Tema: Plan za rvr u sličnim situacijama

http://weaktight.com/5889086
Koji vam je plan u ovakvim situacijama neki generalni vs fisheva (odnosno kako protiv kojeg fisha)? Da li bi betali da je K u spadeu na flopu što smanjuje komboe za K. Da li vam što znači da imate A u spadeu pa ćete prije betat rvr? sizeing?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

Hey, neki dan sam razmisljao o ovakvim ili slicnim situacijama. Znaci imas TPTK i vs fisha si koji tu ili ima weakm par ili top par bad kicker ili flush draw.

I sad mislim da je bet/fold na riveru najbolje?

Bet tiny for value i fold na shove?

Ako malo bolje pomislis, ti si napravio check, odnosno ako mi checkiramo zbog flusha onda to trebamo napraviti s 2 para i sa setom.

Bet/fold na push aseve je ok. Ali sto ako imamo set, dali onda isto bet/fold na push.

U ovoj situaciji je mozda problem szo je pot vec veliki, pa sad ak betamo smo mozda commitani, sto onda?

I jel bet golf flush na riveru dobar samo protiv 80/10 igraca (calling station passiv koji nemoze reprezentirati flush ili podtoje i drugi igraci?
Mislim da bi to islo i protiv nitova, a sto sa manijacima?

00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

Mislim da bi trebalo betati ovdje oko ½ pota, tak da ne mora previše razmišljati da calla s Kx ili možda čak s nekim middle pairom tipa TT. S obzirom da je river sparen, ne očekujem da bilo kakav fish ovdje rejza za blef, tak da je to razlog više za bet.

As ovdje sigurno igra ulogu jer eliminira Ax ss handove koji su dosta veliki dio fishevog rangea. Bez obzira kaj fish može imati dosta toga kaj nas beata, mislim da najčešće tu ima neki Kx od kojeg definitivno treba izvući value s betom, jer inače uglavnom napravi check behind  zbog scare karte na riveru.

@ dadaas
S obzirom na UTG raising range, mi na ovom riveru jako rijetko imamo 2 para/set. Također mislim da nismo commitani ako napravimo razuman bet.

00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

Mislim da je check najbolji jer nema previše handova koji nas callaju kad betamo. S obzirom da smo UTG, ne calla nas previše Kx handova PF, a realno to je jedini hand od kojeg ćemo (možda) izvuć value osim ako villian baš voli bluffcatchat (a došao je i flush pa su manje šanse za to).
33/88 u rangeu svakako ima jer vjerojatno je da će callat flop pošto ima igrača iza koji bi mogao nešto izvest/ima hand). Dal turn raisea upitno, lako moguće.

Da smo više deep moguće da bi b/f river jer osim što villian onda ima nešto sitno više Kx handova (sjutanih) nekako bi i bet mogao izgledati više kao bluff.

@dadaas: Kad betamo river i dobimo raise, mislim da je nebitno jel ovdje imamo AA ili set jer mislim da će river raise jedino sa flushem.

00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

@ Friskis, mislio sam na boardove gdje imamo set ili 2 para i dodje flush na riveru...

@ Alphascorpi, ja igram microlimite i pravi fishevi kojih ima sve manje i manje ce zvat neki mali bet tek toliko da vide sto imam. 1/3 ili Pola pota. Ali treba biti oprezan jer neki od tih znaju to smatrat weaknesom i onda rejzaju bezveze ali mislim da su to onda vecinom neki drugi igraci a ne 60/2 calling stationi

00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

@alpha
Znači onda c/f?

00

Re: Plan za rvr u sličnim situacijama

dadaas napisao:

@ Alphascorpi, ja igram microlimite i pravi fishevi kojih ima sve manje i manje ce zvat neki mali bet tek toliko da vide sto imam. 1/3 ili Pola pota. Ali treba biti oprezan jer neki od tih znaju to smatrat weaknesom i onda rejzaju bezveze ali mislim da su to onda vecinom neki drugi igraci a ne 60/2 calling stationi

Sve to stoji, ali ono što želim reći je da ako nas tu na riveru rejza onda je AA = set.

@roba:

S obzirom sto sam pisao u prvom postu rekao bi da, c/f..... ALI.. skuzio sam da ustvari ja nisam pisao kao da igram vs fisha već vs rega (jer BTN je reg pa me zbunilo, vidio sam ga par puta sa stolovima).
Ugl. vs fisha sam rađe za nekakav bet ~35, a vs vecine regova bi c/f osim vs onih koji puno bluffcatcaju i callaju gdje bi b/f i vs onih koji su u stanju pretvorit nekakav showdown value u bluff kad vide weakness vs kojih bi c/c.. mislim da će takvi prije rejzat FD na flopu ili turnu tako da bi im isključio flush iz rangea većinu vremena.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (18-06-2013 17:42:33)

10