Tema: Par problema

evo mene s par problema big_smile

1. kad sam se upoznao s pokerom prije jedno 2 godine nisam imao pojma ni što je rake(back), a kamoli affiliate i sl. tada sam samo htio isprobati holdem pa sam poskidao i regao se na dosta poker kuća samo kako bih igrao freerollove. to je sad "problem" zato što sam na nekima od siteova napravio kakav takav bankroll i kad igram ne dobivam nikakav rakeback. bio sam na par stranica (jel se smije reklamirati?) koje pričaju kako možda mogu naknadno na postojeći acc dobiti rakeback. jel to provedivo?

2. isto tako sam otvorio i MB račun u kunama i sad ne mogu promijeniti valutu, a ovdje sam pročitao da je zapravo značajno uskraćivanje kod konverzije valuta prilikom isplata. koliko je to problem? ako i nije problem, kakav bih račun trebao otvoriti u banci ako mi je MB račun u kunama???

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: Par problema

1. moguče je. Samo reci gdje bi htio igrati.

2. Mislim da na tekući nemožeš isplačivati, jedino na devizni, a on nemoze biti u kunama. Najbolje ti je onda da direkt na devizni isplačuješ ili šalješ nekome, a on tebi uplati na tekući.

00

Re: Par problema

2. isto tako sam otvorio i MB račun u kunama i sad ne mogu promijeniti valutu, a ovdje sam pročitao da je zapravo značajno uskraćivanje kod konverzije valuta prilikom isplata. koliko je to problem? ako i nije problem, kakav bih račun trebao otvoriti u banci ako mi je MB račun u kunama???

Ja sam prije nesto vise od godine zatvorio svoj MB u kunama i otvorio u €....ima neka sitna procedura ali nista komplicirano....mislim da moras samo pricekati odreden broj dana nakon zatvaranja racuna do otvaranja novog u novoj valuti! Ali najjednostavnije je otvoriti devizni u banci(barem je meni tako)

00

4

Re: Par problema

roba59 napisao:

1. moguče je. Samo reci gdje bi htio igrati.

2. Mislim da na tekući nemožeš isplačivati, jedino na devizni, a on nemoze biti u kunama. Najbolje ti je onda da direkt na devizni isplačuješ ili šalješ nekome, a on tebi uplati na tekući.


full tilt sad najčešće igram. imam i neku lovu na unibetu, ali nekako se premišljam da sve prebacim na jedan site...

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: Par problema

roba59 napisao:

1. moguče je. Samo reci gdje bi htio igrati.

Ako je ikako moguće -  i ja imam isti problem na full tiltu. Reg. sam se za kickback prije kojih godinu dana, a sad su me popalili s onim free 100$ bonusom kojeg sam riješio pa mi je glupo bacati dalje novce bez RB. Bilo bi super da možete to riješiti da imamo koristi ja i vi...

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Par problema

Ovako, što se tiče full tilta, možete poslati mail na <affiliates@fulltiltpoker.com> i pitati za rakeback. Ako ste se već registrirali preko nekog affiliatea najvjerojatnije ništa od rakebacka. Evo odgovor koji sam ja dobio:

Hi,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Unfortunately, we’re unable to offer rakeback to you, as Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players.

While we try to accommodate players to receive rakeback through affiliates, you were referred to Full Tilt Poker initially by an affiliate who does not offer rakeback. As we can’t switch your account to another affiliate or open a second account for you, you will not be eligible to receive rakeback in the future.

We apologize for the inconvenience and hope that you will continue enjoy playing with us.

If you have any further questions, please contact us at support@fulltiltpoker.com

Sincerely,

Full Tilt Poker

00

Re: Par problema

ja san davno otvorija svoj acc na tiltu, al direktno sa stranice, bez affiliatea. kad san tija radit depozit, kontaktira san ih, reka da nisan otvorija priko nikoga i jel mogu nekako rjesit za rb. uputili su me na jedan sajt s kojim surađuju, i preko njih sam dobija rb na postojeci acc.

ako ste vec otvarali preko nekoga, necete moc dobit rb preko nekog drugog. radje napravi novi acc na mamu/tatu/brata/sestru/itd preko sajta koji nudi rb.

to je jedino rjesenje

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Par problema

Što se tiče full tilta, može se napraviti još jedan account na sebe, oni neće to provjeravat. Samo se nemojte više logirat na stari account i problem riješen. Znam dosta igrača koji su tako napravili i nemaju nikakvih problema.

@cosmo
Ako bi želio na neku drugu sobu kontaktiraj me na PM kad odlučiš koju i pokušat ćemo nešto srediti.

00

Re: Par problema

roba59 napisao:

Što se tiče full tilta, može se napraviti još jedan account na sebe, oni neće to provjeravat. Samo se nemojte više logirat na stari account i problem riješen. Znam dosta igrača koji su tako napravili i nemaju nikakvih problema.

@cosmo
Ako bi želio na neku drugu sobu kontaktiraj me na PM kad odlučiš koju i pokušat ćemo nešto srediti.

Kaj su otvarali na isti email i iste podatke. Ja bi to napravio al sam vec uplacivao direkr s kartice, a strah me da mi ne zapljene sve pare

00

10

Re: Par problema

različiti mail mora biti jer automatski neće te prihvatiti. Pare ti nikako neće zapljeniti, mogu ti zatvoriti account, ali pare će ti vratiti.

