Re: Projekt "hit to win"

nisan dosta dugo update projekt, sad imam nesto vremena , dosadno mi pa eto da napisen nesto ...
stake je zavrsio prije nekih tjedan dana sa pozitivnim ishodom  big_smile  al bilo je dosta gadno heh, igra san na dosta stranica...
napisat cu samo kratak sadrzaj   krenija sa 300$ nl10 pa poslije se prebacija na plo u cemu sam bio fish ( nije ni da sam sad doktor profesor ) igralo se na starsima, ftp, svakavim jazavastim stranicama dok nisan krenija igrati na paddyu (ipoker) , bilo je sve ok lagani plus i onda jednog dana.. btw stop loss mi je bio  7bi zdonka sam sigurno oko 20bi na plo 10 ( roll mi je bio skoro 1k) i ja budaletina upalija onaj rulet i u nekih sat vremena zdonka sve , popusija kutiju cigareta i good night... probudija se ujutro , nije san hheheh omg stejker salje na fb wtf 16 centi na acc , svi zovu na sve strane jer san zdonka oko 6 ujutro i nije bilo nikoga zivoga da se izjadan pa sam sla poruke zovi hitno umiren i slicno hehehe a probudija se tek oko 2-3 popodne  lol 
izracuna sa stejkerom da je njegov dio bio 550$, a no moneyy  in da haus , tek placa za 10-ak dana... i eto stejker zrtvova jos 200$ ( nezna se ko je ludi od nas dvojice hihih) i u nekih mjesec dana na 1k+ roll.. ima odlican deal na jednoj fishy stranici , i jbg zaposlija se za 4$/h i prekinija stejk jer nemoguce raditi i grindati dosta sati ...
od stejka mi ostalo 350$ i to poceja depositat na vise fishy siteova dealova  (svugdje neki euri, a skrill u dolarima pa zakidaju ko majmuni pri uplati i pri isplati ) , sad sam si cak i nasa neki main sajt za igru , al ostalo mi na ovim drugim sajtovima pa 30-40$ jer je min cashout 50 baxxa a nemam bas vrimena za grindati na tim sajtovima,  cak bi nekoga i stejka sa tim al su mi nekako premalo rollovi za stejk  hmm  ...
rjesija san faks  (tj osta jos samo zavrsni rad) , sredija se setup , lap+monitor plus komp ako nesto zasteka , preselija se u stan sa curom i tako... auto slusa, sve na svom mjestu heheh..
ekipa, gl , posta bi i neki graf al moji siteovi ne podrzavaju trackere heheh
byeee

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
30