Tema: NL holdem cash Stake+coaching

Nakon dugo vremena razmsiljanja i vaganja (kraj fakulteta, nema posla) odlucio sam krenuti u novu poker avanturu. Poker sam igrao od malih nogu i uvijek me privlacio, a sto se tice moga online iskustva ono je sljedece: Bio sam prije jedno 2 godine mtt sng igrac na 45 man 1.5$ BI i na 1k turnira sam imao profit od oko 250$. Trebao sam preci na veci limit, međutim kako to vec krene zapelo je i nedugo nakon toga sam uglavnom odustao od igranja pokera. Ubo sam bio jedan turnir od 250$ i to je bilo to otprilike sto se tice nekih rezultata. Razlog zasto bi igrao cash je to sto ima manje automatizma nego u turnirima i samim time mislim da ce mi biti zanimljiviji a imam i veliku volju uciti o cash igri. E sada trazim staking i coaching ponaprije jer zelim uciti i napredovati u igri uz pomoc nekog iskusnijeg te pri tome i meni a i stakeru donjeti neku korist. Nije mi problem krenuti od NL2 limita, ali ako netko zeli mogu i odmah igrati nl5.

Sto se tice formata zelio bi igrati 6 man zbog dinamike igre i vise odigranih ruku. Sto se tice podjele profita, na pocetku me nezanima nikakvo isplacivanje ili djeljenje sve dok nebi dosao do neke faze gdje bi to bilo isplativo i meni i stakeru, dakle glavni cilj je sto brze napredovanje i seljenje na veci limit... Sto se tice dogovora oko duljine stakea i podjele profita, otvoren sam za razgovore tako da se sve da dogovoriti  wink

Sto se tice nekog mog znanja o igranju casha ono nije veliko, ali nisam ni totalni pocetnik, tako da poznajem neke osnovne koncepte, HEM takodjer imam... Ako bi postigao neki dogovor otvorio bi projekt tu na forumu tako da bi svi mogli pratiti rezultate moje igre.

Eto to je to ukratko, za sva pitanja slobodno se obratite na PM ili ovdje na temu smile

00