Tema: Hand ..pitanje oko turna

Imam 60 handova o villain..vpip  mu je 40..iako to ne govori puno

Hero CO bet to 30 J club T heart , villain rr 95 kao BB, Hero call.

(pot 195)
flop: A diamond 9 club Q club

villain bets 140, hero call

(pot 475)
turn: K club

villain bet 100, hero rr 365, villain  AI for 1100

(pot 1865) 735 treba callat

Da li je greška na turnu rr, mislim kako je odigrano moram shove.

Zadnji popravljao GurajBagere (06-03-2013 11:59:03)

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

Ja bi vjerojatno samo call, ali mi se ok čini. Pošto je većina velikih trefova vani nebi se previše flusha bojao, a pošto Ac nije vani moguće da ga on ima pa se stacka.

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

Samo VPIP imaš od statsa?
Stavio si hand u srednji limiti... Zašto? Jel to turnir? Jel full ring ili 6max?

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

fold pre. s obzirom na info neznas nista o njemu i stoga neznas nista o 3bet rangeu i vjerovatno je vise tight ovdje jer on isto tako nema puno infoa o tebi. mislim da ces se vise s ovim handom u ovo situaciji uvuc u nevolje nego izvuc value kad hittas boga i isusa

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

Sry što nisam sve detalje ispisao, imam više statsa ali ih ne ispusje hem ako nemam barem 10 hadnova o njemu u toj situaciji....
Igra je cash, 6 handed.

Malo sam razmišljao o tome...uglavnom, što on može imati....recimo da ima tight range, tu je 99+, ATs+,AJ+
ne može imat A club K club ,  A club Q club ,  A club J club  ni A club 9 club , jedino može imat A club T club
to je jedini hand od kojeg sam mrtav.
A opet ima gro hadnova sa kojima on ide all in tipa A club Q heart , u principu bilo koji A club ,onda AK, AA, KK,QQ,mozda AQ...a protiv toga ja imam 72% Eq...molim vas da me ispravite ako je matematika kriva.

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

Slažem se da sam trebao vjerojatno fold na PFu, ali ono....dosta smo deep a imam i poziciju pa.

Sada ako uzmemo da je on loose,opet nije 3 betao sa T club 8 club , možda neki divlji igrač bi 3betao 8 club 7 club , ali tada imam žive outse na riveru. A i tako loose ce cesto imam JT isto kao i ja ali bet  club  pa sam na freerolu.
Što više razmišljam o ovom hand, all in mi izlgeda sve bolje.

00

Re: Hand ..pitanje oko turna

Nebi ja isključio sjutane(cc u ovom slučaju) (semi)konektore  iz njegovog rangea... mislim da često i to 3beta PF, ali mislim da to dosta ovisi o tome kako tebe vidi. Također, zaboravio sam napisat da je meni ovo isto fold PF. Rađe bi callao sa sjutanim TJ jer ipak mogućnost FD-a daje više manevra postflop.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (06-03-2013 13:11:48)

00