Tema: Hud Zoom

Pozdrav, zanima me koji hud koristite za Pokerstars Zoom nl25 i 50. tj. koji statsi su vam bitni posto nemamo bas sve info. o igracima po streetovima.
Hvala.

Ne radim nigdje, i čuvam taj posao smile
00

Re: Hud Zoom

nemam nešto previše statsa i ništa extra detaljno:

vpip/pfr/agg
3bet/f to 3bet/4bet
flop cbet/fold to flop cbet/steal

00

Re: Hud Zoom

Genralno kako koristis overall stat agression na zoomu?
Nisam inace obracao paznju na njega na zoomu, a i dugo sam izbivao iz online pokera....pa malo remindera ne skodi.

Ps. ovo je moj zoom hud
vpp/pfr/3b
Stl btn-sb
ftcb flop-turn/ f3b
cb/ft4b

Ne radim nigdje, i čuvam taj posao smile
00

Re: Hud Zoom

A gle, da ti budem iskren, uopće ne gledam agg factor po streetovima, gledam jedino overall agg. Preflop statsi su mi najbitniji(vpip/pfr/3bet, fold to 3bet, 4bet), a postflop odluke donosim obzirom na sizing,timinge, board itd... Jedino što mi je bitno postflop je cbet, fold to cbet...i agg, al samo overall, pa se ovisno o boardu na temelju toga prilagodim agresivnijem ili pasivnijem igraču.

Fold to 4bet nemam potrebe imat u statsima. Mislim ono, kolko ti se dogodi da neko calla 4bet? Mislim, il će foldat il će shipat(ili ima nuts  ak calla big_smile ),a ti il ćeš imat il nećeš imat hand kad shipa. Meni je tu puno bitniji 3bet stats. Ako otvorim npr CO i 3beta me lik koji ima 3bet preko 8, još ako imam blokera nekog, 4betat ću ga svaki put dok mi ne počne shipat. (ovo zadnje je čisto komentar apropo toga zašto mi 4bet stats nije važan)

Zadnji popravljao WHOS THAT PRO (15-03-2013 15:19:35)

00