Tema: Praćenje vlastite produktivnosti

Bok ljudi,

Evo da se predstavim. Zovem se Saša i dolazim iz istarskog Novigrada, ali kako studiram u Rijeci moglo bi se reći da me i nema puno u Istri big_smile . Kako sam ubo dobar stan na Korzu niti mi ne pada na pamet ići ikamo wink . Imam 23 godine i uskoro(za dva tjedna) postati prvostupnik informatike(bar se nadam smile ).

Ozbiljno sam se počeo baviti pokerom(čitati i proučavati) prije 3 godine kada sam postao samostalan nakon što sam sjebao prvu godinu faksa. Ujutro-popodne redovni faks, ujutro-popodne-noć posao(sve moguće smjene), cura, sve je to bilo dio mog života tako vremena za poker baš i nije bilo previše. Ono što će možda zvučiti ne vjerojatno je da prije nego sam jučer došao nikad u životu nisam na hrvatskom razgovarao o pokeru. Jako mi je ne prirodno, ali zato sam tu da promjenim.  Ovaj blog biti će primarno namijenjen trackanju moje dnevne produktivnosti od kada i službeno postanem pro.

Odrastao sam na Pokerstrategy gdje sam dogurao do voluntery(dobrovoljni) hand judge(sudac za ruke), ali nažalost smo se poriječkali pa sam dobio otkaz(jebao sam im mater javno iako sam bio dio tima jer se nisam slagao s njihovom odlukom). Kako god, preselio sam se na BestPokerCoaching,   kod po mom skromnom mišljenju jednom od najboljih trenera današnjice Gordon Gekko-a gdje također imam blog i gdje sam redovno aktivan. Veliki sam fan njegovog pristupa pokeru i nadam se da ću njegov pristup uspješno i primjeniti.

U ožujku sam odigrao skoro 200 000 ruku kako bi zaradio 9500$ od RakeBack-a(preko 100% RB) kako bi se sada mogao posvetiti primarno na kvalitetu svoje igre bez da razmišljam o svojoj financijskoj situaciji.  Iako imam roll za NL100 6max odlučio sam ostati na NL50 kako bi se posvetio svojoj HU igri s kojom nisam zadovoljan. Istina je da sam ubo i dobru priliku s obzirom da sam našao NL600-NL1k HU trenera i to kao coaching for profits sistemu. Osim njega imam svog redovnog 6max coach-a kao i trenera za produktivnost(nisam baš očaran njime). Moja osobna filozofija je da se financije pokrivaju Rakeback-om, a winnings-i(dobit) uvijek ostaje dio BR(Bankroll-a, banka).

Šta još reći?? Hmm... smatram sebe vrlo kompetentim kad su u pitanju poker sobe i promocije vezane uz njih s obzirom da od tih stvari i spoznaja podmirujem račune. Recimo, da mislim da će budućnost online poker soba biti u stilu PokerExe. Osim toga na primjer ne bi igrao više na Ongame mreži bez flat RakeBack deal od min 50%. Sve u svemu možete me pitati bilo što o bilo kojoj sobi i ja ću nastojati vam sve odgovoriti što naravno znam i pomoći u savjetovanju oko odabira stranice.

Svoje planove za skoro budućnost otkrititi ću kad bude vrijeme. Do tada ljudi vidmo se na forumima. Pozdrav!

150

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

pozdrav i dobrodošao

pa eto, ako si već takav stručnjak da te pitam koja je soba po tebi najbolja za 6-max cash, koja za SNG; a koja za MTT igru? smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

Prije svega ne kužim se u promet za SNG i MTT. Mene samo zanima cash igra, i to u svima formatima.
Ono što mislim da općenito ljudi griješe jest misliti koja je najbolja stranica općenito. To je pogrešno iz razloga što svaki igrač ima drugčije zahtjeve ili okolnosti pod kojim igra.  Recimo netko tko igra FR NL50 baš i nema puno izbora osim velike četvorke: Party, Stars, FullTilt ili Pacific. Naravno u peak time-u(najjače doba dana) možda će te i dobiti nekoliko stolova ako kombinirate iPoker, Revolution(koji će vas nakon nekog vremena početi razdvajati od ostatke riba, ''Fair Play' tehnologija), Ongame itd. HU s druge strane ne treba suditi po mom mišljenju što sam vidio po veličini sobe. I ultra male sobe mogu biti dobre za ovu vrstu igre.

