Tema: Razmišljam o prebacivanju na neki drugi site

Igram na Party-Bwinu i dosta je ograničenja za sada, priča se da bi mogao izaci novi softwer, ali to može biti i kroz pol godine. Igram zadnja 3 mjeseca poker full time, nemam drugi posao. Sad razmišljam da li da odem na neki drugi site jer je ovaj malo ograničavajući.
Niti ne razmišljam o igri na običnim stolovima jer je preloše igrati 6max, ne možeš birati mjesto za sjedenje, samo stol; ne znaš od oka tko je za stolom fish tako da trebaš stalno tražiti stolove (na nekim siteovima možeš označavat igrače)- sve u svemuloš je softwer da ne nabrajam sve.

Dobra stvar je što je field ne tako težak, a i i fast forward stolovi su dobri, osim što je max nl50. Za sad sam sa time zadovoljan, ali to me ograničava jer ne bih to htio igrati taj limit sljedecih godinu dana (nadam se da će sa softwerom biti dodano nešto viši limiti, ali i na nl50 jedva ima field za 4 stola zooma).
Sad ne znam da li da počisitim first deposit bonuse na par siteova pa se vratim na party i tu igram pa drugu godinu odem na stars (nije da razmišljam samo o starsu, ali full tilt mi se čini kao lošija opcija, slobodno me ispravite).

Mogu i sad odmah otići na stars, ali budući da sam počeo ozbiljno grindat početkom desetog mjeseca, nisam još 100% siguran da ću se samo pokerom baviti.
Mogao bih raditi oko 2.5k$ rakea na mjesec (u početku, nasam se i više poslije) što mislim da bi mi bilo dosta za supernovu (ako imate kakvu tablicu gdje se vidi rake i rb postotak bez dodatnog računanja stavite link, ja nisam našao ništa svježe. Ne znam što očekivati od fielda kad pređem na starse, da li je manje ili više jači od partya.

Svaka pomoć bi mi dobro došla, ako se čega sjetim što bi bilo dobro za reći napisati ću naknadno...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

2

Re: Razmišljam o prebacivanju na neki drugi site

Sa 2500$ rejka mjesecno na starsima si supernova za 7-8 mj. Mislim da bi ti RB tada bio oko 30% (pogledaj tu)sto nije puno manje nego sto ti drugi nude. Field je sigurno malo zesci nego drugdje i vjerovatno ce ti bb/100 malo opasti,ali uz puno veci promet i puno lakse multiteblanje mislim da ce ti hourly biti isti,ako ne i veci.

To je moje misljenje.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

3

Re: Razmišljam o prebacivanju na neki drugi site

Ako mislis igrat zoom, mislim da mozes rejkat dosta vise.

00

Re: Razmišljam o prebacivanju na neki drugi site

Što se tiče full tilta, da li bi netko odabrao tamo igrati i zbog čega? i da li koja druga soba dolazi u obzir osim starsa i tilta za ozbiljan grind.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00