Tema: oko FTP-a..

Imam problem oko FTP-a. krenio sam napraviti novi account i stavio sam pod referral code ''PROCOMHR'' i sad kad treba vailaditirat e-mail adresu,odem na svoj e-mail i tamo mi pise:
To complete your account validation, please send scanned, clear copies
of the following documents to validationsupport@fulltiltpoker.com:

1) Photo ID:

One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that clearly shows your date of birth and the date of issue or expiry.

2) Proof of Address:

i tako dalje nesto.. znaci ja se sad nemogu tj. nece mi acceptat registraciju dok im to sve neposaljem? tj. sliku osobne?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

2

Re: oko FTP-a..

Koliko ja znam za email verifikaciju treba samo na mailu prepisati jedan kod ili kliknuti na link.

Ovo oko Photo ID-ja je dodatna verifikacija i mislim da i brez toga možeš depozitati i igrati .

00

Re: oko FTP-a..

ali nepise nikakav kod.. na starom accountu je bilo normalno,ali recimo da sam ovaj account aktivirao na brata/sestru/nekog od rodbine. nisam dobio nikakav kod.. znaci mora osobna? :S:S

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

samo zelim odogovor na jedno pitanje.. jel mogu ja u paint-u izbrisat jmbg,osobnu ID i ostavit samo ime,prezime,datum rodjenja i mjesto stanovanja tj. ono sto je potrebno ili moram sve ostavit? nemam bas povjerenja da stavim i jmbg i broj osobne iskaznice..

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

Haha pa na osobnoj nema JMBGa već godinama.

00

Re: oko FTP-a..

oces se kladit da ima?  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

novi problem.. zatvorili su mi account zbog multiple accounta? neki stari account na kojem nisam niti depositao novce niti ista? a rekli ste mi da ako stavim na nekog drugog da ce me acceptat,wtf? bas sam sutra mislio poslati novce robi da mi uplati.. molim vas,help

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

najbolje rješenje:

nađi neki komp na kojem nema instaliran FTP, prijatelj, susjed, rodbina....
instaliraj FTP sa pokerpro.com.hr
napravi novi mail na brata/mamu/tatu/xy
otvori account na brata/mamu/tatu/xy
napravi i moneybookers za tu osobu i napravi depozit preko toga

ne bi triba imat nikakvih problema s tim

p.s. kad napravis moneybookers na tu osobu, savjetujem da odma zatrazis i verifikaciju adrese na moneybookers, cisto da i to odma rjesis, pa si miran kasnije.

Zadnji popravljao zamorano11 (15-12-2009 22:23:34)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: oko FTP-a..

zamorano11 napisao:

najbolje rješenje:

nađi neki komp na kojem nema instaliran FTP, prijatelj, susjed, rodbina....
instaliraj FTP sa pokerpro.com.hr
napravi novi mail na brata/mamu/tatu/xy
otvori account na brata/mamu/tatu/xy
napravi i moneybookers za tu osobu i napravi depozit preko toga

ne bi triba imat nikakvih problema s tim

p.s. kad napravis moneybookers na tu osobu, savjetujem da odma zatrazis i verifikaciju adrese na moneybookers, cisto da i to odma rjesis, pa si miran kasnije.

a kakve veze ima moj komp? mislis gleda hardware ID? pa zamjenim rame i rjesim to (ima tako neka šema). sad su mi zatvorili account zbog nekog starog accoutna na koji se nisam ni ulogirao.. -.-

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

btw izbrisao sam sve cookie i restartao jos jednom ip adresu prije nego sto sam downloadovao FTP

a sad sam im poslao i poruku na istu adresu od koje sam dobio da su mi zatvorili account,napisao sam i zatrazio da mi zatvore taj stari account i ovaj novi otvore,sad neznam jel ima ko iskustva s tim :S

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: oko FTP-a..

pobrisi u registryu sve di se spominje tilt. meni je to prolazilo.

ne znan kakva je politika FTPa oko multiple accounta. srecom nisam ima problema s njima oko toga, al pretpostavljam da nisu bas odusevljeni tom idejom smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00