1.1.2013.

Zasto:Potrebna mi je disciplina koju planiram postici igrajucu micro levele obzirom da mi je average buyin 30$...

Takodje verujem da postoji mogucnost velikg +ROI obzirom da su buyin-ovi mali a igraca ima dosta...

Ovom izazovu pristupam najozbiljnije moguce.

BankRoll stake:Potrebno mi je 300$ za najmanje 75 turnira do 100.

Ukoliko na kraju sesiona ne bude +ROI vracam 50% onima koji su ulozili.

Ukoliko bude +ROI vracam stake 300$ i delim 50% od dobitka.

Ukoliko investitori ili investitor zeli da nastavi sa Eventom nakon 1.1.2013. postoji mogucnost uz povecanje limita igre do 11$ buyin mtt do narednog meseca i tako dalje.
Postoji opcija da 20 ljudi ulozi po 15$.....10 ljudi po 30$ itd....ko se prvi javi ima prednost da bira koliko zeli da ulozi.
Mozete me kontaktirati na PM-privatne poruke,u temi ili na skype:damir.kranjcevic

Ovo je Make up Event koliko ste vec shvatili,jednostavno mi treba podsticaj i podrska.

Kranjcevic Damir,

Re: BR Stake za Micro Mtt!

A gdje se mogu vidjeti dosadašnji rezultati i gdje je garancija da to bude baš tako kako kažeš?
Na ovaj način nećeš niti centa izvuči od nikoga.

00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Ocigledno me ne poznajes,ok,pitanje je na mestu.
Ovde je link o dosadasnjim rezultatima: http://pokerprolabs.com/davodam/PokerStars
Sto se tice garancije,budimo realni,nemam firmu da dam menice,ali imam broj telefona skype i neko ime na poker sceni i ne bih ga kvario ispod pola miliona.

Re: BR Stake za Micro Mtt!

ili sledci link: http://pokerprolabs.com/topsharkpro?pn= … amp;tt=mtt

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Proguglao sam te i cinis se pametan. Ali cudno da igras tako male levele za motivaciju i disciplinu, ja da sam na tvojem mjestu motivirao bih se na neki drugi nacin, sad koji, ne znam, ali ajde ovo je dobar pokušaj.
Rezervirao bih 30$.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Mislim da je to dobar nacin,nisam igrao desetak dana i dobio sam motivaciju da igram cak i tako male buyin-ove.
Verovatno postoji i drugi nacin,bolji....ali ovo mi je na pameti,da do prvoj januara bukvalno radim ko u rudniku kako bih mogao da priustim sebi da igram malo veci limit,ne zurim nigde,ko zurio vrat slomio,ja sam par puta bio dobro polomljen koliko sam zurio pa mi se cini da je ovako najbolje za mene u ovom trenutku,a i zaista mislim da na micro levelima moze da se napravi 2-3K sto bi mi znacilo kako finansiski tako i psiholoski.

Ok rezervisao si,samo nemoj prebacivati nista dok BR ne dodje do 300$

Re: BR Stake za Micro Mtt!

rez 30$

00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Ok,za sada 2X30$

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Zamolio bih moderatora da zatvori ovu temu.

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Može objašnjenje za nas koji smo rezervirali?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Bez objašnjenja ćeš teško dobiti stake ubuduće. Malo je sve to skupa sumnjivo.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

Re: BR Stake za Micro Mtt!

http://www.youtube.com/watch?v=JWMa2b4xhVs

Upoznali smo se prošle godine na Danube poker mastersu u Grandu u BGu, na HU eventu.. Sećam se zato što smo jedini nas dvojica bili iz Novog Sada, a i on je tad bio poprilično u centru pažnje zato što je nešto skoro shipnuo red spade za oko $200k.. smile

Šta bi? Busto? Ili nešto drugo pa tražiš stake?

00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Sorry ljudi sto nisam nista objasnio.

