Tema: Trazim stake za nl5-10

Kao sto pise u naslovu trazim stake za nl5 ili nl10
Okusa san se na plo sta je neslavno zavrsilo, runna sam 23BI ispod ev-a, istilta se i busto
Razlog zasto trazim stake je taj sta trenutno nemam para, a rb dolazi tek 15.6

Sta se tice stejka mislija sam odigrati do 15.6 dok nedode rb, ali ako imate neke druge ponude saljite na pm
Zainteresiran sam i za stejk plus coaching
profit bi djelili 50/50, meni ostaju fpp-ovi
mislim da bi bilo dovoljno 20bi iako bi lakse igrao sa 30
updejtat cu grafove jednom dnevno ko i do sada na projektu hit to win, oko ostalih stvari se mozemo dogovoriti

graf nl5
http://img842.imageshack.us/img842/6237/nl55.jpg


nl10
http://img4.imageshack.us/img4/5950/nl10v.jpg

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
24

Re: Trazim stake za nl5-10

Hmm... ima tu nekoliko nejasnoća bar za mene. Koliko to ruku misliš odigrati do 15.06.? Bez toga stake jednostavno nema smisla ako ne znam broj ruku. Osim toga mene bi zanimao tvoj Winrate. Ako sam dobro računao na NL10 je 5BB/100. I zadnja činjenica kako da znam da opet nećeš sve istiltati?

80

Re: Trazim stake za nl5-10

Nije istiltao u Hold'emu nego je igrao PLO bez da je išta radio na igri osim "osjećao" da stiže upswing.

Re: Trazim stake za nl5-10

HansTheGreat napisao:

Hmm... ima tu nekoliko nejasnoća bar za mene. Koliko to ruku misliš odigrati do 15.06.? Bez toga stake jednostavno nema smisla ako ne znam broj ruku. Osim toga mene bi zanimao tvoj Winrate. Ako sam dobro računao na NL10 je 5BB/100. I zadnja činjenica kako da znam da opet nećeš sve istiltati?

Ipak necu odigrati stejk do 15.6
Dogovorija san se za stejking plus coaching za PLO do 1.9
Za tilt mislim da nijedan igrac nemoze sto posto tvrditi da se nece istiltati... Obv cim primjetim da tiltam cu quitat ili odrediti neki stop loss, ovisi kako se dogovorim sa stejkerom

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
10

Re: Trazim stake za nl5-10

slahwooi napisao:

Nije istiltao u Hold'emu nego je igrao PLO bez da je išta radio na igri osim "osjećao" da stiže upswing.

Iskreno uopće nije bitno koja igra. Tilt je nešto s čim se treba nositi i pojaviti će se kad tada ukoliko se čovjek ne pozabavi time.

kamikaza11 napisao:

Za tilt mislim da nijedan igrac nemoze sto posto tvrditi da se nece istiltati... Obv cim primjetim da tiltam cu quitat ili odrediti neki stop loss, ovisi kako se dogovorim sa stejkerom

Iz mojih iskustva sa stakovima s tim problemom uvijek sam tražio TiltBreaker kao zaštitu.

Kako god sretno sa stake-om! smile

00