Tema: komp za mass multitableanje

Planiram si kupiti desktop pc pa me zanima koji dio kompa bi trebao biti najvažniji da se recimo nema nikakvog laga na 30+ stolova?
Procesor i SSD?
Da li treba paziti na još neke dijelove?

Sad igram na laptopu i vidim da zbog HUD-a i vjerojatno svih tih silnih ispunjavanja i računanja statsa počinje blagi lag na 20+ stolova..

00

Re: komp za mass multitableanje

Procesor i5 najmanje i mislim da danasnji desktop pc bez SSDa nemaju sta trazit wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: komp za mass multitableanje

hrasca napisao:

Planiram si kupiti desktop pc pa me zanima koji dio kompa bi trebao biti najvažniji da se recimo nema nikakvog laga na 30+ stolova?
Procesor i SSD?
Da li treba paziti na još neke dijelove?

Sad igram na laptopu i vidim da zbog HUD-a i vjerojatno svih tih silnih ispunjavanja i računanja statsa počinje blagi lag na 20+ stolova..

na kojem siteu planiras igrati 30+ stolova?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: komp za mass multitableanje

neki i5 (ako baš želiš i možeš i7), 8+ GB rama, SSD i ne bi trebao imati nikakvih problema.

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: komp za mass multitableanje

PokerStars samo.
Ok, fala ljudi.

00