Tema: pomagajte!!

Pozdrav, evo ovako registrirao sam se na Winner poker posto daju 10$ free i popeo sam se na 630$. I tako ja lijepo izadem iz sobe i iduci put kad sam se htio logirati cijelo vrijeme mi izbacuje wrong password ili username (nisam glup tocno sam upisao  smile  ) na kraju krajeva radim ctrl c, ctrl v. nakon par pokusaja pisalo mi je da mi je account privremeno zatvoren i tad sam poslao mail. Oni su mi poslali privremenu lozinku koju sam prekopirao i naravno opet je bilo pogresno. Da li netko od vas igra na toj mrezi i imate li slicnih problema????

00

Re: pomagajte!!

nisam igrao na winner pokeru... ali sam imo slicnih problema sa poker770...
uglavnom, isto sam dobio no depozit bankroll i igrao tamo neko vrijeme i kada sam se zelio logirati izabcivalo mi je neki problem.. u međuvremenu su mi poslali bili mail da moram skenirati ili osobnu ili putovnicu.. sve sam to fino napravio i problem je bio rjesen

00

Re: pomagajte!!

Da, moguče da su ti zatvorili account radi provjere identiteta.

00

Re: pomagajte!!

Onda bi bio red da napisu da im posaljem sliku osobne ili ne znam sta vec treba a ne da mi 15 puta salju privremenu lozinku i svaki put je pogresna i svaki put je acc zatvoren. Samo cekam da mi posalju mail u smislu nazalost ostali ste bez svih para i jebite se... ali ipak mozete igrati jos kod nas imamo puno lijepih bonusa koji samo cekaju na vas...

Zadnji popravljao ted007 (24-01-2013 20:48:26)

00

Re: pomagajte!!

ted007 napisao:

Onda bi bio red da napisu da im posaljem sliku osobne ili ne znam sta vec treba a ne da mi 15 puta salju privremenu lozinku i svaki put je pogresna i svaki put je acc zatvoren. Samo cekam da mi posalju mail u smislu nazalost ostali ste bez svih para i jebite se... ali ipak mozete igrati jos kod nas imamo puno lijepih bonusa koji samo cekaju na vas...

moguce je da ce ti i to reci...ne bi bio 1. kojem se to dogodilo

00