Tema: fold kk pre? nl200 rush

utg 26/21 reg, hero 22/18 reg, sb 18/0 na 10 handova i igra samo 1 stol

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $1
Big Blind: $2

BTN (mpuskad3) ($748.3)
SB ($532.8)
BB ($200)
UTG ($297.65)
MP ($877.7)
CO ($198)

Dealt to BTN (mpuskad3)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KC.png

Preflop: (Pot is: $3)

UTG raises to $6, MP & CO fold, BTN (mpuskad3) calls $6, SB raises to $26, BB folds, UTG raises to $58, BTN (mpuskad3) calls $52, SB raises to $532.8 (All-In), UTG & BTN (mpuskad3) fold

                                                                     
Total Pot: $650.8

Winners:
SB wins $650.8

Zadnji popravljao paziteDace (30-03-2013 23:21:29)

01

Re: fold kk pre? nl200 rush

Dobro si foldao. Ne vjerujem da pasivni tight fishevi (ovaj mi barem tako izgleda na 10 ruku) tako guraju QQ ili AK. S tim da i UTG ima premium hand pa često ima blokere za njegov QQ (ili ima AA), a ti imaš blokere za AK.

Da ste do 150 bb deep, još bi nekako našao call, al ovako teško.

00

Re: fold kk pre? nl200 rush

Ok mi se čini fold. Također, s obzirom da si kolkotolko deep sa UTG, rađe sam za 3bet PF.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (31-03-2013 02:51:27)

10

Re: fold kk pre? nl200 rush

za mene je 10 handova premali sample da foldan kk preflop, makar i 250bb deep
http://img829.imageshack.us/img829/1372/n08np.gif

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

Re: fold kk pre? nl200 rush

kamikaza11 napisao:

za mene je 10 handova premali sample da foldan kk preflop, makar i 250bb deep

Ne igraš samo protiv tog jednog igrača.

00

Re: fold kk pre? nl200 rush

utg je bacija preflop i ostaje nam samo ovaj lik na sb

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

Re: fold kk pre? nl200 rush

Gle fakat, ja sam krivo skužio hand.
Ali i dalje stoji da UTG koji je foldao je foldao ili AK ili QQ (najčešće) pa to smanjuje njegove kombinacije tih handova. Ali sad sam 50-50 za fold ili call... Ima dosta dead moneya nutra, a i može imati slabije.

Mislio sam da smo trojica još u potu. Onda bi češće jedan od njih imao AA.

00

Re: fold kk pre? nl200 rush

kamikaza11 napisao:

za mene je 10 handova premali sample da foldan kk preflop, makar i 250bb deep

Neznam koliko handova imaš u svojoj poker karijeri, ali prilično sam siguran da si (ok, ako ne ti, onda sigurno većina ekipe) u ovakvim deep potovima u sličnoj situaciji (ako si se uopće našao u njima) uglavnom gledao AA kad si se zastackao... puno češće nego JJ-QQ/AK.

Koliko deep moraš bit da foldaš KK?

Zadnji popravljao AlphaScorpii (01-04-2013 01:20:41)

00

Re: fold kk pre? nl200 rush

ovisi o playeru ( koliko handova imam na njemu, koliko 3,4,5beta, koliko folda na 4,5bet)
100-150bb KK ne foldam
200+bb bi možda folda ako 4beta preflop manje od 3-4%, al i to možda, sve ovisi o igracu protiv kojeg igram

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

Re: fold kk pre? nl200 rush

kamikaza1 napisao:

200+bb bi možda folda ako 4beta preflop manje od 3-4%, al i to možda, sve ovisi o igracu protiv kojeg igram

Mislim da je situacija dosta bitnija od samog postotka 4bet.

00

11

Re: fold kk pre? nl200 rush

AlphaScorpii napisao:

Mislim da je situacija dosta bitnija od samog postotka 4bet.

+1

Al ovdje smo mi underrepali hand i SB tu može gurati AK jer mi ćemo tu često foldati, a za 150bb mu je ok tako zgurati AK.

00

Re: fold kk pre? nl200 rush

roba59 napisao:

Al ovdje smo mi underrepali hand i SB tu može gurati AK jer mi ćemo tu često foldati, a za 150bb mu je ok tako zgurati AK.

Što se našeg underrepanja tiče, meni je ovaj spot podijeljen na 2 glavne akcije:

- Callamo PF raisera (tu smo underrepali hand)
- Callamo UTG-ov 4bet nakon što je SB SQZ-ao (po meni ovdje nismo underrepali hand jer je prilično jasno da smo na QQ+/AK... ugl. na nekom slowplayanom monsteru jer ovo nikako nije standard play i mislim da će većina igrača zaključiti da imamo nekakav premium)... realno nikad ovdje nećemo callati JJ/AQ i mislim da je većina igrača tog svjesna (ili im ja dajem previše respekta)

Zadnji popravljao AlphaScorpii (01-04-2013 13:04:19)

00

13

Re: fold kk pre? nl200 rush

Da, ali ak mi imamo samo 10 handova na njemu, onda i on ima samo tolko na nama, pa nemoze znati dal smo fish ili reg koji kuzi. A i moze nas izbaciti s AK i QQ.

00