00

11

Re: Par problema

Renatto888 napisao:

2. isto tako sam otvorio i MB račun u kunama i sad ne mogu promijeniti valutu, a ovdje sam pročitao da je zapravo značajno uskraćivanje kod konverzije valuta prilikom isplata. koliko je to problem? ako i nije problem, kakav bih račun trebao otvoriti u banci ako mi je MB račun u kunama???

Ja sam prije nesto vise od godine zatvorio svoj MB u kunama i otvorio u €....ima neka sitna procedura ali nista komplicirano....mislim da moras samo pricekati odreden broj dana nakon zatvaranja racuna do otvaranja novog u novoj valuti! Ali najjednostavnije je otvoriti devizni u banci(barem je meni tako)

evo ja sad zatvorio. trentuno mi ne treba pa onda budem otvorio u € novi kroz nekih tjedan dana...

a i poslao sam mail tiltu pa ćemo vidjeti što dalje.

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

12

Re: Par problema

cosmo napisao:

a i poslao sam mail tiltu pa ćemo vidjeti što dalje.

Nisi trebao slati jer ćeš dobiti isti odgovor kao i salemental.

00

13

Re: Par problema

roba59 napisao:

Što se tiče full tilta, može se napraviti još jedan account na sebe, oni neće to provjeravat. Samo se nemojte više logirat na stari account i problem riješen. Znam dosta igrača koji su tako napravili i nemaju nikakvih problema.

@cosmo
Ako bi želio na neku drugu sobu kontaktiraj me na PM kad odlučiš koju i pokušat ćemo nešto srediti.

Ja sam ovo prije napravio, otvorio novi acc na sebe sa razlicitim mailom i razlicitim mailom sa MB-a i sve je bilo super do prve isplate kad su mi blokirali acc, ali su mi poslali pare na stari.

00

14

Re: Par problema

mile88 napisao:
roba59 napisao:

Što se tiče full tilta, može se napraviti još jedan account na sebe, oni neće to provjeravat. Samo se nemojte više logirat na stari account i problem riješen. Znam dosta igrača koji su tako napravili i nemaju nikakvih problema.

@cosmo
Ako bi želio na neku drugu sobu kontaktiraj me na PM kad odlučiš koju i pokušat ćemo nešto srediti.

Ja sam ovo prije napravio, otvorio novi acc na sebe sa razlicitim mailom i razlicitim mailom sa MB-a i sve je bilo super do prve isplate kad su mi blokirali acc, ali su mi poslali pare na stari.

Hmmm....

Onda bolje na nekog otvoriti.

00

Re: Par problema

Ako se niste prijavili na Full Tilt preko nekoga, tj. bez ikakvog affiliatea, posaljite mail rakebackpros (ne znam tocno mail, sorry, treba pogledat na nj. stranici) i dobit cete rakeback.

Frend je na taj nacin dobio

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

16

Re: Par problema

cosmo napisao:
Renatto888 napisao:

2. isto tako sam otvorio i MB račun u kunama i sad ne mogu promijeniti valutu, a ovdje sam pročitao da je zapravo značajno uskraćivanje kod konverzije valuta prilikom isplata. koliko je to problem? ako i nije problem, kakav bih račun trebao otvoriti u banci ako mi je MB račun u kunama???

Ja sam prije nesto vise od godine zatvorio svoj MB u kunama i otvorio u €....ima neka sitna procedura ali nista komplicirano....mislim da moras samo pricekati odreden broj dana nakon zatvaranja racuna do otvaranja novog u novoj valuti! Ali najjednostavnije je otvoriti devizni u banci(barem je meni tako)

evo ja sad zatvorio. trentuno mi ne treba pa onda budem otvorio u € novi kroz nekih tjedan dana...

sad mi je palo nešto drugo na pamet...
bio sam povlačio novce s unibeta na taj stari MB račun. ako otvorim novi acc na MB na istu e-mail adresu, hoću li moći odmah povlačiti na taj novi račun s unibeta ili ću opet morati prvo s tog računa uplatiti na unibet da bi ga on prihvatio?
jel uopće moguće otvarati MB račun na istu mail adresu kao i prethodni (zatvoreni) MB račun?

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: Par problema

cosmo napisao:
cosmo napisao:
Renatto888 napisao:

2. isto tako sam otvorio i MB račun u kunama i sad ne mogu promijeniti valutu, a ovdje sam pročitao da je zapravo značajno uskraćivanje kod konverzije valuta prilikom isplata. koliko je to problem? ako i nije problem, kakav bih račun trebao otvoriti u banci ako mi je MB račun u kunama???

Ja sam prije nesto vise od godine zatvorio svoj MB u kunama i otvorio u €....ima neka sitna procedura ali nista komplicirano....mislim da moras samo pricekati odreden broj dana nakon zatvaranja racuna do otvaranja novog u novoj valuti! Ali najjednostavnije je otvoriti devizni u banci(barem je meni tako)

evo ja sad zatvorio. trentuno mi ne treba pa onda budem otvorio u € novi kroz nekih tjedan dana...

sad mi je palo nešto drugo na pamet...
bio sam povlačio novce s unibeta na taj stari MB račun. ako otvorim novi acc na MB na istu e-mail adresu, hoću li moći odmah povlačiti na taj novi račun s unibeta ili ću opet morati prvo s tog računa uplatiti na unibet da bi ga on prihvatio?
jel uopće moguće otvarati MB račun na istu mail adresu kao i prethodni (zatvoreni) MB račun?

Koliko se sjecam ja sam svoj opet bio prijavio na istom e-mailu kao i stari!

00