Tema: Zanimljiv hand

Za pocetak igram na stranic skoro godinu dana koja ima mali pool igraca i los software ali ipak profitabilnoj zbog mega ribetina.Nema huda,nema postenog hand history-a i odbija mi ga dat stranica... Tako da se oslanjam na svoje notove iz biljeznice i dinamiku stola. Uglavnom moj image je prilicno manijakalni i tih par dobrih regova na cijeloj stranici mi nista ne vjeruju. Akcija je u troje,prilicno agresivna i loose igra,nesto poput live game-a. Hand je sljedeci,pa vas molim za misljenja,hvala.  :

Poker Game #123456789: Table Live_Pokah - $0.5/$1 - No Limit Holdem -
Seat 1: Seat 1 ($400)
Seat 2: Hero ($140)
Seat 3: Seat 3 ($185)
Seat 1 posts the small blind of $0.5
Hero posts the big blind of $1
The button is in seat #3
*** HOLE CARDS ***
Dealt to Hero [7s 6s]
Seat 3 raises to $3
Seat 1 calls $3
Hero calls $2
*** FLOP *** [Ts 7d 5c]
Seat 1 checks
Hero bets $7
Seat 3 calls $7
Seat 1 calls $7
*** TURN *** [Ts 7d 5c] [8s]
Seat 1 checks
Hero checks
Seat 3 bets $20
Seat 1 folds
Hero raises to $130
Seat 3 calls $130

10

Re: Zanimljiv hand

Molim da mi pomogne netko sa hand converterom jer do sada nisam nista objavljivao .... Ty smile

Zadnji popravljao RememberMe99 (01-03-2013 01:27:37)

00

Re: Zanimljiv hand

Ne bih ja tu donkao sa manijakalnim imageom, i onda jos CR-AI turn jer nećeš to često radit s nut handovima, tako da bih te dosta široko callao da sam na njihovom mjestu. Daj ti reci koji ti je plan bio.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Zanimljiv hand

Donkam tu cesto sa setom,top parom i ovakvim handom.Ne volim ovdje callat sa second parom oop jer ova dvojica ne odustaju tako lako ako c-betaju flop jer je stvarno dinamika preagresivna i za svaki pot se borimo. Plan mi je bio upravo ovo sto sam napravio,poboljsao sam hand a ne zelim betat/check callat turn pa.  check foldat river ako promasim. Uvjeren sam da ga skidam sa top para as played a mozda i sa over para jer je je solidan i zna da nemam air ovdje... Bas zato jer neznam sto bi bio optimalan play i trazim misljenje boljih igraca. U tom trenutku mi se ovo cinilo kao dobro odigran hand...

00

5

Re: Zanimljiv hand

ako si manijakalan ko sto kazes, nece ti nitko nikada foldat TP, a pogotovo ne overpar

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Zanimljiv hand

Ne smatraju me idiotom vec sposobnim za svakakv play,pod time sam mislio manijak.... Recite mi kako bi odigrali ovaj hand jer me zanimaju vasa misljenja..

00

Re: Zanimljiv hand

Nisam skuzio... jel su obojica igraca regovi u ovom handu?

00

Re: Zanimljiv hand

Po meni si dobro odigrao turn ako mislis da imas fold equity. A na ovakvom bordu ga sigurno imas.
Ako te callaju imas odlican equity - 45% vs TP ili overpara, cak 40% vs 2 para, a ako ima set imas 30%, sto je odlicno.

Ako mislis da ti nece nista bacit, onda je bolji call, pa c/f river, iako as played sa ovolikim equitijem mislim da je shove turn dobar.

10

Re: Zanimljiv hand

Da,obojica su regulari,s tim da ovaj s kim sam u handu od turna na dalje je bolji reg od ovog drugog i sposoban je bacit tu top par a mozda i jace. Mislim da definitivno imam dobar fold equity,jer nije ni njemu lako callat sa a10,k10 tipa handom  na ovakvom boardu a pogotovo jer sam tu znao ovako odigravat i setove i nuts jer puno tih regova imaju tendenciju callat ovakve shipove prije nego da sam rejzao recimo do 50 turn.

00

10

Re: Zanimljiv hand

Svidja mi se turn play. Puno bolje nego betati pa callati shove.

20

Re: Zanimljiv hand

roba59 napisao:

Svidja mi se turn play. Puno bolje nego betati pa callati shove.

slažem se, mislim da je play vrlo dobar

ili jesi ili nisi
00

Re: Zanimljiv hand

Drago mi je da imam istomisljenike u vezi ovog handa,jer ima dosta varijanti kako bi se moglo odigrat pa sam ga zato stavio za raspravu. Moze mi netko rec kako da ubacim u onaj hand converter ili sto vec da mi ispadne čitko i da ljudi imaju volju pogledat hand a ne ovako jadno kao sta sam ja stavio?

00

Re: Zanimljiv hand

Btw, govnar me slowrollao i callao nakon 15 sec sa Jh 9h .... hmm// river 4 c,sto znaci da bi se stackao u svakom slucaju.

00

Re: Zanimljiv hand

ma nije te slowrolo, samo je razmišljao kaj možeš imat da zna ubuduće tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
30