6max je ono gdje treba gledati. Recimo ukoliko u godini dana ne mogu postati SuperNova ne bini igrao na Stars. Zašto? Jer jednostavno dobijete bolje ponude na drugim stranicama, a nitko mi ne može reći da field igrača na malim limitima može biti kriterij(NL2 je uvijek NL2).  Tako da bi recimo igračima koji imaju igraju male limite ili mali broj ruku mjesečno uvijek preporučio sobe sa flat RakeBack-om.  Zamislite koja bi razlika bila da ste na početku karijere dobivali 50%, a ne 7% preko neke VIP scheme. Lakše biste mogli kroz limite. A kamo li za Omahu. Bitno je zapamtiti da je rake zapravo naš novac, stoga želite što veći njegov povrat.

Ono što najviše ne volim čuti jest da netko kaže da može igrati na drugoj stranici zbog software-a. A ja jednostavno uvijek odgovaram jer igraš poker radi novca ili radi software-a?

P.S. Sve što sam napisao vrijedi samo za limite do NL100. Za veće ne znam.

30

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

dobrodošao i hvala na savjetima

00

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

HansTheGreat napisao:

Bok ljudi,

Evo da se predstavim. Zovem se Saša i dolazim iz istarskog Novigrada, ali kako studiram u Rijeci moglo bi se reći da me i nema puno u Istri big_smile . Kako sam ubo dobar stan na Korzu niti mi ne pada na pamet ići ikamo wink . Imam 23 godine i uskoro(za dva tjedna) postati prvostupnik informatike(bar se nadam smile ).

Ozbiljno sam se počeo baviti pokerom(čitati i proučavati) prije 3 godine kada sam postao samostalan nakon što sam sjebao prvu godinu faksa. Ujutro-popodne redovni faks, ujutro-popodne-noć posao(sve moguće smjene), cura, sve je to bilo dio mog života tako vremena za poker baš i nije bilo previše. Ono što će možda zvučiti ne vjerojatno je da prije nego sam jučer došao nikad u životu nisam na hrvatskom razgovarao o pokeru. Jako mi je ne prirodno, ali zato sam tu da promjenim.  Ovaj blog biti će primarno namijenjen trackanju moje dnevne produktivnosti od kada i službeno postanem pro.

Odrastao sam na Pokerstrategy gdje sam dogurao do voluntery(dobrovoljni) hand judge(sudac za ruke), ali nažalost smo se poriječkali pa sam dobio otkaz(jebao sam im mater javno iako sam bio dio tima jer se nisam slagao s njihovom odlukom). Kako god, preselio sam se na BestPokerCoaching,   kod po mom skromnom mišljenju jednom od najboljih trenera današnjice Gordon Gekko-a gdje također imam blog i gdje sam redovno aktivan. Veliki sam fan njegovog pristupa pokeru i nadam se da ću njegov pristup uspješno i primjeniti.

U ožujku sam odigrao skoro 200 000 ruku kako bi zaradio 9500$ od RakeBack-a(preko 100% RB) kako bi se sada mogao posvetiti primarno na kvalitetu svoje igre bez da razmišljam o svojoj financijskoj situaciji.  Iako imam roll za NL100 6max odlučio sam ostati na NL50 kako bi se posvetio svojoj HU igri s kojom nisam zadovoljan. Istina je da sam ubo i dobru priliku s obzirom da sam našao NL600-NL1k HU trenera i to kao coaching for profits sistemu. Osim njega imam svog redovnog 6max coach-a kao i trenera za produktivnost(nisam baš očaran njime). Moja osobna filozofija je da se financije pokrivaju Rakeback-om, a winnings-i(dobit) uvijek ostaje dio BR(Bankroll-a, banka).

Šta još reći?? Hmm... smatram sebe vrlo kompetentim kad su u pitanju poker sobe i promocije vezane uz njih s obzirom da od tih stvari i spoznaja podmirujem račune. Recimo, da mislim da će budućnost online poker soba biti u stilu PokerExe. Osim toga na primjer ne bi igrao više na Ongame mreži bez flat RakeBack deal od min 50%. Sve u svemu možete me pitati bilo što o bilo kojoj sobi i ja ću nastojati vam sve odgovoriti što naravno znam i pomoći u savjetovanju oko odabira stranice.

Svoje planove za skoro budućnost otkrititi ću kad bude vrijeme. Do tada ljudi vidmo se na forumima. Pozdrav!


Bok Saša, ja sam Marin iz Krka. Igram NL50 SH speed na WH trenutno. Član sam PS i jako volim Gordonov način na koji pristupa pokeru u cjelini. Volio bi da se čujemo i porazgovaramo malo, pogotovo o produktivnosti, imam vec dosta materijala na tu temu. Pošalji mi mail ako bi se htio povezat da izmijenimo mišljenja,info i sl. pa se možemo čut na skype. Pozz

pavlic.marin27@gmail.com

41

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

Bok ljudi,

Evo da se javim. Nisam bio aktivan u zadnje vrijeme jer sam imao nekoliko obaveza od kojih je danas završila najveća: postao sam prvostupnik informatike big_smile . Lijep osjećaj, ali opet postoje drugi prioriteti u mome životu trenutačno. Kako god, vjerojatno ću od sredine sljedećeg vikenda vrlo vjerojatno ovaj blog updatati češće jer počinje razdoblje u kojem se želim posvetiti svojoj igri. Vrlo se veselim tome i već sam kupio još nekoliko Gordon tečajeva, a moram još definitivno Flopzillu. Možda čak i Cardrunner EV Calculator ali o tom, potom. Kako god nadam se uspiješnoj suradnji zeleni žetonom s kojom ću ako vremena bude češće surađivati.

