Tema: TP vs c/r turn

Lik igra 21/17 i 9.5% 3bet. Jučer došao u pool i napisao sam si da je loš hand reader... ne sjecam se kaj je izveo, al vj neki upitan call. Prije ovog handa me 3bet, cbet K6x i odustao na turn 6.

TT/JJ 3bet PF sigurno, dakle ostaje TJ i 66 pretpostavljam od value handova, a ne vidim nikakav bluff osim KQ (89?). Mislim da ne raise AJ tolko thin. A opet, za očekivat je da će sve te handove na flopu raiseat (ili ne?)
Muči je njegov raise size koji ide za stack...

http://weaktight.com/5569775  Pot je na turnu 26.


@roba: nemogu imortat hh iz HEM2 u konverter, kaže da nije podržan format

Zadnji popravljao AlphaScorpii (02-03-2013 13:16:05)

00

Re: TP vs c/r turn

Sumnjam da će sa naked SD tolko raizati, ja bih mu prepustio pot, mislim da bi prije s SD raizao flop kad ima veći equity. Čini mi se da je calla nabadanje u prazno, kad očito da ima solidan broj value handova, ne znam zašto bi mu isključio TT i JJ iz rangea, pogotovo TT?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: TP vs c/r turn

Rear_Admiral napisao:

ne znam zašto bi mu isključio TT i JJ iz rangea, pogotovo TT?

S obzirom na dinamiku koju imamo, on tu mora TT 3bet/shipat.

00

Re: TP vs c/r turn

AlphaScorpii napisao:

TT/JJ 3bet PF sigurno, dakle ostaje TJ i 66 pretpostavljam od value handova, a ne vidim nikakav bluff osim KQ (89?). Mislim da ne raise AJ tolko thin.

Točno to. Al JT i 66 neki igrači radije callaju to pa rejzaju na turnu. Još ak si tak agro kak cijelo vrijeme pričaš, zna da će često dobiti bet na turnu, pa mu je to bolje nego da te odmah na flopu rejza.

00

Re: TP vs c/r turn

roba59 napisao:

Još ak si tak agro kak cijelo vrijeme pričaš, zna da će često dobiti bet na turnu, pa mu je to bolje nego da te odmah na flopu rejza.

Nisam nigdje napisao da sam agro smile. Napisao sam da imamo dinamiku... on je taj koji je bio agro u ovom slučaju i zato kazem da bi TT trebao 3bet pre (al agro PF... postflop bas i nemamo history).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (05-03-2013 13:10:27)

00

Re: TP vs c/r turn

Mislio sam opčenito kak igraš (kaj si pisal u prijašnjim postovima i handovima). Kolko sam dobio dojam, jako puno barellaš...

00

Re: TP vs c/r turn

roba59 napisao:

Mislio sam opčenito kak igraš (kaj si pisal u prijašnjim postovima i handovima). Kolko sam dobio dojam, jako puno barellaš...

Da al ovo je bio neki novi lik i nezna previše o mojoj igre, posebno ne postflop jer ugl naša akcija se svodila na PF.

00

Re: TP vs c/r turn

Ak je tak, onda mislim da tu nikad ne blefa i da imaš easy fold. Čak mislim da nikad ni ne semiblefa.

00

Re: TP vs c/r turn

roba59 napisao:

Ak je tak, onda mislim da tu nikad ne blefa i da imaš easy fold. Čak mislim da nikad ni ne semiblefa.

Ma foldao sam, al ponekad me zbunjuju neki playevi villiana... mislim sjecam se kad sam igrao micro limite, tamo je turn c/r bio glavni play kad imaš hand (bez obzira kak board zgleda) i zbuni me kad dobijem ovdje c/r na turnu na dry boardu.
Također reccimo ovaj hand: http://weaktight.com/5582542. Pretpostavljam da je usao u bluff zbog blocker Ad, al svejedno ne kuzim... svaki thinking igrac ce pretpostavit da cbeta flop sa FD. Posto ja to pretpostavljam, a on je odigrao cudno i toliki raise napravio, poceo sam razmisljat da je mozda cb FD jer ima AdTd+ il 5dXd i skoro sam se izlevelo i foldao, al sam ga callao u predzadnjoj sekundi. Onak... full me zanima kaj je tom liku u glavi (reg je). Jel on razmisljao o tome da nije cbet flop i zato bi bilo std da mu maknem flush iz rangea.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (06-03-2013 00:16:41)

00

Re: TP vs c/r turn

Ma ovaj drugi hand, c/rr na riveru je retardiran....iako shvačam sto je on planirao....sve su male karte, moguce skale, on zna da ce ga igraci ovdje blufat gro gro puta....pa se nada da ces foldat tipa 9x hand ili totalni bluf. Ti si imao boju, to nikad nebi smio foldat u ovoj situaciji, čak ni razmišljat o foldanju. ( ako dovljno često napadaš turn, nakon sto on odigra tako pasivno na ovakvom boardu )
club  club

Zadnji popravljao GurajBagere (06-03-2013 12:24:37)

00

Re: TP vs c/r turn

...

