Tema: Poštovanje!

Pozdrav svima,već sam prije imao račun ovdje ali sam zaboravio pass pa evo me opet.Imam jedno pitanje za početak; kada hoću uplatiti prvi polog na Fulltiltu kakvi su tamo bonusi? Znam da sada ima na pokerstarsu za 20 dolara da se dobije jos 20,ali ne znam kakvi su na fulltiltu pa ako mi moze netko reci?

00

2

Re: Poštovanje!

http://www.fulltiltpoker.com/

10

Re: Poštovanje!

kao da sam znao da ce mi netko samo zalijepit ovaj link i ono kao nije me briga.Pa naravno da sam provjerio prvo na toj stranici i procitao sam ali mi nije jasno pa ako mi moze netko na hrvatski objasniti u kratkim crtama kako i sta,jer znam da oni uvijek malo iskrive istinu u vezi bonusa...

00

Re: Poštovanje!

Kaj ti nije jasno? Pitaj specifično pa ti odgovorimo...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

5

Re: Poštovanje!

Nista ti oni ne skrivaju...ali normalno da ti nece dati samo tako pare samo zato jer si uplatio...Znaci,koliko uplatis toliko ti jos oni daju,samo sto ne dobijes odmah novce nego moras odraditi odredjeni rake da bi ih dobio.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Poštovanje!

Koliki je tamo minimalni polog? Recimo da je 10 dolara,i znaci ja uplatim prva 3 puta 10 dolara i svaki put ce mi se uduplati tih 10 dolara,eto ovako sam ja shvatio,sad me ispravite...
Edit: Bile koliki je minimalni rake koji moram ostaviti

Zadnji popravljao IgorBoss145 (02-04-2013 16:51:46)

00

Re: Poštovanje!

IgorBoss145 napisao:

Koliki je tamo minimalni polog? Recimo da je 10 dolara,i znaci ja uplatim prva 3 puta 10 dolara i svaki put ce mi se uduplati tih 10 dolara,eto ovako sam ja shvatio,sad me ispravite...
Edit: Bile koliki je minimalni rake koji moram ostaviti

zove se first deposit bonus...dakle samo na 1. uplatu ti ide bonus up to prve 3 uplate   tongue  tongue  tongue

što se rejka tiče, ako se ne varam, za 10$ da bi dobio, moraš rejkati 25$, pa si prema tome možeš dalje računati.

Zadnji popravljao WHOS THAT PRO (02-04-2013 17:59:44)

00

8

Re: Poštovanje!

WHOS THAT PRO napisao:
IgorBoss145 napisao:

Koliki je tamo minimalni polog? Recimo da je 10 dolara,i znaci ja uplatim prva 3 puta 10 dolara i svaki put ce mi se uduplati tih 10 dolara,eto ovako sam ja shvatio,sad me ispravite...
Edit: Bile koliki je minimalni rake koji moram ostaviti

zove se first deposit bonus...dakle samo na 1. uplatu ti ide bonus

što se rejka tiče, ako se ne varam, za 10$ da bi dobio, moraš rejkati 25$, pa si prema tome možeš dalje računati.

Complete up to three deposits within 60 days and we’ll match each deposit with a 100% bonus, worth up to a total of $600. Your 100% First Deposit Bonus will be available to you immediately on completion of your initial deposit and you can start earning it right away.

00

Re: Poštovanje!

OK hvala na odgovorima,samo me jos zanima jel mogu prebacivati novce s fulltilta na pokerstars? i mogu li fpp bodove slati s fulltilta na ps?

00

10

Re: Poštovanje!

Novce mozes, a bodove normalno da ne...

00

Re: Poštovanje!

ok

00