Tema: SuitedOneGapper

Pozdrav svima.

Pokerom se bavim aktivno već nekih godinu i pol dana, otkad sam završio faks.
Počeo sam ispočetka i u godinu i pol dana sav trud koji sam dotad ulagao u faks sam preusmjerio u poker, knjige, članci, forumi, training videi itd. Počeo sam sa microcahom 6max holdema i u godinu i pol dana uspio uz cashoutanje za život napredovati do nl25/nl50.
Ne radim nigdje nego sam full time grinder, grindam u prosjeku 6 sati dnevno uz standardno hand reviewanje i učenje i sl.tako da je dnevna satnica uložena u poker i dosta veća od te brojke..
Može se reći da sam entuzijast, netko u mojoj blizini da sam ovisnik :-) al najviše od svega u životu me tjera da uspijem barem u ovim nekim mladim danima i u ovim lošim vremenima u kojima živimo zaradjivati iznad nekog bijednog hrvatskog prosjeka što trenutno i na ovim limitima mogu ali cilj je naravno i više, uvijek više...

Specijalizirao sam se striktno za 6max cash, 100 bb a u posljednje vrijeme sve više i za 250 bb stolove.

Aktivan sam na brojnim drugim forumima, od poznatijih 2+2 i Pokerstrategy, a priključujem se ovom forumu jer vidim da neke rasprave oko hendova i sličnog i nema previše pa da barem pokušamo nešto pokrenuti.

Toliko za sad

130

Re: SuitedOneGapper

Dobrodošao. Baš nam treba jedan "ovisnik" da se malo oživi rasprava o handovima.

21