Dobio sam stake na forumu Pokeraši za 10 minuta,jer je jedan covek uzeo 90% akcija.
Pa da ne bi dalje rezervisali otkazao sam temu.
Ovde je islo sporije,izvinjavam se al,ko pre devojci,njemu devojka,uvek bilo smile

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Čekaj, rezerviram 30$ i ti potvrdiš moju i nogalovu rezervaciju i onda veliš da je netko prije nas uzeo? Lijepo si nas nasamario...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
31

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Kazem da je covek koji je video post ponudio da uzme 90% ot trazenog,i normalno je da cu prihvatiti kako bih mogao odmah poceti da igram,nisam nikog nasamario rezervisali ste 60$ ukupno,oprosti ali ne vidim kako ste nasamareni....niko nista nije dao,niko nista nije izgubio,ako neko zeli da ucestvuje u deonicama mora biti azurniji,sto se Vas dvoje konkretno tice mogu da se izvinim i ponudim da budete prvi koji ce se pitati u nekom od sledecih event-ova ukoliko budete zaineresovani,jer...budimo realni,svaka cast nekima,ali mnogo ljudi na forumu je uplaseno od prevara i sve shvata licno,u pitanju je cist posao i nema zasto da se osecas nasamareno,nije mi to bila ideja,niti namera.Postujem sve,i ako imate kakav predlog,rado cu ga razmotriti i izaci u susret,kako bih se iskupio za rezervisani deo....predlozite i ja cu se iskombinovati,eto toliko od mene,da ne bude da ste nasamareni.
Veliki Pozdrav,

16

Re: BR Stake za Micro Mtt!

DavoDam napisao:

ko se prvi javi ima prednost da bira koliko zeli da ulozi.

Ljudi su se prvi javili, i onda si im otkazao sve. Mogao si reći čovjeku koji je ponudio 90% da već imaš rezervirano 60$ i da može da uzme ostatak.
Uostalom, ako stavljaš stake na 2 foruma, kad potvrdiš rezervaciju na jednom, onda napišeš i na drugom da je uzeto x%.

Ako se ne držiš dogovora prije početka stejkinga, kak ćeš se ga držati poslije?

60

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Da,sugestija je odlicna,nisam imao u vidu tu mogucnost,tako bi bilo korektno za obe strane da sam ostavio mogucnost onoliko koliko je ostalo.Znam za ubuduce,nadam se da nije kasno.
Samo eto opet je u prvom planu kako cu se drzati dogovora,kad ni pre stejka nisam odrzao dogovor,ali dobro s punim pravom.
Pogresio sam,jer sam mogao bolje da organizujem BR stake.
Izvinjavam se jos jednom.

Re: BR Stake za Micro Mtt!

ako si zainteresiran na neke duže vidove suradnje, tipa da odigraš za mene 5k turnira i usput bi to ukljucivalo coachinge i pregledavanj hand historija... jer također razlog izostajanja rezultata mogu biti i neki leakovi u igri koje je teško sam primjetiti, a mtt-i postaju sve nemilosrdniji... uglavnom

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
10

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Al on ima veci profit od tebe, mozda si mislio da on tebe coacha sam se nisi dobro izrazio?

40

20

Re: BR Stake za Micro Mtt!

spike_2 napisao:

Al on ima veci profit od tebe, mozda si mislio da on tebe coacha sam se nisi dobro izrazio?

Ae,coaching iz "kako satrati milju kuna" tongue

20

Re: BR Stake za Micro Mtt!

gledaj svoja posla

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
02

Re: BR Stake za Micro Mtt!

marac9 napisao:
spike_2 napisao:

Al on ima veci profit od tebe, mozda si mislio da on tebe coacha sam se nisi dobro izrazio?

Ae,coaching iz "kako satrati milju kuna" tongue

hehe, frend s kojim svaki dan grajndam može isti coaching dat...  big_smile

al jbg to je poker i sve što ide uz njeg

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Zajebavam se malo nem se ljutit, peace  smile
Svaka čast na MTT rezultatima znam da ih u kontinuitetu ubijaš....

00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

nema problema  big_smile

samo da kontinuitet se nastavi barem do veljače... poslije bahama i turbo championshipa

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: BR Stake za Micro Mtt!

Vidim da su se neki bar dobro zabavili ako nista drugo u ovoj temi smile

sto se choachinga oko milje kuna tice,tu sam majstor big_smile