Tema: nl100 zoom

https://vimeo.com/59939932

evo jedan video,38 min traje ,3 stola nl100 zoom,snimao sam ga za coaching al sam se sjetio da je netko rekao da fali videa za zoom na forumu pa sam odlucio stavit iako sam dosta loše odigro session
prvih 10-tak sekundi steka malo ali normalno je poslije toga

markovi-zeleno fish,žuto shortiji,crveno dobri regovi
a hud je :
vpip/pfr/aggr
3b/f3/4b
f4/cb/fold to cb
raise cb/fold cb to raise/bvb fold to steal

1:40-AJ,river je check nece mi foldat nista fish
9:00-nisam bio siguran za river,htio sam crying call od Jx ,da su imali fd s Kx mislim da bi oba betali turn
21:25- sta bi ovdje?nije jos nijednom 3betao reg pa nisam bio siguran jel shove ok
28:37-TT vs fisha?
30:40-QJs misljenja?mislim da je fold turn puno bolji iako moguce da ce dosta samo 2barrel ovaj turn da mi isfolda pp-ove al greska je call i uz to
36:45-užas  big_smile KQ

Zadnji popravljao ivan031 (19-02-2013 01:30:38)

40

Re: nl100 zoom

Pogledao sam handove koje si iskomentirao.

S AJ bi možda i turn checkirao jer je double flush i mogao je ne goldat i slabije od toga što je imao, rađe bih barelao dry bord, a wet bord bi prije barelao s marginalnim made handom tipa ovo što je on i imao na kraju ili 99.

AJ kad donkaš- river pretvaraš hand u bluf jer s njihove pozicije je tvoj hand 90% flush, tak da ne vidim da te slabije calla, a mogu imati flush koji će te raizat ili callat. Zašto si odlučio donkati? Puštanje rega da cbeta mi se tu čini ok, budući da je iza njega fish.

Ja bih rađe callao protiv unknown playera za kojega mislim da je reg, pa nek zgura preko mene, razlog je taj što će rijeđe moći pustiti solidan handnego kad zguramo, (TT, JJ) dok guranjem mora očekivati maks flip ako ima JJ-TT. Mislim da pokazujemo da smo jači kad guramo, callanjem shortya dopuštamo da se levela s TT-JJ. Da je known reg to ne bih radio, ali ovako može misliti da smo neki padobranac koji ne zna do kraja što radi.

TT bih foldao.

Ja bih foldao PF, SQZao je s 2.5$ na 12$, znam da ste deep, ali JQ i nije najbolje rješenje kad pokazuje većim betom da je jači nego inače kad SQZa, a i ne bih bio super zadovoljan callom da je normalno SQZao jer imamo reverse impliede oddse. As played foldao bih turn.

KQ- mislio si da moraš 4bet blefat jer imaš KQ? fakat je tight kad 3beta s COa.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl100 zoom

oko 28.30. s 9T, misliš da ćeš dobiti value od AQ, KQ. Mislim retardirano je čekirati, znam, ne vidim ni koliki mu je WTSD, daj napiši molim te kako si razmišljao ovdje.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl100 zoom

Rear_Admiral napisao:

Pogledao sam handove koje si iskomentirao.

S AJ bi možda i turn checkirao jer je double flush i mogao je ne goldat i slabije od toga što je imao, rađe bih barelao dry bord, a wet bord bi prije barelao s marginalnim made handom tipa ovo što je on i imao na kraju ili 99.

AJ kad donkaš- river pretvaraš hand u bluf jer s njihove pozicije je tvoj hand 90% flush, tak da ne vidim da te slabije calla, a mogu imati flush koji će te raizat ili callat. Zašto si odlučio donkati? Puštanje rega da cbeta mi se tu čini ok, budući da je iza njega fish.

Ja bih rađe callao protiv unknown playera za kojega mislim da je reg, pa nek zgura preko mene, razlog je taj što će rijeđe moći pustiti solidan handnego kad zguramo, (TT, JJ) dok guranjem mora očekivati maks flip ako ima JJ-TT. Mislim da pokazujemo da smo jači kad guramo, callanjem shortya dopuštamo da se levela s TT-JJ. Da je known reg to ne bih radio, ali ovako može misliti da smo neki padobranac koji ne zna do kraja što radi.

TT bih foldao.

Ja bih foldao PF, SQZao je s 2.5$ na 12$, znam da ste deep, ali JQ i nije najbolje rješenje kad pokazuje većim betom da je jači nego inače kad SQZa, a i ne bih bio super zadovoljan callom da je normalno SQZao jer imamo reverse impliede oddse. As played foldao bih turn.

KQ- mislio si da moraš 4bet blefat jer imaš KQ? fakat je tight kad 3beta s COa.

AJ sam turn betao da folda 33-77 i i handove s kojim calla imamo solid eq

AJ river,nisam siguran za taj hand kak sam odigrao,ali donk flop je mozda bolje da je reg bio co/btn ovak ima mozda pretight range,ali obicno kad je fish u potu donkam sve jake handove/nut drawove

KQ sam 4betao posto 3bet vs ep mu je bio 6, i vs mp 5% + blokere imam +openao sam 2x pa je moguce da wider 3beta sad
al postflop ne znam zasto sam isao takav cbet na tom boardu

T9 sam siguran da ne folda AQ,KQ,QJs a beata me samo 22,99,JJ(ako calla turn to),vbetao bi tu i AA,KK ja mislim

00