51

Re: Projekt #1: beating the micros

Guraj bager, nema odustajanja  wink

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Projekt #1: beating the micros

Ne bi se reklo, ali guram (bager) i dalje. big_smile Mada nisam puno igrao (blagdani i to), roll je stigao do $368.24. Početi ću ponovno ubacivati i NL10 sessione (jubilarni treći shot), ovisi o tome kako se budem osjećao. Trenutno mi je prioritet nabava novog laptopa, jer je ovaj odradio svoje - više tiltam zbog njega, nego pokera. big_smile

00

Re: Projekt #1: beating the micros

Nažalost, moram zasada odustati od projekta. Odigrao sam jedva desetak sati ove godine i to loših, a sve zbog laptopa. Gotov je, jbg sad. Skoro je osam godina star tako da ne mogu ni očekivati ništa drugo - treba mu i više od deset minuta da se uopće upali, a na dan se resetira/zblokira/ugasi po desetak puta. Frustrira raditi išta na njemu, a kamoli igrati poker. Kako trenutno nisam baš dobar sa lovom, cashoutati ću veći dio rolla (ako ne i sve), snaći se za ostatak i uzesti si neki low-end Lenovo ili tako nešto (preporuke jeftinih laptopa su dobrodošle smile).

Kada to sredim vjerojatno ću reaktivirati projekt, ali ću ponovno startati od NL2. Zapravo, s obzirom na višemjesečnu stagnaciju projekta, to bi čak moglo biti i dobro. Do tada...  big_smile

10

Re: Projekt #1: beating the micros

Parangal napisao:

Nažalost, moram zasada odustati od projekta. Odigrao sam jedva desetak sati ove godine i to loših, a sve zbog laptopa. Gotov je, jbg sad. Skoro je osam godina star tako da ne mogu ni očekivati ništa drugo - treba mu i više od deset minuta da se uopće upali, a na dan se resetira/zblokira/ugasi po desetak puta. Frustrira raditi išta na njemu, a kamoli igrati poker. Kako trenutno nisam baš dobar sa lovom, cashoutati ću veći dio rolla (ako ne i sve), snaći se za ostatak i uzesti si neki low-end Lenovo ili tako nešto (preporuke jeftinih laptopa su dobrodošle smile).

Kada to sredim vjerojatno ću reaktivirati projekt, ali ću ponovno startati od NL2. Zapravo, s obzirom na višemjesečnu stagnaciju projekta, to bi čak moglo biti i dobro. Do tada...  big_smile

Nije problem u starosti laptopa nego odrzavanju. Nije on ostario pa oslabio. Ocisti ventilatire i stavi pastu pa ti se neće gasiti. Za sve ostalo tu je clean install

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

Re: Projekt #1: beating the micros

ajspingvin napisao:
Parangal napisao:

Nažalost, moram zasada odustati od projekta. Odigrao sam jedva desetak sati ove godine i to loših, a sve zbog laptopa. Gotov je, jbg sad. Skoro je osam godina star tako da ne mogu ni očekivati ništa drugo - treba mu i više od deset minuta da se uopće upali, a na dan se resetira/zblokira/ugasi po desetak puta. Frustrira raditi išta na njemu, a kamoli igrati poker. Kako trenutno nisam baš dobar sa lovom, cashoutati ću veći dio rolla (ako ne i sve), snaći se za ostatak i uzesti si neki low-end Lenovo ili tako nešto (preporuke jeftinih laptopa su dobrodošle smile).

Kada to sredim vjerojatno ću reaktivirati projekt, ali ću ponovno startati od NL2. Zapravo, s obzirom na višemjesečnu stagnaciju projekta, to bi čak moglo biti i dobro. Do tada...  big_smile

Nije problem u starosti laptopa nego odrzavanju. Nije on ostario pa oslabio. Ocisti ventilatire i stavi pastu pa ti se neće gasiti. Za sve ostalo tu je clean install

Volio bih i ja da je tako lako smile. Nije stvar u pregrijavanju nego u napajanju. Stalno gubi kontakt, jack je napola strgan i već jednom mijenjan, baterija je davno riknula i još ima hrpa manjih što hardverskih što softverskih p...arija. Inače, ventilatori su čišćeni, pasta je mijenjana, generalni servis je zadnji put obavljen prije godinu dana. Da ga odnesem na remont i formatiram disk, možda bih dobio još koju godinu rada, ali mislim da je dugoročno bolje rješenje novi laptop.

00

Re: Projekt #1: beating the micros

NIje me bilo na forumu dosta dugo, napokon sam nabavio novi laptop tako da se namjeravam početi vraćati igri i postanju. Za početak sam namjeravao zatvoriti ovaj projekt i napraviti overview:

Početni roll: $155
Završni roll: $297

Kako je cilj projekta bio roll od $1000, očito nisam uspio (maksimum je bio na $470). Ukupno sam odigrao cca 200k handova, bio winner na NL2 i NL5, a gubio na NL10.

Najveći minus mi je bio (ne)rad na igri, a najveći plus...  hmm  Ajde, ipak sam bio u plusu kad se sve zbroji... big_smile

Nakon cashouta mi je na rollu ostalo niti $40, ali sam tu i tamo stigao zaigrati NL2 pa sam sada već blizu $100. Kada stignem do stotke, pokrenuti ću novi projekt koji će uglavnom biti jednak ovom ovdje. Idem se sada boriti sa instalacijom HEMa... wink

20