Tema: FTP

Može li mi neko objasnit kako ide narudžba u full tilt storu, koja je procedura. Htio bih si naručit majicu i kapu, al to nikad nisam radio pa bi mi bila potrebna pomoč. Dakle zanima me dal moram platit poštarinu, dal im moram poslat neke dokumente(skenirana osobna, putovnica), dal oni gledaju pravilan datum rođenja, jer dok sam počeo igrat poker nisam bio punoljetan, pa me zanima dal možda zbog tog nemogu kupit nešt iz njihovog dučana... hvala unaprijed

00

Re: FTP

Ja sam naručivao neke stvari ali nije bilo Hrvatske u izborniku stoga se moraš javiti njihovom supportu.
Poštarina je plačena, dokumente nisam slao!

00

Re: FTP

Ja isto to potvrđujem,
napišeš im u mailu što trebaš i dal ti mogu to poslati pošto nema nas na listi i oni ti sve to odobre i pošalju ti što si naručio.
Nikakvih troškova nema za tebe, sve je plaćeno, jedino čekaš oko mjesec dana da stigne. Nikakve dokumente ni isprave te ne traže.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: FTP

e puno hvala. Već sam im poslao mail, nešto tipa da li ja mogu naruč pošto sam iz hrvatske. Pa sam im poslao što bi naručio i to... čekam odgovor. Još me samo zanima slijedeće. Dal da kupim u njihovom dučanu i rečem da sam naručio ili samo to njima kažem što hoću i oni mi automacki uzmu npr 4000 FTP-a

00

Re: FTP

Ja sam bas prije par dana narucivao iz njihovog shopa.
U mailu im posaljes koliko imas FTP, tocan naziv onoga sto narucujes, boju i velicinu i koliko je to FTPa.
Ako narucujes vise toga onda koliko je to ukupno FTPa.
Napises ime i prezime, adresu i to je to. Netreba ti nikakav datum rodjenja niti neki dokumenti.
Meni su nakon 2 dana poslali mail kao da su odobrili i skinuli mi bodove.

00

Re: FTP

mile88 napisao:

Ja sam bas prije par dana narucivao iz njihovog shopa.
U mailu im posaljes koliko imas FTP, tocan naziv onoga sto narucujes, boju i velicinu i koliko je to FTPa.
Ako narucujes vise toga onda koliko je to ukupno FTPa.
Napises ime i prezime, adresu i to je to. Netreba ti nikakav datum rodjenja niti neki dokumenti.
Meni su nakon 2 dana poslali mail kao da su odobrili i skinuli mi bodove.

ok, idem im onda tako poslat. Hvala

Zadnji popravljao Filip_k9 (21-08-2009 18:16:20)

00

Re: FTP

evo već je prošlo 4 dana od kad mi nisu ništa javili. Jučer sam im ponovo poslao mail, al čini mi se da ništa od tog... malo me je razočarao full tilt po tom pitanju hmm ja sam im poslao na customerservice@fulltiltstore.com kako i piše u FAQ-u

00

Re: FTP

prilično su spori kod odgovaranja na mail ali strpi se 10-ak dana!

00