Zadnji popravljao whitewalk3r (06-03-2013 12:50:36)

00

Re: TP vs c/r turn

Pa o tome govorim.....kako je išla akcija...ja tu nebi nikada fold. Ako tu foldaš FD, to znači da igraš krivo turn i river...tj  ne betas dovoljno agro, ali opet da si prepasivan zašto bi lik radio c/rr pa onda bi betao jer zna da češ prečesto check na riveru.
Ako si pak preagro, onda te c/rr čisto jer očekuje da češ dosta često imat bluf i da te može reblufat.
Ili još bolje pitanje ako ovdje foldaš FD, što onda uopče callaš? ako te tako lako mogu izbacit iz handa...to je velki leak. Onda rađe check, SD na riveru i gg.  club  club

00

Re: TP vs c/r turn

GurajBagere napisao:

ako dovljno često napadaš turn, nakon sto on odigra tako pasivno na ovakvom boardu

Pa i neidem u akcije tu na turnu prečesto jer većina mojeg rangea će sadržavati broadwaye, PP, a od 9x handova A9/9T/89 s tim da nekad to 3betam, ovisno o situaciji... dakle ne volim ić u random bet turn, bet river pa šta bude... Računam i da on ima nekakav SD value pošto je cb flop.

00

Re: TP vs c/r turn

@GurajBagere ak si odgovaro na moj post, sorry sto sam ga obriso. zajebo sam se u startu, mislio sam da je hero rejzao PF.
ovako, kad vilian kao pf rejzer checkira tt flop, rijetko kad ima flush na riveru. sigurno da je moguce i rejz mu je nezgodan jel nista drugo osim flusha ne rejza ali nevjerujem da bi foldao bas zbog njegovog lajna do rivera.

Zadnji popravljao whitewalk3r (06-03-2013 13:19:59)

00

Re: TP vs c/r turn

GurajBagere napisao:

Ti si imao boju, to nikad nebi smio foldat u ovoj situaciji, čak ni razmišljat o foldanju.

Zbunili su me postovi i vidim da nisam na sve odgovorio...

Da sam imao 9x, razmišljao bi na riveru jednako dugo kao i da imam flush (i vjerojatno callao). Mislim da je u ovom spotu 9x = flush. Jedini hand koji bi mozda nekako imao smisla je 77, ali i ako to cb na flopu (sto ne vjerujem) siguran sam da ce cesto betat turn, a i ne vjerujem da ce raise river vec ce samo call. Ugl. on je tu skroz polariziran na flush ili bluff i zato mislim da to što imam flush ne igra preveliku ulogu...

GurajBagere napisao:

Pa o tome govorim.....kako je išla akcija...ja tu nebi nikada fold. Ako tu foldaš FD, to znači da igraš krivo turn i river...tj  ne betas dovoljno agro, ali opet da si prepasivan zašto bi lik radio c/rr pa onda bi betao jer zna da češ prečesto check na riveru.
Ako si pak preagro, onda te c/rr čisto jer očekuje da češ dosta često imat bluf i da te može reblufat.
Ili još bolje pitanje ako ovdje foldaš FD, što onda uopče callaš? ako te tako lako mogu izbacit iz handa...to je velki leak. Onda rađe check, SD na riveru i gg.  club  club

Neznam sad jel ovo respond na moj post ili whitewalkerov zbrisani (kojeg nisam vidio btw pa neznam sta je pisalo).

00

Re: TP vs c/r turn

OK, to ima smisla, ako znaš da ima tako polariziran range.
Ali opet, zar nema onda više smisla, ako već misliš nekada callat a nekada foldat da callas sa flushevima, a foldas 1 par.
club  club

00

Re: TP vs c/r turn

GurajBagere napisao:

OK, to ima smisla, ako znaš da ima tako polariziran range.

Pa s obzirom kako je odigrao ili ima neku vrstu nutsa ili bluffa.

GurajBagere napisao:

Ali opet, zar nema onda više smisla, ako već misliš nekada callat a nekada foldat da callas sa flushevima, a foldas 1 par.
club  club

Nema tu da nekad mislim, a nekad ne mislim callat... jednostavno ovisi o situaciji i kako je odigrano.

00