Tema: speed nl20

nemam info o igracima jer nisam jos slozil hm
http://weaktight.com/5595759
kaj napravit

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: speed nl20

A fold valjda, beatamo jedino 56, suludo bi bilo da as played ide raizat neki draw ili da ima druge value handove u rangeu koje beatamo. Od drawova jedino As4s može imati, a protiv njega smo lagani favorit.
Evo čak sam stovao, bez fisha kojeg sam zanemario jer nije full stack i svejedno je kad i ako on calla, te smo uvijek bolji od njega, oko 0 EV smo (a to bi isto bilo preoptimistično pretpostavljat).

Board: 5s 6s 3c
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     38.848%      37.74%     01.10%               5605           164.00   { 3h3s }
Hand 1:     61.152%      60.05%     01.10%               8917           164.00   { 66-55, As7s, As4s, 74s, 65s }

Zadnji popravljao Rear_Admiral (10-03-2013 05:52:08)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: speed nl20

Rear_Admiral napisao:

suludo bi bilo da as played ide raizat neki draw ili da ima druge value handove u rangeu koje beatamo

Zašto? Pa tebe želi izbaciti (i često ćeš foldati), a protiv ribe može rejzati i slabije. Nezna on da ti imaš set. Može imat tu bilo koji draw. Tako da ne foldam to.

00

Re: speed nl20

Foldam.

00

Re: speed nl20

roba je najbolje predvidil situaciju
http://weaktight.com/5595759
ocekival sam da jedan bar na drawu nikako obojica stiltalo me dok sam videl tolko actiona poslje mene jer sam prije toga imal par coolera tak da sam zapravo timeoutal jer sam otisel od kompa
htel sam foldati jer sam ocekival bar jednog set il 2 para pa mi je izgledalo da bi isel gemblati da sam gural.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: speed nl20

A nebre baš imati bilo koji draw. Ne bih rekao da je neki veliki +EV call ako uopće je, još je i UTG poslije njega bio tak da mora se i njega u neku ruku bojati, tolko je toga protiv da on rejza bilo koji draw. A protiv comboa smo 6:4.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: speed nl20

UTG najčešće folda. Misliš da će tu c/r set? Overpar nakon ove akcije mora foldat.
Kaj on radi tu s A high drawowima? Kaj radi s KQs?

00

Re: speed nl20

Ne znam, možda previše respecta dajem za taj limit, jer ako raiza K4 onda radi svakakve pizdarije. Tak da nebitno, ako ne znaš kaj bi onda callaj i vidi s cim se stackaju, neki bolji igrači imaju po meni samo handove koje sam stoveao, ali takvi su rijetki valjda na nižim limitima.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: speed nl20

Po meni je rerejz tu s drawom dobar play, tak da neznam kaj pričaš...

00

Re: speed nl20

Pa s drawom očekuješ da si max flip protiv fisha, kak to može biti dobro kad je još betor tu koji te mora zabrinjavati?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: speed nl20

Flip je super je imaš dead money (1,8$ + 1,35$), a flipaš za 9$. Nekad ćeš i biti ahead kad fish uđe s nekim str8 drawom.
A ti (prvi betor) moraš foldati skoro sve (sve osim setova, a čak i to želiš foldati).

00