Iskreno imam i jednu lijepu priču za ispričati. smile
Upoznao sam na nekom engleskom forumu  studenta iz Zagreba. Dečko igra NL100 FR i mislio je promjeniti sobu. Posavjetovao sam ga da pređe na SH(ipak NL50) i predložio sobu sa najboljom promocijom na određenoj stranici(neću ništa navoditi s obzirom da onda vrlo vjerojatno kršim neka pravila na ovom forumu). Dečko je pri kraju svoje karantene i izgleda da će uskoro uživati u ljetu(ako se ništa neočekivano ne desi) sa otprilike 6 000$. Jako mi je drago za njega, ali on je i moja prva ''mušterija'' koja je poslušala moje upute i savjete i nadam se izdržao do kraja. S obzirom da znam koliko je to teško svaki dan igrati po +10h i još uletiti u nekakav downer, a svejedno svaki dan nastaviti iako ti se jednostavno poker gadi. Rigati se od pokera, želiš uzeti odmor od njega, ali jednostavno ne možeš. Moraš gurati iako ti je slabo i ne vidiš svjetlo na kraju tunela. Kao i meni i njemu je također sredina mjeseca bila najteža, ali kako se kaže ''najlakše je odustati''. Bravo Jurica i nadam se da ćemo uskoro se i zapiti nekom prilikom i prigodno proslaviti tvoj uspjeh! big_smile  tongue

40

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

Bok ljudi,

evo da se javim. Iskreno nisam baš bio aktivan ovdje iz razloga što moram priznati, malo mi je tlaka voditi blog još jedan blog i to još na hrvatskom. Jednostavno nisam navikao govoriti o pokeru i o svojim pokeraškim aktivnostima na našem jeziku. Ali mislim da ću svakako morati svraćati kako bi zapravo i vidio što se to na našoj sceni događa. Kako god htio bih prije svega reći da sam pročitao ovu knjigu http://bestpokercoaching.com/shop/produ … aire-mind/

Svakako fenomenalna knjiga. Jako, jako sažeta i jednostavno napisana do te mjere da ne treba ništa više dodati. Jednostavno sam oduševljen njome jer mi je zapravo pokazala koliko sam zapravo loš u mnogim pogledima kako postati uspiješan pokeraš, ako isključimo tehničku stranu.

Mislim da je možda i vrijeme da pokažem svoji prvi graf otkako sam ovdje. Iskreno trenutačno igram na Bwin-u, ali samo Fast Forward jer me sagregacija, vrlo, vrlo brzo ulovila tako da ako želim igrati sam ribama moram igrati taj ''brzi'' poker. Ono što se divim ljudi i ne razumijem jest činjenica da na tom NL50 FF u 3 ujutro ima 12 igrača od toga, ja, 1 fish-reg, 10 fisheva i to onih hard core koji jedva čekaju da vam predaju pare. Ito ne samo na Partyju nego dok sam igrao i na iPoker mreži primjetio sam da su naj juicy igre u ranim jutarnjim satima. Iskreno ne znam nikako ni zašto, ali tako je. Uvijek sam se čudio zašto taj jedan Nizozemac Nl100 i NL50 reg igra samo u tim satima, a stolova malo tongue  lol

Ali evo da ne duljim, ovo je moj NL50 HU i SH:

http://i43.tinypic.com/ab6yir.png

Dok kod vidite negativnu crvenu liniju to je HU jer HU nisam toliko dobar. Sve ostalo jer 6max. Iskreno trenutačno imam problema sa činjenicom da mi je W$SD pre, pre malen na Bwin-a. i to samo 41% što je žalosno. Jednostavno ima tu puno pre agresivnih i presiljenih blefova, i također vjerojatno pre loose Calldowna. Ali mi je zato super ultra drago ljudi imam napokon pozitivan WR iz SB big_smile .  Ali mi je zato CO WR premali. Eto to bi bilo to od mene. Posla imam pa se ljudi čujemo u neko dogledno vrijeme.

20

Re: Praćenje vlastite produktivnosti

dobro doša i sritno

next year at this time i will be milionar....a vrime je..